hosenka
Members-
Posts
125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hosenka
-
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
hej, wybaczcie że taka cisza była, ale nie było co wesołego pisać, było parę rozmów przed adopcyjnych ale niestety wszyscy rezygnowali z Nutki, i to jakoś sprawiło że prawie straciłyśmy wiarę aż tu nagle!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest domek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nutka pojedzie 500km od Warszawy do pary młodych ludzi którzy już mają 8 letniego dalmatyńczyka więc strasznie fajnie:) nie będzie samotna, bardzo już ja pokochali i czekają na nią:). 19 lipca Nutka ma sterylizację potem parę dni w hotelu i jak będzie wszystko ok to za dwa tygodnie w weekend zawieziemy ją!!!!!strasznie się cieszę, ale powiem Wam że odetchnę i uwierzę w to wszystko jak już pojedziemy, przekażemy Nutkę i będziemy wiedzieć, ze ma już soje miejsce i swoich ludzi:), trzymajcie kciuki póki co, aby nic się nie zmieniło!! -
szczeniak sunia w typie FLAT COATED znaleziona w Wołominie !!!!!!!!!
hosenka replied to barka's topic in Już w nowym domu
Małą już jest w nowym domku:D, oby jej się dobrze wiodło:D, ale druga sunia cały czas czeka na domek [url]http://www.dogomania.pl/threads/183964-Sunia-w-typie-dalmatynki-znaleziona-w-okolicach-Wo%C5%82omina[/url] -
szczeniak w typie Flata-Wołomin!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hosenka replied to hosenka's topic in Flat coated retriever
maleństwo już jest w nowym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
jutro wieczorem jedzie do Owieczki!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Jupi!!!!!!!!!!!!!!!jak wiecie pobyt jest płatny dlatego myślę o zorganizowaniu może jakiejś zbiórki czy zrobienia bazarku, jako że nie ma doświadczenia może ktoś poradzi jak to zorganizować?:)z naszej strony oczywiście wsparcie finansowe jest, ale ogramniczone( studenckie realia:)), fundacja nie jest w stanie pokryć kosztów, na początek mamy, ale myślę już przyszłościowo co by za późno się nie obudzić. A może uda się szybko domek znaleźć i nie będzie aż takiej potrzeby:) -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Gdy była u dziadków Marty nie było takiej możliwości, głównie z tego powodu, że nikt z nas nie mógłby tam z nią być po zabiegu a dziadkowie swoje lata mają i raczej nie daliby rady z opieką, teraz jak najbardziej można zrobić zabieg, problem w tym - gdzie ją odwieźć po zabiegu?cały czas czekam na info od Owieczki, -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Owieczką, ma tu zajrzeć, więc przekonajmy ją, że Nutka jest superowa;P, mam nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie :), będę informować -
szczeniak w typie Flata-Wołomin!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hosenka replied to hosenka's topic in Flat coated retriever
Dzięki wielkie:) -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Nutka nadal bez swojego domu i do tego sprawy się komplikują, jest u dziadków Marty ale zostać tam może do soboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie mam pojęcia co dalej z nią będzie, do siebie jej wziąć nie mogę, Marta ma 3 psy i 4 koty więc też już nie ma jak. Jeśli nie uda nam się znaleźć jej domu DT albo DS do soboty, to wyląduje w hotelu, ale takim o bardzo niskim standardzie (kojec itd.). [COLOR=DarkRed]PROSZĘ POPYTAJCIE CZY KTOŚ NIE MOŻE JEJ WZIĄĆ CHOĆ NA JAKIŚ CZAS!!!!!![/COLOR]Jest zdrowa, ma swoją karmę więc chodzi tylko o kawałek dachu nad psią głową:(. -
szczeniak sunia w typie FLAT COATED znaleziona w Wołominie !!!!!!!!!
hosenka replied to barka's topic in Już w nowym domu
rzeczywiście jest podobna!!! trudno do końca stwierdzić, jaka to rasa, nam się z flatem skojarzyło, z budowy itd, na pewno nie jest rodowodowa bo nie ma tatuażu. Tak czy siak trzeba małej pomóc jak najszybciej!! -
Nutka!!!!!!!!!!!!!!!młoda sunia w typie dalmatynki!!!!!!!!!!czeka na kochający dom tu link do fotek i info o niej: (a wydawała sie głucha, teraz już wiadomo, ze ma po prostu słaby słuch!!) [url]http://www.dogomania.pl/threads/183964-Sunia-w-typie-dalmatynki-znaleziona-w-okolicach-Wo%C5%82omina[/url]
-
szczeniak sunia w typie FLAT COATED znaleziona w Wołominie !!!!!!!!!
hosenka replied to barka's topic in Już w nowym domu
Jestem:), naprawdę nikt nie szuka tej pięknej kruszynki???????????halo halo???????gdzie domek i pancia i pan??ewentualnie ciocie i wujkowie!!!!:( -
szczeniak w typie Flata-Wołomin!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hosenka replied to hosenka's topic in Flat coated retriever
a tu link do zdjęć [url]http://picasaweb.google.com/barkarabarbarka/Flat#5472955979952764722[/url], naprawdę nikt jej nie szuka;(?? -
Wczoraj znaleziono w okolicach Wołomina szczeniaka w typie Flata, na oko około 3miesiące ma, nie ma tatuażu, suczka ma obrożę, zachowuje się spokojnie i grzecznie. Wygląda jakby się komuś zgubiła, mam nadzieję, że to nie kolejna ofiara ludzkiej głupoty i nie przemyślanych decyzji.
