Właśnie miałam pisać moje poranne spostrzeżenia na temat Birki, a ona juz po zabiegu! super, ciesze się, że wszystko ok..
mi pani wetka powiedziała, że Birka ma ok. roku.. rozumiem, że później doszła do innego wniosku?
Czy nasza psica dostanie "kaftanik" posterylkowy? mogłaby mieć dla bezpieczeństwa..
zupełnie zapomniałam spytać!
ps. oczki sa zdrowe - taki jej urok..