-
Posts
383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Milka_85
-
Z moją mała pancią....:loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/102/492137d4dd112a1cmed.jpg[/IMG] Ale jestem piękna...:loveu: [IMG]http://images44.fotosik.pl/103/b420089807fb059dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/102/bf48b3aafd841d29med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/98/0755a2368ba1b00dmed.jpg[/IMG] Moja pierwsz zabaweczka:multi: [IMG]http://images46.fotosik.pl/102/a55cc5c0fa2e95a5med.jpg[/IMG]
-
Cześć wszystkim,wiem,że zdiątka miały byc na wczoraj:razz: No,ale będą dzisiaj....:lol: Zanim wrzucę do galerii,to muszę wam powiedziec,że Bonnie była najmniejszym psiaczkiem,a teraz jest największa;) I ponoc jest straszną łobuziarą...,a wszystko co spotka na drodzę gryzie jak szalona.Więc rośnie z niej piesek z różkami:evil_lol: Właścicielka powiedziała nam,że jest najładniesza z miotu:loveu: Więc dobrze wybraliśmy:loveu::loveu: Tylko przeraża mnie troszkę fakt,że z niej taka łobuziara jest:crazyeye: No,ale zobaczymy jak to będzie...
-
Oj:shake: Mam nadzieje,że wszystko będzie dobrze:roll: Trzymajcie się cieplutko...
-
DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA ŻYCZONKA:loveu::loveu:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Witamy :multi: Czy to już dzisiaj jedziecie po maluszka? :loveu: Wesołych Świąt :p[/QUOTE] Jeszcze nie dzisiaj:shake: Dopiero za dwa tyg.choć właścicielka mówiła cosik o następnym....,ale dziewczynki na forum mówiły mi żebym poczekała lepiej jak będzie miala 8 tyg. I zgadzam się z nimi w 1oo%;) Tylko dlaczego czas tak wolno leci??:placz: A dzisiaj jak co tydzień jedziemy ja odwiedzić!!!:loveu: Więc wieczorkiem będą zdiątka:loveu:
-
Śliczne zdiątka:loveu::loveu::loveu:
-
Wesołych Świąt!! [IMG]http://images45.fotosik.pl/101/57d5cfcdf4ffc351med.jpg[/IMG]
-
Dzięki [U][B]Paula[/B][/U] za odpowiedz i ciągle czekam:cool1: Najpierw na przybycie Bonnie,a pózniej,będe czekac na spacerki:loveu::loveu: Jutro do niej jedziemy więc będą nowe fotencje:lol: Ale już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy...:loveu:
-
Dziękuję za odwiedzinki:loveu::loveu: Normalnie już się nie mogę doczekać kiedy Bonnie w końcu będzie z nami jeszcze dwa tygodnie...,od jutra:razz: Dziewczyny mam do was pytanko... A mianowicie jak już ją przywiozę do domciu to jak to jest ze spacerkami?! Kiedy moge z nią wyjśc na pierwszy spacerek..?!:roll:
-
[url]http://images43.fotosik.pl/100/b2cac59852806e28med.jpg[/url] Śliczniutki jest:loveu::loveu: Ja już chcę moją Bonnie:-( Miłego dzioneczka
-
Hej!!! Śliczne spacerkowe zdiątka:loveu::loveu: Pozdrawiam i miłego dzioneczka życzę:lol:
-
Witamy!!! Śliczne zdiątka:loveu::loveu:
-
Witamy środowo:loveu: I miłego dzioneczka życzymy!!! Zdiątka super :loveu::loveu:
-
Witamy środowo:lol: I miłego dzioneczka życzymy:loveu: A jak wam idą przygotowania do świąt?!
-
Witamy środowo:multi: I milusiego dzioneczka życzymy:lol::lol: A jak idą przygotowania do świąt?!
-
Witamy środowo:multi: Jak wam idą przygotowania doświąt?! A co zdiątek to są super:loveu::loveu:,już nie mogę się doczekać kiedy mojej niuni zacznę pstrykać zdiątka;) Miłego środowego dzioneczka:lol:
-
Śliczne zdiątka:loveu::loveu:
-
Witamy środowo:cunao: Jak wam idą przygotowania do świąt?!;) Miłego dzioneczka:lol:
-
Więc następna wizyta za tydzień....:loveu::loveu:I już się nie mogę doczekać:shake: A co do wieku pieska to już sama nie wiem?!:roll:Na poczatku była mowa,że jak będzie miała 8 tyg.mamy ją odebrać to by wypadało 24/04 i tak było w ogłoszeniu!!! Teraz coś gadali,że tydzień po świętach?!Czyli 17/04:oops: Sama już nie wiem jak będe za tydzień to z nią pogadamy...tak chyba będzie najlepiej... A i jeszcze jedno dziekuję wszystkim za odwiedzinki:multi::multi: I milusie słowa:loveu:
-
Wpadłam się przywitać z wieczorka..:lol: I zaprosic do nas do galerii na nowe zdiątka:loveu::loveu:
-
I jeszcze jedno...:loveu: [IMG]http://images39.fotosik.pl/94/01a5dd8164594c4cmed.jpg[/IMG]
-
No i zdiątka.... Śpiąca królewna.. [IMG]http://images39.fotosik.pl/94/c448af975f307d20med.jpg[/IMG] Z mamusią...:lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/94/8cd6eb7d9c72ae75med.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images40.fotosik.pl/93/b757f0f3d8003873med.jpg[/IMG]
-
Mam juz new zdiątka:loveu::loveu: A co do niuni to była najmniejsza z rodzeństwa,a teraz jest druga co do wielkości.Więc rośnie jak na drożdżach:lol: Właścicielka nam dziś powiedziała,że będziemy ją mogli odebrać za 2 tyg.:multi:Trzoszke się zdziwiłam,bo Bonnie bedzie miała 7 tyg.a ponoc najlepszy wiek to 8 tyg.Co wy o tym myślicie czy 7 tyg.jest OK?!:cool1: Ja tu gadu gadu:eviltong:,a wy pewnie ciekawe jesteście jak moja perełka wygląda...;)
-
No i w końcu sobota....:multi: Jedziemy do Bonnie...:loveu::loveu::loveu: Zdiątka będą wieczorkiem
-
[quote name='tigrunia']:evil_lol: Dobre :evil_lol: Pisałam do Ciebie ale coś mi się pomyliłaś z Milką :evil_lol: Nie wiem jak ja to zrobiłam :eviltong: O Rumen Tabs możesz poczytać tutaj np: [url=http://www.krakvet.pl/mikita-rumen-tabs-100tab-p-421.html]MIKITA Rumen tabs 100tab.[/url] ;)[/QUOTE] No chyba ci się pomyliło ze mną:eviltong:Ja pieska tu nie sprowadzałam tylko kupiłam tutaj...i szukałam go przez rok czasu:crazyeye: Elmiś jest piękny:loveu::loveu:,aż napatrzeć się nie mogę i jeszcze bardziej doczekać na moja Bonnie:placz: Miłego dzioneczka...:lol: