Jump to content
Dogomania

Tola^^

Members
  • Posts

    2610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tola^^

  1. Dziękujemy za ogłoszenia! :):):):)
  2. Jak cudownie że Kula i Lizuska znalazły wspólny dom na resztę swoich dni! :):)
  3. Koszty transportu będę dosyć duże bo z Obornik do Jaworzna jest około 430km! Więc pisała mi że nie może pokryć kosztów transportu i czy by nie dało się jakoś tego wykombinować bo bardzo zależy jej na Kropku, bo akurat jak przeglądała ogłoszenia to wypatrzyła Kropka i od razu się w nim zakochała :) Mam nadzieje że znajdzie się ktoś na wizytę przed adopcyjną.
  4. Niestety nie ma żadnych wieści z nowego domu :(
  5. Odpisałam mi Pani z chęcią zgadza się na wizytę przed-adopcyjną lecz niestety pisze że nie może pokryć kosztów transportu więc będzie trzeba zbierać deklaracje jednorazowe. Pani mieszka w Jaworznie jak już pisałam jest to woj. śląskie. Więc ktoś potrzebny do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej (Pani odpowiada obojętnie jaki termin ponieważ cały czas jest w domu) !
  6. Ja też nie jeżdżę windą na co dzień więc nie wiem jak psa do tego skłonić, lecz na pewno nie siłą ;)
  7. Jak dawno tu nie zaglądałam :( Biedny Frodo nadal nie ma domku :( Taki piękny i kochany a nikt go nie chce :( Trzymaj sie Frodo!
  8. [quote name='obraczus87']Portosku już jutro Cioteczka Owieczka napisze nam jak minąl Ci weekend :)[/QUOTE] Już nie mogę się doczekać co słychać u tego maluszka ślicznego! :):)
  9. Biedne sunie nawet dobrze że tak nie podchodzą do nieznanych bo jeszcze by jakiś zwyrodnialec przyszedł i by im coś zrobił! Niektórzy ludzi wcale nie przejmują się psim losem, a robienie im krzywdy to dla takich dobra zabawa :/ :( To jest straszne... Bardzo fajnie było by gdyby psiaki dały się złapać i były już bezpieczne!
  10. Jak byście były w schronisku to byście zobaczyły te dwa psy? One kiedyś mieszkały w schronisku w Obornikach lecz musiały tam pojechać i jakoś przerażone wyszły na tych zdjęciach... Byś zobaczyła jaki im się tam żyje, czy są takie przerażone jak na zdjęciach ? [url]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/displayimage.php?album=79&pos=6[/url] [url]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/displayimage.php?album=79&pos=8[/url]
  11. Ona jest bardzo pocieszna, lubi zabawy z psami :) Dogaduje się dobrze z dziećmi i uwielbia spacerki do lasu. Ona jest naprawdę bardzo kochana i przyjacielska! :):):)
  12. Natalusiu dziękuję że zrobiłaś dla niej wątek ! :):)
  13. [quote name='DORA1020']No,niestety,dzisiaj sie nie udalo:shake:[/QUOTE] Jaka szkoda :( A będzie następna próba?
  14. Znalazłam fotke Binga jeszcze za czasów schronu: [IMG]http://i43.tinypic.com/20fdgz4.jpg[/IMG]
  15. ZAPISUJE WĄTEK ! I później sobie poczytam... Niestety nic nie mogę wpłacić :(
  16. Właśnie pisałam do tej Pani maila gdzie dokładnie mieszka i czy zgadza się na wizytę :) Jak coś odpisze to od razu będę pisać na wątku...
  17. Właśnie też będzie trzeba sprawdzić znacie kogoś ze śląska kto przeprowadza wizyty?
  18. Jest Pani zainteresowana Kropkiem przed chwilą do mnie dzwoniła i mówiła że tak jej wpadł w oko że od zaraz może go zaadoptować jest ze śląska i potrzebny PILNIE transport!
  19. Dostałam linki aktywacyjne na e-maila na razie tylko dwa: 1. [URL="http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=76800"][B]najpewniej.pl[/B][/URL] 2. [B][URL="http://www.ojej.pl/"]ojej.pl[/URL][/B] (oczekuje na modernizację)
  20. Pazurek nadal w schronie lecz może pójdzie dom domu bo Pani wybiera pomiędzy nim a inną suczką z naszego schroniska... Mam nadzieje że jakiś pójdzie do domu :):)
  21. Doda_ bardzo dziękuje za deklarację dla Binga! :) Będę zawsze na początku miesiąca wysyłać przypomnienie tak jak do wszystkich :)
  22. I tu jeszcze jedno zdjęcie Poli: [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/314.jpg[/IMG]
  23. [B]A tu zdjęcie z nowego domku :[/B] [B]Razem:[/B] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1889.jpg[/IMG][/URL] [B]Psotka:[/B] [B][URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1890.jpg[/IMG][/URL] Czarka:[/B] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1891.jpg[/IMG][/URL] [B]Cała ferajna:[/B] [IMG]http://i39.tinypic.com/4t8tx1.jpg[/IMG]
  24. Dodam pare piesków z naszego schronu: BORYS Jest to samiec staruszek ma około 10-11 lat, ledwo porusza się po schronisku. Kochany psiak.Szkoda,że jak kiedyś był młody i przydatny, pilnował posesji swojego ukochanego pana. Teraz ostatnie dni ,miesiące lub lata jego właściciel "zafundował" mu taki los -pobyt w schronisku,aby on nie był oddany do podobnej instytucji na ostatnie swoje dni. Dobro wraca i zło także. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/831.jpg[/IMG] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/2474.jpg[/IMG][/URL] MURZYN To miłym, około 10 letni psiak w schronisku już od 7 lat, gdy przyszedł do schroniska to miał około 2 lata. Jest spory, sięga ponad kolano. Chętnie zamieszkałby w domku jednorodzinnym. Murzyn dla właścicieli będzie na pewno przyjacielski i kochany, taki jaki jest dla schroniskowych opiekunów. [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/485.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1291.jpg[/IMG][/URL] LEDA Jest to suczką, która ma około 10 lat. W schronisku jest od 2002 roku. W schronisku została wysterylizowana. Jest bardzo łagodna i nie sprawia żadnych problemów. No, oprócz tego, że Ledunia przeskakuje płoty. Dlatego najlepiej byłoby, gdyby trafiła do mieszkania w bloku lub do domu otoczonym wysokim płotem. [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/310.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/309.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/18.jpg[/IMG]
  25. Bym prosiała poprawić zamiast bambi vel Bambosz (żeby zostało samo Bambi nr.106)
×
×
  • Create New...