Jump to content
Dogomania

Angelika_Roser

Members
  • Posts

    3998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angelika_Roser

  1. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]odwiedziny u Safiry cd [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/13-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/14-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/12-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/15-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/11-6.jpg[/IMG] [/FONT][/B][/CENTER]
  2. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]czarne z białym czyli zabawa :lol: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/6-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/8-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/7-11.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/10-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/9-8.jpg[/IMG] [/FONT][/B][/CENTER]
  3. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]podobno w Kanadzie za to 5 lat grozi, ja bym im dała dożywocie ciężkich robót !! :angryy:[/FONT][/B] [/CENTER]
  4. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Fajnie się Was czyta... miło wiedzieć, że są ludzie którzy potrafią wychować dobrze swoje nie łątwe z natury psiaki :lol: morda mi się cieszy jak sobie tu poczytuję w wolnej chwili. Aż mi na ambicje wjechaliście... i ja też zacznę bardziej działać czytaj spuszczać japońca z linki.... :oops: bo od kilku miesięcy z uwagi na różne czynniki hasał tylko na linie. trzymajcie się !! :lol: [/FONT][/B][/CENTER]
  5. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Doooooopalonek dziękuje za odwiedziny i pozdrawia :lol:[/FONT][/B] [/CENTER]
  6. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]dzięki za fotki :Rose: Chotto piękny !!:loveu: Miyoshka rozkwita :loveu: [/FONT][/B][/CENTER]
  7. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Oglądałam wczoraj w tv... nie pamiętam na jakim już kanale. Aż mi się jeszcze dziś burzy krew [/FONT][FONT=Comic Sans MS]!! !! Co za sk..... !!!!!! [/FONT][/B]:angryy: :2gunfire: [/CENTER]
  8. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]LOL ale sędzia pojechał...[/FONT][/B] [/CENTER] [quote name='Kateczka']ciekawe...te suczki w młodzieży... Taniulka gratuluję Kameyo :* A ja wszystkim :) jakies foty?[/QUOTE]' [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]zgadzam się we wszystkim [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Marcinnnn podobno obfociłeś należycie suczki ! Dawaj te fotki :lol:[/FONT][/B] [/CENTER]
  9. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Powrócił już ktoś? Moje oczy chcą zobaczyć pięknego CHOTTO[/FONT][/B] :lol: [/CENTER]
  10. [quote name='Niufciak'][URL]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/4-13.jpg[/URL] jaka słodka minka:loveu: [URL]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/9-7.jpg[/URL] jaka zaduma hi hi:P [URL]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/17-4.jpg[/URL] hmm.. akici zajączek?!:loveu: [URL]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/33-1.jpg[/URL] taaa trzeba zagrzać dupkę na słoneczku:loveu: [URL]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/wylinka.jpg[/URL] zrób sobie akici sweterek;)[/QUOTE] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Grzanie dupki w słoneczku, dobre !! Nie wpadłam na to :evil_lol::loveu:[/FONT][/B] [/CENTER] [quote name='Kateczka']to Tofik mieszka z Ginem ?? a taka mała miseczka :P[/QUOTE] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Tak panowie razem mieszkają i dziela jeden pokój :evil_lol: Kłócą się czasem o to kto śpi na skórze z owcy i śmiesznie to wygląda nie raz w nocy się śmiejemy z siostrą jak głupie z nich :evil_lol: Ogólnie to Gin sypia na owcy, Toffik w swoim koszyczku z podusią i kołderką :razz: Ale jak Ginowi za ciepło w akici tyłek to przenosi się na kafelki... no i wtedy Toffik wykorzystuje okazje i go podsiada kiedy nieśiwadomy akit słodki śpi :diabloti: po czym nad ranem Gin stwierdza, że musiały się dogrzać a tu zoooonk hahaha zajętę i wtedy wydaje z siebie bardzo dziwne dźwi[/FONT][FONT=Comic Sans MS]ęki oburzenia i kręci śmiesznie głową... po czym obrażony kładzie się spowrotem na kafelki :evil_lol:[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]można o nich dużo opowiadać i boki zrywać :lol:[/FONT][/B] [/CENTER] [quote name='Asiaczek']Piękny spacer, piękne fotki, piękna pogoda:) [URL]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/6-12.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]tak piękna pogoda była !! [/FONT][/B][/CENTER]
  11. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]hehe Gin się dziś tak przyssał do miski, że Toffik nieco się oburzył, że nic dla niego nie zostanie (bo zawsze Gini nie dojada i Toffikowi to bardzo odpowiada:evil_lol:) [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/tof2s.jpg[/IMG] łaził i łaził, niuchał i niuchał, to dostał co nie co obok :evil_lol: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/tof1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/tof3.jpg[/IMG] a tak wyglądał kiedy już pojadł i mordka była zadowolona :diabloti::loveu: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/tofa.jpg[/IMG] dobił do dna :eviltong: w końcu :p [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/tof2.jpg[/IMG] śmieszni są jeśli chodzi o jedzenie haha :loveu: [/FONT][/B][/CENTER]
