Jump to content
Dogomania

edyta_dki

Members
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by edyta_dki

 1. Smacznych kości, dużo zabawy i radości oraz długich spacerów, swojemu rodzeństwu z okazji pierwszych urodzin, życzy Enzo Tanabata
 2. [B]Gratulacje!!![/B] Tylko pozazdrościć wspaniałych psów
 3. Wreszcie znalazłam Shibę goszczącą w mojej okolicy. To ruda sunia pochodząca z hodowli "Z Zakątka Izi". Niestety nie chciała się zaprzyjaźnić z moim urwisem. Ale i tak było miło zobaczyć innych shibomaniaków.
 4. Brzmi ciekawie Może coś więcej o tej wystawie?? A można tylko pojechać z psem gościnnie?? Na razie raczej nie nadajemy się na wystawy.
 5. Mój urwis ma alibi, to musiała być inna shiba. Tylko nikt nie chce się przyznać że zwiedzał z psem Papiernię. A ja już liczyłam, że spotkam jakiegoś shibomaniaka.
 6. Wczoraj w Dusznikach Zdroju w okolicach Papierni widziano shibę. Czy to ktoś z dogomaniaków odwiedził moją okolicę???
 7. A my nadajemy się na wystawę? ;) [URL=http://img35.imageshack.us/i/enz1.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5393/enz1.jpg[/IMG][/URL]
 8. edyta_dki

  Hodowla

  Jest jeszcze TANABATA [url=http://tanabata.jasky.pl/tanabata/]Hodowla psów rasowych Tanabata.[/url] Jeszcze niedawno był tam jeden urwis do sprzedania.
 9. Dziękuję za pozdrowienia. Enzo ma się dobrze i mam nadzieję, że jest tak samo zadowolony z nas co my z niego.
 10. Jest cudowny i wyjątkowo szybko przyzwyczaił się do nowego otoczenia.
 11. [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1224/img2335m.jpg[/IMG]
 12. Urwis od soboty jest już w domu. Wszystko co było napisane na forum o shibach to prawda. Są cudownymi psami i mają charakterek. Pozdrowienia dla Emiko i Hoshi od brata. Sam by coś napisał ale właśnie zagryza kolejną piłkę.
 13. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła pochwalić się swoim urwisem. Szczeniaczek jest już zamówiony i jak tylko rozwiążę problem z transportem to przywitamy nowego członka rodziny. Już nie możemy się doczekać!
 14. Śliczne urwisy. Jeśli nie są zarezerwowane to prosiłabym o numer kontaktowy.
 15. To skąd tylu właścicieli zakochanych w swoich shibach?? Na forum nie ma postu w którym ktoś żałowałby zakupu shiby. A może jest ktoś taki??
 16. Potwornej??? Są piękne, inteligentne, sprytne i niezależne. Nie szukam podnóżka ani maskotki, ale psa którego wychowanie bedzie prawdziwym wyzwaniem.
 17. Już od jakiegoś czasu interesuję się tą rasą. Zdecydowałam się na szczeniaka. Nie musi to być pies wystawowy - ma być przyjacielem rodziny i kompanem do spacerów. Pieska będę mogła odebrać od 20 czerwca. Byłabym wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam wszystkich właścicieli shib.
×
×
 • Create New...