-
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Dawno nie pisałam:), w związku z tym, że Nutka nie mogła u nas zostać długo trafiła do dziadków koleżanki, którzy zakochali się wn niej po uszy, jak całe osiedle z resztą;P. nutka jest ulubienicą starszego pokolenia na osiedlu, wszyscy chcą ją podkarmić, pogłaskać i w ogóle. Babcia koleżanki zastrzega sobie poznanie i "prześwietlenie" przyszłych właścicieli, bo jak mówi "byle komu nie odda jej". Nutka ma coś takiego w sobie, że urzeka każdego kto ją spotka. U dziadków zostać na stałe nie może, ze względu na ich wiek, teraz Marta i ja staramy się im pomagać w opiece nad Nutką. Trwają rozmowy z potencjalnymi właścicielami, którzy bardzo są Nutką zainteresowani, więc mam nadzieję, że wreszcie Nutka znalazła swoje miejsce:D. Jak tylko sprawa zostanie zatwierdzona poinformuję Was o tym. Oby jak najszybciej!! -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Nutka ma się całkiem nieźle, pokazuje nawet swoja szalona naturę;P (tam pobiegnę, tu patyk komuś zabiorę itd.), z ogłoszeń 3 osoby się odezwały, odpowiedziałam na maile przesłałam dodatkowe fotki i teraz czekam na odzew, mam nadzieję, że komuś już skradła serce;). -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
ojej, jak dużo super!!!dzięki w niektórych się zdublowałyśmy ;P (gumtree czy psy do adopcji ale im więcej tym lepiej;P), dałam jeszcze ogłoszenia na goldenline, forum o psach, allegro, no i czekam cały czas aż znajdzie się na stronie fundacji, która zaoferowała pomoc w adopcji -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Hej, w wielu miejscach dałam ogłoszenia o Nutce, nie wiem czy mogę tu podawać inne fora i portale internetowe (?), ale w każdym razie rozesłałam juz parę dni temu i nic:(, allegro też założyłam, nic specjalnego ale zawsze coś, niestety tez cisza:(, starm się ściągnąć ludzi, i będę dalej szukać, bardzo dziękuję za pomoc w imieniu swoim i nutki -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, sprawy się komplikują, jak pisałam wcześniej jestem studentka i wynajmuję mieszkanie, jak to pod koniec miesiąca właściciel się pojawia żeby dowiedzieć się jak się mieszka i o opłatach przypomnieć;P, No właśnie.... i w takich okolicznościach poznał Nutkę i niby wszystko ok, zrozumiał sytuacje i nawet zaoferował, że popyta wśród znajomych czy ktoś nie chciałby pieska, ale zaznaczył, że muszę jej jak najszybciej znaleźć dom, bo nie może tu zostać, fakt, że umawiałam sie z nim na 1 psa i kota więc muszę się tego trzymać, jeśli ktoś z Wam ma wolny kąt dla Nutki to proszę o kontakt!!!!moje gg 6056219 -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
muszę Nutkę i siebie pochwalić, choć może nie ma czym ;P, jak pisałam nutka sama zostawać nie lubi, pewnie boi się że człowiek o niej zapomni i bardzo głośno o sobie przypomina:), ale cały czas to z nią trenuje, wychodzę na minute, dwie itd wiecie, wracam jak nie szczeka itd. i dziś wysiedziała 40min bez żadnego protestu, i może dalej by siedziała, ale nie chciałam przedobrzyć i wróciłam do pokoju, podeszłą, po miziać się dała i dalej spać poszła!!!:D, może to przypadek, a może mała wreszcie zaczyna ufać i czuć się bezpiecznie, jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Jupi!!!:D, dzięki wielkie:), właśnie wysyłam maila:D -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
a czy była by możliwość wysłania Tobie fotek na maila?bo jak pisałam wcześniej za nic na świecie nie potrafię dodać tutaj zdjęć:(, przepraszam za taki kłopot. -
NUTKA CZEKA NA DOM!!!!!!!!!!!!!!NIESTETY U MNIE ZOSTAĆ NA STAŁE NIE MOŻE!!!POTRZEBUJE DOMKU JAK NAJSZYBCIEJ, oto link do większej ilości informacji o małej [url]http://www.dogomania.pl/threads/183964-Sunia-w-typie-dalmatynki-znaleziona-w-okolicach-Wo%C5%82omina[/url]
-
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Da sie zrobić, zdjęc juz trochę ma;), a jak będzie trzeba sie dorobi:), co do dzieci to jak jakaś mama powie: "zobacz jakie pieski dwa";P, to obie lecą do niej i do dziecka domagając się miziania, "przetestuję" ją na jakimś znajomym dziecku, ale wnioskuje, że lubi ich towarzystwo:). -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Ok, wielkie dzięki, Basia ma kontakt z pewną Panią która zaoferowała pokrycie kosztów sterylizacji, w okolicach 28 kwietnia, robimy badania krwi itd, jak się okaże, że wszystko ok to będzie sterylizacja jak najszybciej:). -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
hosenka replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
Chyba mało kto czyta o Nutce ;). SŁUCHAJCIE TO PIERWSZY RAZ KIEDY MAM PSIAKA DO ODDANIA DOI ADOPCJI WIĘC JEŚLI KTOŚ MOŻE MI PORADZIĆ CO I JAK POWINNAM ZROBIĆ, TO CZEKAM NA PODPOWIEDZI!!! ZALEŻY MI ŻEBY TRAFIŁA DO FAJNYCH LUDZI JAK NAJSZYBCIEJ!!!!