Jump to content
Dogomania

zina7777

Members
  • Posts

    257
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zina7777

  1. [quote name='Justyna77']Ja już się trochę udzielałam, nawet miałam swój wątek w Przygarnę psa :) Lotka vel Agatka ma się świetnie o czym może powiedzieć jej opiekunka, która była u nas wczoraj z wizytą :) Szkoda, że nie mogę dodać zdjęć, mamy już parę nowych...[/QUOTE] tak, potwierdzam :) Lotka to żywy skarb i szybko odnalazła się w nowej rodzinie - jest szczęśliwa i bardzo kochana przez nowych opiekunów [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127733/37750419_10a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127733/37750416_5a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127733/37750414_3a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127733/37750422_13a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127733/37750420_12a.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Fela']Poter, z tego co wiem, nadal szuka domu. Strzałka i Dixi na Bemowie (no bo skoro Pixi, to musi by Dixi) będą na pocz. tygodnia szczepione. Wszystko u nih ok., tylko zdjęć brak - domki tymzasowe nie dysponują aparatami i trochę klops[/QUOTE] Poterek wciąż szuka domku :( maluch tak się u mnie zadomowił, że sama zastanawiam się nad jego adopcją :) ale póki co SZUKAMY MU DOMKU P.S. mogę podjechać do tych DT i zobić maluchom małą sesję fotograficzną :)
  3. dopiero teraz zauważyłam, że wklejam zdjęcia do wątku szczeniakowego :) sorki aby tak zakończyć wklejam zdjęcia dwóch maluszków i ich mamusi [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486129_39a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486137_40a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486141_41a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486148_42a.jpg[/IMG]
  4. a to jest boks, który zawładnął moi sercem - przesympatyczne łagodne i troszkę płochliwe sunie - oprócz terierowatej (odważniejsza jest), która troszkę się chwiała na tylnych łapkach ale po chwili zaczęła już po nas skakać [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486064_26a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486071_27a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486075_28a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486082_29a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486087_30a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486094_33a.jpg[/IMG]
  5. duży bardzo piękny pies, ostoja łagodności, lgnie do ludzi, zastraszony przez kompana z boksu, cały czas trzyma się jednego kąta boksu, wyłożyłyśmy mu go słomą, daliśmy jeść - widać, że nie jadł od dłuższego czasu, boi się kolegi -równie dużego [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486024_20a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486031_21a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486037_22a.jpg[/IMG]
  6. ogarowate (?) smutne i mokre [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485999_15a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486000_16a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486007_17a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37486011_18a.jpg[/IMG]
  7. smutny bernardyn [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485986_12a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485990_13a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485994_14a.jpg[/IMG]
  8. piękne cudo - najchudsze w boksie i zastraszone przez kolegów :( ale przyjazne dla ludzi, młody [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485956_6a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485961_7a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485966_8a.jpg[/IMG] oto kompan poprzedniego psiaka - też przesympatyczny psiak ale z charakterkiem, łagodny do ludzi, cieszy się na ich widok [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485968_9a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485977_10a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485979_11a.jpg[/IMG]
