[quote name='dysia-u']Nie ma , nie ma !!! dziś świętuje pewnie. Sto Lat Asiu!!!!![/QUOTE]
[quote name='Pegaza']Oo Asia ma urodzinki to wszystkiego naj:Rose:
:new-bday:[/QUOTE]
[quote name='Doti1986']No to wszystkiego naj naj naj życzymy :)[/QUOTE]
[quote name='Nati28']Sto lat, sto lat!!! :new-bday: :BIG:[/QUOTE]
HEJ HEJ Jestem jestem i dziekuję badzo za życzonka, jestem niestety o roczek starsza co wogóle mi sie nie podoba ale za to dzisiaj mogę sobie osłodzic dzień pączkami i chrustami:)
Nie było mnie przez chwilkę, bo jak się "pozbyłam" dzieci z domu to nadrabiam zaległości towarzyskie i sklepowe hihih, nie muszę nigdzie sie spieszyc po pracy do domu, no ale jutro w nocy wracaja więc co dobre mi się skończy:)
Zabieram sie do pracki....pozdrawiam serdecznie