Jump to content
Dogomania

WeronikaM

Members
  • Posts

    4612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by WeronikaM

  1. trzymam kciukasy za kochany domek dla Łatka ;)
  2. banerki: [IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/bannery/laatek.jpg[/IMG] [IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/bannery/latek1.jpg[/IMG] ;)
  3. WeronikaM

    Diana :)

    Daję zdjęcia z urodzin :D [SIZE=1]Diana jadła tort na dworze, bo inaczej dom byłby cały w żarciu [/SIZE]:lol: torcik: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/120/90086789d033e71cmed.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1](skład: cały twarożek "kanapkowy", pasztet, karma eukanuba) :D [/SIZE] jemy: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/116/b0e8dff91d49b722med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/120/7fdca3cc64f0e165med.jpg[/IMG][/URL] ale pycha!!! Chcę dokładkę !!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/120/5d9fdc7254e252camed.jpg[/IMG][/URL] proszę bardzo, oto deser !!! [url]http://images46.fotosik.pl/120/d2711685d1ea2ec3med.jpg[/url] [url]http://images49.fotosik.pl/120/fb192428198a3706med.jpg[/url] [SIZE=1](dałam jej tylko kość, a wcześniej dostała świńskie wędzone ucho, łapki zostawiamy na później !)[/SIZE] [url]http://images40.fotosik.pl/116/2befc005c7140cabmed.jpg[/url] jemy:... [url]http://images43.fotosik.pl/120/ce3894f390e47a50med.jpg[/url] hmmm... co za rozkosz :D [url]http://images46.fotosik.pl/120/a793c8aa91b007c7med.jpg[/url]
  4. i w lizani chyba będzie, ale w DIAMENTOWEJ nie:shake:
  5. trzymamy kciukasy, żeby wszystko było dobrze [SIZE=3][COLOR=Red]3maj się SOPELKU !!!!!![/COLOR][/SIZE]
  6. ogłosołam na dalmatynkczyki********** fcr********** psiaki.pl:multi: tak gdzie są * to trzeba fora kropka pl;)
  7. ale śliczny psiak:loveu: porozgłaszam na różnych forach
  8. zastanów się :cool3::cool3::cool3:
  9. [quote name='Patisa']... i jęczy przy tym ( takie swoje pomruki ma, na każdy temat :cool3: )[/quote] Diana też :eviltong::eviltong:
  10. WeronikaM

    Diana :)

    Diana wczoraj skończyła [SIZE=5]8[/SIZE] lat WSZYSTKIEGO NAJ dla mojego tłuścioszka :new-bday: !!!!!!!!
  11. [quote name='gibon301']i wersja ekonomiczna:[IMG]http://images38.fotosik.pl/112/65cc77a79726722amed.jpg[/IMG][/quote] pod koniec 1 akapitu jest: Tylko wciąż szuka na swój dom Gibon popraw na czeka itp. dzięki ;)
  12. kiedy zamierzasz sie przeprowadzić??????????
  13. wredna złośńica :evil_lol:
  14. ale słodko:loveu: a czemu nie prędko ??? Nie przepadają za sobą ???
  15. tak mało:crazyeye: tylko 1 ach ty:diabloti:
  16. a może Figa dodasz jakieś fotki :cool3: bardzo proszę :modla:
×
×
  • Create New...