  9. pogoda straszna-lało, było zimno ale my pełne werwy zajechałyśmy do schroniska, oto co tam zastałyśmy białe cudo - sunia - trochę wystraszona ale po chwili podchodzi do człowieka, młoda (uprzedzam z góry - może psiaki mają imiona i są znane ale ja nieznam tam wszystkich dlatego wstawiam jak leci) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485923_1a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485938_2a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485943_3a.jpg[/IMG] starszy przesympatyczny psiak [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485946_4a.jpg[/IMG] prawdziwa psia tragedia-przesympatyczny jamnikowaty tęskniący za domem - widać, że miał dom, taaaak strasznie skomlał...... [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/552949/1127766/37485953_5a.jpg[/IMG]
  10. [quote name='auraa']Czy dziewczyny pojechały do schronu?[/QUOTE] tak, byłyśmy za moment wstawię zdjęcia - mam nadzieję,że Fela pomoże mi w opisie psiaków - dłużej je zna
  11. [quote name='LadyBell']to jakiego szczylka tym razem weźmiesz? :)[/QUOTE] czekam na propozycje :) przyjmę chętnie dwa maluchy :)
  12. mam jeszcze jedną dobrą informację w czwartek do domku z ogrodem jedzie Poterek :) wspaniali młodzi ludzie, o ogromnych sercach postanowili adoptować Potera mieszkają niedaleko mnie więc może czasami spotkamy się gdzieś na łąkach na wspólnym spacerku :) tak się cieszę :) a oto Poterek aktualnie :) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127742/37484726_adopcja_potera1a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127742/37484731_adopcja_potera2a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127742/37484735_adopcja_potera3a.jpg[/IMG]
  13. cioteczki i stało się :) Agatka pojechała do nowego domku :) jej nowa właścicielka - Justyna - bierze udział w projekcie "DOGonić marzenia". To program popularyzujący wśród osób niepełnosprawnych dyscyplinę sportową z udziałem psów - dogfrisbee. Organizatorem programu jest Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Przyjaciel oraz marka Nestle Purina. I właśnie nasza Agatka - oprócz tego, że będzie kochana :) - będzie również szkolona do takich zawodów :) już dziś dostaliśmy zaproszenie na uczestniczenie w takich zawodach - będę najwierniejszym kibicem Agatki i Justyny :) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127733/37484434_adopcja_agatki1a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127733/37484438_adopcja_agatki2a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy10/552949/1127733/37484451_adopcja_agatki3a.jpg[/IMG]
  14. w piątek do domku jedzie Agatka - jeżeli Poter jeszcze u mnie będzie to chciałabym się cioteczki "zapisać" na kolejnego maluszka (szczepionego ze względu na Poterka), a jeżeli Poter znajdzie domek to "zapisuję się " na kolejne dwa maluszki :) macie cioteczki coś co potrzebuje DT?
  15. możliwe, że szykuje się też domek dla Potera :)
  16. kochane cioteczki - Wega dziś o 12:30 pojechała do nowego kochanego domku :) domek super (każdemu psiakowi takiego życzę) dom z ogrodem, państwo mają już 9miesięczną sunię owczarka niemieckiego i szukali przyjaciółki dla niej Państwo zadzwonili o 11:00 i już o 12:00 przyjechali ją zobaczyć, zobaczyli i od razu się w niej zakochali dlatego zrobiłam szybką wyprawkę malutkiej (tak gdyby coś), ubrałam malutką w nową obróżkę i smyczkę i pojechałyśmy na wizytę przedadopcyjną na Bemowo :) spędziłyśmy tam troszkę czasu aby zobaczyć jak dziewczyny będą się dogadywać, oczywiście Wega pokazała różki - zaczęła warczeć na Shilę, mała przestraszyła się większej koleżanki i to okazała, ale jak nowa pańcia wzięła ją na rączki to się uspokajała, już przed moim wyjściem widziałam jak dziewczyny się obwąchują i bacznie się sobie przyglądają - Shila gotowa na zabawę a Wega tylko patrzyła, którą zabawkę może jej niepostrzeżenie gwizdnąć :) będzie dobrze:) a oto Wega i jej nowa towarzyszka Shila [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1124649/37414946_adopcja5a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1124649/37414944_adopcja3a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1124649/37414940_adopcja2a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1124649/37414935_adopcja1a.jpg[/IMG]
  17. niestety pan w sprawie Wegi się nie odezwał....... szukamy nadal domków dla maluchów
