[quote name='Ania102']I co w końcu z Rambem? Dzisiaj był wtorek, jeśli dobrze zrozumiałam to Piromanka miała dziś wyjechać.[/QUOTE]
Tak, miałam wyjechać we wtorek, ale nie miałam gdzie psa zostawić. Więc nie pojechałam. Rambo na wczoraj musi znaleźć inne lokum.