-
Posts
494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga3006
-
Nowy nabytek. Sunia w ciąży:shake: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAhVstpx_I/AAAAAAAACFo/Fxfnd0zd9hs/s512/DSC08874.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAhW-PWtKI/AAAAAAAACFs/D5Al_C-Tit0/s640/DSC08876.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAhZZ0lXVI/AAAAAAAACF0/fW3fBIeA3S0/s512/DSC08878.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAiKXpPB1I/AAAAAAAACIc/53zyt8Em04E/s512/DSC08929.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAh9_8rEVI/AAAAAAAACHs/xvUC7HJ16Hs/s512/DSC08917.JPG[/IMG] Tu wyszło takie czerwone, bo wcześniej robiłam na lampie błyskowej i zapomniałam aparatu przestawić ale da się oglądać. Widać, że ma budowę 100% ONa [IMG]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAheb14E8I/AAAAAAAACGI/PYBIMaB7P_E/s640/DSC08882.JPG[/IMG]
-
Szczeniak owczarek [IMG]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAh5Lic_nI/AAAAAAAACHc/1dwHmgWifE8/s512/DSC08913.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAiAd4X0QI/AAAAAAAACH0/r6b38iEZ43U/s512/DSC08919.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAiFKg20hI/AAAAAAAACIE/4UZVszL29dQ/s512/DSC08923.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAh7paj22I/AAAAAAAACHk/voiq8OcQwjg/s512/DSC08915.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TGAiBtUUDrI/AAAAAAAACH4/Z5zh9CdcYog/s512/DSC08920.JPG[/IMG]
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Aga3006 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
nowe zdjęcia duszkowe [IMG]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbkCoYxDXI/AAAAAAAACEE/CxUXz_nzcbU/s640/DSC08818.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbkDn49ubI/AAAAAAAACEI/7B82_Bsfh5o/s640/DSC08819.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbkA8eWpfI/AAAAAAAACD8/6o18Wa8PeEI/s640/DSC08816.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbkB5mBGuI/AAAAAAAACEA/KJHOumqPXpA/s512/DSC08817.JPG[/IMG] -
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbiF02f7VI/AAAAAAAAB-k/CmSP3huAMTI/s640/DSC08720.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbhvy0QKgI/AAAAAAAAB9s/4NwmvKIpGfA/s512/DSC08706.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbi0PymBjI/AAAAAAAACAg/JjBtHfQyPuM/s640/DSC08755.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbiXf_M0hI/AAAAAAAAB_U/F2fnmpZ7UrY/s640/DSC08733.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbh_i1IneI/AAAAAAAAB-U/uTfF--XC5UI/s640/DSC08716.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbhIE_DnOI/AAAAAAAAB8M/NSwzilEE9_I/s640/DSC08681.JPG[/IMG] duszenie psa:evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbhJ8PcE7I/AAAAAAAAB8Q/cQnbaXBHHrk/s512/DSC08682.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbiVpOSu7I/AAAAAAAAB_Q/vNRbeS37OOs/s640/DSC08732.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbiUXqeBaI/AAAAAAAAB_M/Zd_ECNtgppI/s640/DSC08731.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbjNUq9dKI/AAAAAAAACBg/MatZS05P19I/s512/DSC08770.JPG[/IMG]
-
Nieeeeeeeeeeeee. Na samym początku jak się zarejestrowałam na dogomanii poprosiłam w stosownym do tego temacie o zmianę nicku bo mnie tamten denerwował to się administratorzy teraz po roku obudzili:crazyeye: i mi zmienili:shake: jak ja się już do tamtego przyzwyczaiłam:diabloti::lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbhTkBPI0I/AAAAAAAAB8k/VRrITYQDdtw/s640/DSC08687.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbhlXCvykI/AAAAAAAAB9M/_OQZcgQq-ho/s640/DSC08698.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbij9LznmI/AAAAAAAAB_4/Zs3TYhz4RS4/s512/DSC08743.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbiqYt04jI/AAAAAAAACAI/jie-wtqLrVg/s512/DSC08747.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_One0D4GTRpo/TFbhtr3YCYI/AAAAAAAAB9o/11ljw1uDQPY/s640/DSC08704.JPG[/IMG]
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Aga3006 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ja mogę wstawić fotki jeżeli jeszcze nikt inny do wstawienia się nie znalazł mój e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
