Jump to content
Dogomania

dziubelu

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dziubelu

  1. niestety mam złą wiadomość suczkę zabrała policja jest w schronisku w Dzierżoniowie ratujcie ją każdy wie jak jest w schronisku.
  2. niestety ciągle szukamy dla niej domku błąka sie dalej przeganiana
  3. Poprawiłam link, a w sumie to mąż. Zdjęcie jest na fotka.pl. Wystarczy kliknąć myszką. Sunia jest w Żarowie, 40 km od Wrocławia. Możliwy transport do 100 km. Piesek jest w typie dobermana, jak widać na zdjęciach. Z zachowania przypomna owczarka niemieckiego :???:
  4. Szukamy domu lub DT dla suczki w wieku ok 8 miesięcy .Piesek jest bardzo mądry, grzeczny,lubi dzieci .Sprawa jest pilna ponieważ obecnie błąka się po mieście przeganiana przez złych ludzi ,suczka załatwia swoje potrzeby na dworze -była u mnie 1 dzień ale niestety nie mogę ją zostawić ponieważ mam małe mieszkanie i rottweilera który chciałby sie tylko bawić a ona jest osłabiona i potrzebuje przede wszystkim odpocząć.Suczka jest naprawdę super ale niestety zdezorientowana,przestraszona potrzebuje osoby której mogła by zaufać.Osoby chętne proszę o kontakt poprzez e-mail, PW lub telefonicznie pod nr 793-363-056 Link do zdjęcia pieska: [url]www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30deff58e9287953.html[/url]
×
×
  • Create New...