  18. pozdrowienia również od Czesia :) "...herman - czesio ma się dobrze, już się w pełni zaadoptował, ostatnio był z nami na ognisku offroad, jeździł terenowym samochodem, i wcale się nie przestraszył przepraw przez błoto i różne pagórki, a trzęsło nieźle. podaje łapkę, uczy się chodzić na smyczy, na podwórku jeszcze go nie spuszczamy luzem ale w niedziele w lesie chodził bez smyczy i pilnował się nas, nie było problemu. W załączeniu przesyłamy Tobie parę zdjęć, pozdr. Karolina i Piotrek" [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy27/552949/1124693/37372123_zdjcie_1aa.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy27/552949/1124693/37372137_zdj1.jpg[/IMG]
  19. i braciszek Wegi - Poter - prosto z dzisiejszej sesji fotograficznej :) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy27/552949/1124674/37371490__2a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy27/552949/1124674/37371506__5a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy27/552949/1124674/37371500__3a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy27/552949/1124674/37371535__7a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy27/552949/1124674/37371511__6a.jpg[/IMG]
  20. pozdrowienia również od Wegi i Potera :) maluchy mają się dobrze, rosną jak na drożdżach i rozrabiają na maksa, dziewczyny tylko dzięki Wam one żyją i mają się dobrze, mam nadzieję, że pozostałe maluchy też przeżyją.... a oto Wega - jutro o 15:00 przyjeżdza Pan, który bardzo mocno jest zainteresowany malutką, jednak powiedział, że nie wyklucza adopcji też Potera :) cioteczki trzymajcie kciuki bo możliwe, że któreś z maluchów już jutro bądź we wtorek znajdzie nowy kochany domek :) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1124649/37370946__1a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1124649/37370968__3a.jpg[/IMG] a ja prosiłam tylko o uśmiech :) a tu aż migdałki widać :) :) :) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1124649/37370972__5a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1124649/37370980__8a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1124649/37370976__6a.jpg[/IMG]
  21. a tymczasem.... cioteczki pamiętacie jeszcze tę mordeczkę? :) pozdrowienia od Agatki - jeszcze z DT - ale 5.11 jedzie już na DS :) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy45/552949/1078986/37370403__1a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy45/552949/1078986/37370410__5a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy45/552949/1078986/37370415__8a.jpg[/IMG]
  22. trzymam kciuki za wszystkie maluszki...
  23. [quote name='LadyBell']Poter i Wega są obłędni. Jak takie mini sznupki :) Zina napisz coś więcej o każdym z nich ( charakter, stosunek do psów itp) to zrobię im dziś ogłoszenia.[/QUOTE] Poter to ten,który chodzi i zaczepia :), rozpiera go energia i zaczepia dziewczyny, uwielbia biegać, lgnie do ludzi i innych psiaków, nowości go nie przerażają, szybko się uczy, nic nie niszczy - pilnuje swoich zabawek i tylko nimi się bawi :) jeszcze załatwia się w domku, nie pcha się na łóżko - śpią z Wegą na trzech psich posłaniach, sam schodzi po schodach ale ma mały problem z wejściem po nich :) jest bardzo zrównoważony i pogodny :) będzie do kolana lub troszkę nad... Wega to mała panikara-jak tylko coś usłyszy to pierwsza szczeka i słychać ją na całym osiedlu - z balkonu pilnuje wszystko i wszystkich :) jest spokojniejsza ale uwielbia bawić się z Poterem. po zabawie kładzie się plackiem i obserwuje co robię, uwielbia przesiadywać w kuchni :) jak prawdziwa kobieta podkrada mi buty i ciapki :) na spacerkach jest grzeczna i chodzi przy nodze, pilnuje się, grzeczna, uwielbia ludzi i inne psiaki - nie wiele potrzeba jej do szczęscia :) bedzie zdecydowanie mniejsza od Potera-do łydki może przed kolano
  24. małe zapasy :) i kto tu jest górą? :) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1117989/37209287_ca.jpg[/IMG]
  25. WEGA [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1117989/37209270_oa.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1117989/37209247_ca.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/552949/1117989/37209283_ra.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...