nasz nowy nabytek:angryy: z interwencji z wrośniętą kolczatką, był już kiedyś u nas w schronisku [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4120/dsc08660v.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5624/dsc08662u.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7418/dsc08663d.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4500/dsc08665m.jpg[/IMG]
-
Zaskakujące jest to jak ta sama telewizja w jednym reportażu (czy jak to się tam nazywa) zachęca do brania zwierząt ze schroniska a w drugim do oddawania: cyt: ,,Wakacje to czas urlopu, pamiętajmy by nie zostawiać psa lub kota bez opieki, najlepszym rozwiązaniem jest zabranie zwierzaka ze sobą jednak kiedy nie ma takiej możliwości pomoc oferuje schronisko, tutaj nasz czworonóg może liczyć na opiekę'':mad: [URL]http://www.tv.elblag.pl/play/1591/[/URL] edit: porobiłam Miśkowi jeszcze więcej ogłoszeń ale nie zapisałam linków i nie pamiętam adresów stron:angryy: proszę o wybaczenie, więcej się już nie powtórzy (zapomnienie stron nie robienie ogłoszeń):lol:
-
[quote name='hop!']Zaszalałaś z wyróżnieniem. ;) Szkoda kasy - wyróżnienie jest ważne tylko tydzień. Wystarczy wyróżnić o 1 punkt - wtedy ogłoszenie też jest na pierwszej stronie. [/QUOTE] właśnie dlatego, że szkoda to nie wyróżniałam bardziej:evil_lol: jestem chyba jedyna osobą na świecie, która cierpi na nadmiar pieniędzy na telefonie, bo używam go jedynie jako zegarka dzwoniąc raz na rok, a doładowanie trzeba raz na miesiąc płacić tak czy siak:cool3:
-
[quote name='AgaMasel']Zrobiłam miśkowi wyróżnioną Alegratkę (nie mam kasy żeby więcej wyróżnić:shake:) powiedzcie czy tekst jest ok i czy niczego nie pominęłam to idę dalej ogłaszać [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5961221_rudy_misiek_mieszaniec_labradora_szuka.html[/URL][/QUOTE] Nie mogę edytować [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudy-Misiek,18122[/URL]
-
[quote name='malkawil']Tutaj w bawialni bawiły się boks nr 1 i 2. Czarna ślicznotka Pauza bardzo przypomina mi Farao.... [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9567/img0423640x480.jpg[/IMG] [/QUOTE] Co to za bezowa piękność druga od prawej?:loveu: Jeżeli chodzi o ogłoszenia to mogę chętnie pomóc:diabloti: poproszę tylko o teksty bo nie chcę jakichś głupot popisać i mogę ogłaszać do oporu bo czasu mam teraz bardzo dużo
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Bokser rozumiem nieskończony? Oczy przepiękne zapowiada się świetnie:loveu: betty dałabym jakieś ciemne. Pies jasny będzie się ładnie prezentował Takie cuś ostatnio nad morzem stworzyłam Nie wiem gdzie to dać:roll: Do rysunku i malarstwa się raczej nie kwalifikuje ale rzeźba to też jakiś rodzaj twórczości plastycznej więc się chyba nikt nie obrazi jak to tu dam [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4155/dsc08394b.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/5673/dsc08396r.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4230/dsc08397g.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6147/dsc08395h.jpg[/IMG] -
dziękuję:oops: Opis bajaderki jest moim zdaniem jak najbardziej ok. Można jeszcze dodać, że jest mieszańcem sznaucera:cool3: Takiego dziś kretka znalazłam jak maszerował sobie środkiem ulicy w drodze do schroniska. Przegoniłam go do lasu i jeszcze mu zdjęcie zrobiłam [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3634/beztytuugfgfdgfdfd.jpg[/IMG]
-
[quote name='Vitka'][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TCj_Oi1orUI/AAAAAAAAewc/xSv-WEPBixc/s512/DSC04030.JPG[/IMG] [/QUOTE] Vitka muszę to napisać: to zdjęcie jest REWELACYJNE[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]. [COLOR=LightBlue]Jakby było troszkę bardziej ostre to byłoby genialne![/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=LightBlue] [/COLOR] [SIZE=2]Wstawisz zdjęcia Pachcia na jego watek bo ja obiecałam, że je wstawię więc jak tam nie dostana zdjęć to mnie zjedzą:oops:[/SIZE]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Aga3006 replied to dog_master's topic in Off Topic
Ten pies to taki ,,pseudogolden'' i w rzeczywistości ma trochę inną budowę niż prawdziwy golden, ale na moim rysunku to zbyt wyolbrzymione wyszło więc to bardziej moja wina.