Witamy porannie i mizianko dla pięknej Mejsi przesyłamy.
Jak tam jej łapeczka??? Napewno wszystko bedzie dobrze:):)
Tak patrzyłam na fotki Twojej ślicznotki i widzę ze ma podobne włoski do mojej Yoko, czy używasz do pielegnacji jeszcze czegos oprócz szamponu i odżywki ?? Yokuli te włoski wywijają się w różne strony, może jak bedą dłuższe to się ułożą ale jak na razie wkurzam się, ze nie chcą ładnie leżeć.
Pozdrawiamy kawowo i miłego dnia życzymy :evil_lol::evil_lol: