[quote name='FREDZIU']
A co do nauki, myślę że moja przerwa była dłuższa niż Twoja,:evil_lol: były trudne chwile, bo dom, rodzina, praca, były chwile zwątpienia, ale ja się nigdy nie poddaję i napewno Ty tez dasz radę, ;) a my będziemy ci dopingować
:multi::multi:[/quote]
Oby oby :loveu: daj Boże :loveu:
[quote name='FREDZIU']Fredzia dziękuje za komplemencik,:lol: ale ja nadal twierdzę ze one są do siebie podobne, więc widzisz jaka Tolcia śliczna.:-o[/quote]
:calus::loveu: hihi