[quote name='jot11']Witam serdecznie :multi::multi::multi:
Ja na pewno bym nie zapłaciła tej fryzjerce.Jak można bez zgody właściciela obciąć włosy psu ?:crazyeye:[/QUOTE]
Powiem szczerze, że Yokula tak sie cieszyła jak wróciłam i szybko kierowałą sie do wyjścia, ze ja nawet nie zauważyłam tego pyszczka, zerknęłam tylko ze uszka ma pięknie zrobione i poszłam a dopiero potem był szok
[quote name='karkakarka']O kurde... to przynajmniej wiesz gdzie nie pójdziesz już do fryzjera :shake:
Czekam na zdjęcia z niecierpliwością.[/QUOTE]
oj tak, do niej już nie pójdę, chociaż duzo moich znajomych tam chodzi i zawsze są zadowoleni