[url]http://www.dogomania.pl/forum/members/93509-albums744-picture1597.jpg[/url]
słodki maluch :loveu:
ale to chyba nie najlepszy dowód na to że żyje :evil_lol:
Jak będziesz dawała suchą karmę to ją pierw namocz, aby maluch mógł łatwiej pogryźć :) Od 4 mies nie dajemy mleka, możesz dawać tartą marchewkę , jabłko, natomiast nie wolno dawać winogron i cebuli (na forum się dowiedziałam)