  12. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Powodzenia jutro !! A Maricna prosze o solidne obfocenie, z naciskiem na białasy :loveu:[/FONT][/B] [/CENTER]
  13. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]hie hie jak to mówi Justynka... wylinka czyli dziki zachód nie do opanowania? :evil_lol::lol: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/wylinka.jpg[/IMG] [/FONT][/B][/CENTER]
  14. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]mój akici uśmiech :loveu::p [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/34-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/32-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/33-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/31-1.jpg[/IMG] Ps. Wam też przeskakują posty? :roll: [/FONT][/B][/CENTER]
  15. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Wariatek biały :evil_lol: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/16-5.jpg[/IMG] dupula w górze:loveu: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/17-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/19-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/20-2.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/21-2.jpg[/IMG] [/FONT][/B][/CENTER]
  16. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][B]Śmieszek:loveu: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/28-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/30-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/29-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/27-2.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/CENTER]
  17. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]uwaga biegnę !! [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/22-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/24-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/25-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/26-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/23-3.jpg[/IMG] [/FONT][/B][/CENTER]
  18. [CENTER][FONT=Comic Sans MS]ob[B]iecane więcej [IMG]http://www.dogomania.pl/v[/IMG][IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/13-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/14-5.jpg[/IMG] i hooooooooooopsa ! [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/12-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/15-5.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/CENTER]
  19. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][B]szalony pies :evil_lol: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/8-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/7-10.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/6-12.jpg[/IMG] tu byłem:p [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/10-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/9-7.jpg[/IMG] reszta potem, idę pichcić obiadek :eviltong: [/B][/FONT][/CENTER]
  20. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Dziś piękna słoneczna zima, akita ja i las :loveu: no i akicia głupawa :evil_lol: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/1-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/4-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/2-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/5-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/3-13.jpg[/IMG] [/FONT][/B][/CENTER]
  21. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Cześć Asiaczku, Jolcia, Niufciaki :loveu: Daria khy khy... bo to czapka z akity jest :evil_lol: swoją drogą dziś miałam dwie akity... Gina... i Gina 2 po wyczesaniu, sypie się, że hoho... i tak się zastanawiam co by z tego futra stworzyć?? Myślałam o "maskotko figurce akity"... tylko muszę wymóźdźyć jak ją zrobić :p [/FONT][/B][/CENTER]
  22. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Hahah a to ci żarłoczna Anata :evil_lol::eviltong: Gin też kiedyś odwalił taka akcje, i też na szczęście skończyło sie na okładce... bo książka była białym krukiem kolegi :p [/FONT][/B][/CENTER]
  23. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]pierwsza część fotek Akicia głupawa na dzień dobry :evil_lol:[/FONT][/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/v[/IMG][IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/5-12.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/3-12.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/6-11.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/7-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/10-6.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]część druga części pierwszej :evil_lol: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/4-12.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/9-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/8-7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/v[/IMG]ja i mój wierny pies :lol: [IMG]http://i1197.photobucket.com/albums/aa426/Angelika_Roser2/2-12.jpg[/IMG] [/FONT][/B][/CENTER]
  25. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]A u nas dziś na trochę zawitało słoneczko, był więc spacerek po lesie i fotki, ale wstawie potem bo teraz mam lenia :p :loveu: [/FONT][/B][/CENTER]
×
×
  • Create New...