Jump to content
Dogomania

Nati28

Members
  • Posts

    3754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nati28

  1. Maly, mokry szczurek ale jaki piekny :loveu:
  2. Ale masz grzecznego pieska :lol::loveu:
  3. To pseudohodowcy wymyslili takie okreslenia zeby psy lepiej sie sprzedawaly jako "laleczki" :mad:
  4. Dziekujemy wszystkim za odwiedziny i mile komentarze :loveu: Jutro moze nowe fotki :razz:
  5. Pieknie :loveu:
  6. Pieknie :loveu: A jak grzecznie sie kaczka bawi :lol:
  7. Moj Coco ma caly czas katar (jest najprawdopodobniej uczulony) kicha jak jest na dworze ale w nocy tez czasami mu sie zdarzy i wtedy tez ma takie kropelki kolo nosa, mysle ze mozesz poczekac do srody, chyba ze naprawde jest to niepokojace to jedz do lekarza;);)
  8. To my czekamy na zdjecia z wycieczki :lol::lol::cool3::cool3:
  9. [quote name='Pegaza']Jablko schrupane?:evil_lol: jeny ale nudna niedziela..:roll:[/quote] Jablko schrupane :lol: [quote name='FREDZIU']Coco super chłopak, ale chyba nie bardzo się cieszył z robionych fotek:evil_lol::evil_lol: Pozdrowionka:multi::multi:[/quote] On ogolnie nie lubi jak ja mu zdjecia robie :evil_lol::evil_lol:
  10. To tylko pogratulowac :lol::lol:
  11. To Tola moze tak do 2 kg dobic ale raczej nie wiecej ;)
  12. No wlasnie Franulek nie ma galerii :mad: Prosze szybko zakladac! :evil_lol:
  13. Piekny Yoreczek chodz owczarki tez niczego sobie :loveu:
  14. W Nowym Targu niestety nikogo nie polece z psich fryzjerow bo sie nie znam :shake: A co do maszynki to polecam firme Andis (maszynki specjalne dla zwierzat) ;)
  15. Witamy serdecznie :multi::lol:
  16. Coco juz wymiziany :p
  17. Koniecznie trzeba jakas diete wprowadzi :evil_lol:
  18. Mysle ze za miesiac mozeciez juz isc, zalezy jeszcze jaki ona ma wlos ;)
  19. To mam grubasa, chyba musze go odchudzic :megagrin:
  20. Juz dziala wiec wstawiam fotki ;) Coco bawil sie jablkiem [IMG]http://images40.fotosik.pl/164/a9e4ceadfeff69f5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/164/5172184ce5349e57med.jpg[/IMG]
  21. Moj wazy 2,3 kg wiec chyba nie jest az tak wyrosniety :evil_lol:
  22. To my czekamy na kolejne zdjecia :lol:
  23. Chcialam wstawic fotki ale fotosik nie dziala :shake:
  24. Super :lol: Piekne kolorki Yoko ma :loveu:
  25. A u nas cieplutko, slonce swieci ze hej :cool3:
×
×
  • Create New...