-
Posts
2610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola^^
-
Dziękujemy za ogłoszenia! :):):):)
-
Koszty transportu będę dosyć duże bo z Obornik do Jaworzna jest około 430km! Więc pisała mi że nie może pokryć kosztów transportu i czy by nie dało się jakoś tego wykombinować bo bardzo zależy jej na Kropku, bo akurat jak przeglądała ogłoszenia to wypatrzyła Kropka i od razu się w nim zakochała :) Mam nadzieje że znajdzie się ktoś na wizytę przed adopcyjną.
-
Odpisałam mi Pani z chęcią zgadza się na wizytę przed-adopcyjną lecz niestety pisze że nie może pokryć kosztów transportu więc będzie trzeba zbierać deklaracje jednorazowe. Pani mieszka w Jaworznie jak już pisałam jest to woj. śląskie. Więc ktoś potrzebny do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej (Pani odpowiada obojętnie jaki termin ponieważ cały czas jest w domu) !
-
EGON- ma DS, stale wspierany przez SOS bokserom
Tola^^ replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Ja też nie jeżdżę windą na co dzień więc nie wiem jak psa do tego skłonić, lecz na pewno nie siłą ;) -
Jak dawno tu nie zaglądałam :( Biedny Frodo nadal nie ma domku :( Taki piękny i kochany a nikt go nie chce :( Trzymaj sie Frodo!
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tola^^ replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Portosku już jutro Cioteczka Owieczka napisze nam jak minąl Ci weekend :)[/QUOTE] Już nie mogę się doczekać co słychać u tego maluszka ślicznego! :):) -
Biedne sunie nawet dobrze że tak nie podchodzą do nieznanych bo jeszcze by jakiś zwyrodnialec przyszedł i by im coś zrobił! Niektórzy ludzi wcale nie przejmują się psim losem, a robienie im krzywdy to dla takich dobra zabawa :/ :( To jest straszne... Bardzo fajnie było by gdyby psiaki dały się złapać i były już bezpieczne!
-
Jak byście były w schronisku to byście zobaczyły te dwa psy? One kiedyś mieszkały w schronisku w Obornikach lecz musiały tam pojechać i jakoś przerażone wyszły na tych zdjęciach... Byś zobaczyła jaki im się tam żyje, czy są takie przerażone jak na zdjęciach ? [url]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/displayimage.php?album=79&pos=6[/url] [url]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/displayimage.php?album=79&pos=8[/url]
-
Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!
Tola^^ replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
Ona jest bardzo pocieszna, lubi zabawy z psami :) Dogaduje się dobrze z dziećmi i uwielbia spacerki do lasu. Ona jest naprawdę bardzo kochana i przyjacielska! :):):) -
Pola w schronisku już od 4 lat!Potrzebna pomoc w ogłoszeniach !!!!
Tola^^ replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
Natalusiu dziękuję że zrobiłaś dla niej wątek ! :):) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Tola^^ replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Znalazłam fotke Binga jeszcze za czasów schronu: [IMG]http://i43.tinypic.com/20fdgz4.jpg[/IMG] -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Tola^^ replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ZAPISUJE WĄTEK ! I później sobie poczytam... Niestety nic nie mogę wpłacić :( -
Właśnie pisałam do tej Pani maila gdzie dokładnie mieszka i czy zgadza się na wizytę :) Jak coś odpisze to od razu będę pisać na wątku...
-
Właśnie też będzie trzeba sprawdzić znacie kogoś ze śląska kto przeprowadza wizyty?
-
Jest Pani zainteresowana Kropkiem przed chwilą do mnie dzwoniła i mówiła że tak jej wpadł w oko że od zaraz może go zaadoptować jest ze śląska i potrzebny PILNIE transport!
-
Dostałam linki aktywacyjne na e-maila na razie tylko dwa: 1. [URL="http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=76800"][B]najpewniej.pl[/B][/URL] 2. [B][URL="http://www.ojej.pl/"]ojej.pl[/URL][/B] (oczekuje na modernizację)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Tola^^ replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Doda_ bardzo dziękuje za deklarację dla Binga! :) Będę zawsze na początku miesiąca wysyłać przypomnienie tak jak do wszystkich :) -
Wlkp - 3 pak - bez nadzieji -Pinia za TM[*] - pozostałe MAJĄ DOM!!!
Tola^^ replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
[B]A tu zdjęcie z nowego domku :[/B] [B]Razem:[/B] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1889.jpg[/IMG][/URL] [B]Psotka:[/B] [B][URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1890.jpg[/IMG][/URL] Czarka:[/B] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1891.jpg[/IMG][/URL] [B]Cała ferajna:[/B] [IMG]http://i39.tinypic.com/4t8tx1.jpg[/IMG] -
Dodam pare piesków z naszego schronu: BORYS Jest to samiec staruszek ma około 10-11 lat, ledwo porusza się po schronisku. Kochany psiak.Szkoda,że jak kiedyś był młody i przydatny, pilnował posesji swojego ukochanego pana. Teraz ostatnie dni ,miesiące lub lata jego właściciel "zafundował" mu taki los -pobyt w schronisku,aby on nie był oddany do podobnej instytucji na ostatnie swoje dni. Dobro wraca i zło także. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/831.jpg[/IMG] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/2474.jpg[/IMG][/URL] MURZYN To miłym, około 10 letni psiak w schronisku już od 7 lat, gdy przyszedł do schroniska to miał około 2 lata. Jest spory, sięga ponad kolano. Chętnie zamieszkałby w domku jednorodzinnym. Murzyn dla właścicieli będzie na pewno przyjacielski i kochany, taki jaki jest dla schroniskowych opiekunów. [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/485.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/1291.jpg[/IMG][/URL] LEDA Jest to suczką, która ma około 10 lat. W schronisku jest od 2002 roku. W schronisku została wysterylizowana. Jest bardzo łagodna i nie sprawia żadnych problemów. No, oprócz tego, że Ledunia przeskakuje płoty. Dlatego najlepiej byłoby, gdyby trafiła do mieszkania w bloku lub do domu otoczonym wysokim płotem. [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/310.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:self.close%28%29"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/309.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/18.jpg[/IMG]
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Tola^^ replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Bym prosiała poprawić zamiast bambi vel Bambosz (żeby zostało samo Bambi nr.106)