-
Posts
6192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ihabe
-
[quote name='Freya73'][B]Ihabe[/B], czy wet obejrzal mu glowke i cos stwierdzil niepokojacego? Wiem, ze lekarz nie ma RTG w oczach ale pewne rzeczy moze wykluczyc badz zdjagnozowac.[/quote] a wię lekarz w Chorzowie Batorym nie obejrzał wogóle, był bardzo szybki..... Natomiast mój wet , dokładnie juz go sprawdził, obsłuchał, obmacał, sprawdził uszka i dziąsła ( ma obitą głowę całą, w uszkach krwiaki, na faflach od wewnątrz krwiaki) tzw bierne krwiaki pod skórne. Mój wet rekomendował zrobienie RTG aczkolwiek wyklucza obrzęk mózgu.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
W niedzielę nikt już Samsona nie kocha i nie odwiedza :-( Smutne to... cały dzień mam do niczego , najpierw ta bida z oczkiem na wierzchu, którą wyjęłąm ze schronu z koleżanką z Bytomia a teraz tęsknota nie do opisania. Dziś Panie powiedziały z hoteliku, zebym nie przyjeżdzała:-( To pierwszy raz od dwóch tygodni gdy nie widzę Samiego i .... nie umie sobie z soba poradzić. Cały czas o nim myślę, co robi, czy jest wesoły, czy smutny, czy zjadł? Ja nie powinnam brać się za niego, ktoś inny miał to zrobić. Ja go pokochałam i to był błąd. Teraz dajcie mi lekarstwo jak przestać kochać to stworzenie [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Szpicus_Samson_090531/IMG_7754.jpg[/IMG] -
[quote name='fizia']Z całych sił będę trzymać kciuki za Mikiego - wierzę, że przez Nim jeszcze wiele wspaniałych chwil Biedactwo maleńkie:-( Jak dobrze, że może dochodzić do siebie u Ihabe - lepiej trafić nie mógł Oby tylko jak najszybciej wyzdrowiał![/quote] Ja bym mu nieba rąbek uchyliła ale dajcie mi radę co mam zrobić z moim dominującym Westem w domu? Jest to pierwszy psiak, który jest z nami, nasze dziecko, rozpieszczane i kochane od szczeniaka. Ma obecnie 5 lat, nasza przygarniętą 3 lata temu sunię akceptuje na 100% ale juz naszego dziadzaia Pixelka nie? Ostatnio był kastrowany ( na świeta wielkanocne). Tera szajba mu odbija, rzuca się na dziadza a dziś juz zaczał powarkiwac na Mikiego. Jak Miki lezał i się nie ruszął to było ok ale jak zaczął chodzić to juz nie w smak tej małej bestii:-( Dziś kupiliśmy dwie bramki do drzwi, bedziemy dzielic mieszkanie na dwie części, jak nas nie ma:evil_lol: Ale jeśli ktoś ma jakieś praktyczne info to czekam z niecierpliowością. Miki był na malutkim spacerku, słabiutki ale nie chciał nic zrobić w domku ani nawet na balkoniku. A na trawce od razu zrobił. :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Charly']zapytalam Kordoni, (jest co prawda od kotów, ale to bez róznicy chyba). Więc napisala, żeby podawac papkę bardo delikatną najlepiej jakis kleik dosłownie po łyżce co godzine. nic więcej jesli wymiotuje cały czas- kroplowki zeby się nie odwodnil. poza tym nie[/quote] tak właśnie ;pomyślałam. Boję się, że to może jakieś obrazenia wewnetrzne:-( Jak nie przejdzie to jutro bedzie kroplówka.
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
ihabe replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Czym zawinił ten pies i każdy inny CZŁOWIEKOWI?????????????? Co takiego zrobił??????????????????????????? Czy jest jakakolwiek szansa aby zmienić ten świat????????????? Nie oczekuję odpowiedzi ale dlaczego inni normalini ludzie tego nie widzą? Normalni ? -
[quote name='bela51']Możecie sobie mysleć o mnie źle, ale życzę temu katowi, aby kiedys jego to też spotkało.I jak tu kochać ludzi ?:angryy: Zwierzęta bardziej zasługują na miłość.[/quote] Myślę tak samo jak Ty i głęboko wierzę w to, że kat zostanie ukarany. Oczywiście nie przez nasz system lecz przez następnego kata. Serduszko leży sobie i smutno patrzy na ten świat . Uśmiecham się do niego i głaszcząc mówię, że jest już bezpieczny. Są jeszcze na świecie i w Polsce ludzie ( mało ich ale są) którzy nie przejdą obojętnie obok Ciebie i pomogą Ci psinko. Taki młodziutki i już poznał całą prawdę o człowieku. To cudowny psiak! :loveu: Dziękuję Wam wszystkim za to , że jesteście. Dziękuję :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziś całą noc miała biegunkę:-( Dostała już zastrzyk i tabletki. Może dziś będzie spokojniej -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Bez dwóch zdań Samson będzie wykastrowany, dla jego dobra. -
[quote name='MyrkurDagur']Zaznaczam wątek. To porażające, co człowiek potrafi zrobić zwierzęciu, a im więcej tak makabrycznych historii poznaję, tym bardziej nienawidzę gatunku ludzkiego.[/quote] Kochana ale dla wszystkich to my jesteśmy odmieńcy a ludzie są dumni że są ludźmi. Ktoś genetycznie nieźle narozrabiał, że teraz tacy właśnie są ludzie. Nasze dzieci też takie będą? Kto oprócz nas powie im, co to znaczy być człowiekiem?:-(:-(:-( tak mnie ten temat człowieczeństwa zaciekawił, ze trafiłam na niezłą stronkę: [URL]http://againess.wikidot.com/czlowieczenstwo[/URL]
-
[quote name='__Lara']marysia, bo ten świat jest bardzo dziwny... baa, żeby mieć to prawko, zdać egzamin to trzeba kupę pieniędzy władować... a tu? nawet poziom empatii nie jest sprawdzany. Ktoś, kto na co dzień pracuje w rzeźni równie dobrze mógłby pracować w schronisku....[/quote] To nasz kraj jest dziwny i ludzie są dziwni. Dla każdego oprócz nas, schronisko to coś o czym nie chcą wiedzieć i w sumie ich to nie obchodzi po co jest i kto je prowadzi. Schroniska w Polsce to więzienia i mordownie ( no nie wszystkie) ale dążę do tego aby powiedzieć, że schronisko powinno być miejscem przejściowym do czasu znalezienia domu stałego. To schroniska powinny zdobywać DT i szkolić swoich podopiecznych aby jak najszybciej zdobyły nowe domki. A jak jest? Każdy wie... schronisko to miejsce docelowe. Wolontariat> Czasami tak czasami nie. To jest absurd i obłęd. W moim bloku wielkim 24 pietra założę się, że nikt nie wie co to jest DT? A jak widzą mnie z jakimś obcym psem to zaczynają dziwnie patrzeć:-( a do tego dziś.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/#post12408727[/URL]
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
ihabe replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę bądźcie ze mną na tym wątku: http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/#post12408727 -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Trzeba miłemu panu jak najszybciej wybic z głowy pomysły hodowlane.... Jesli to jedyne intencje, to nie ma o czym rozmawiać... A Samka, jak dojdzie do siebie czeka zapewne mały zabieg...;) sorry..posty raz gina, raz znowu sie pojawiaja... ihabe nie zajrzę na ten link...nie mam siły... .[/quote] dobrze kochana, wystarczy mi, ze jesteście ze mną u Samsona:loveu: -
Mały, niewidomy ma DT dozywotni ale potrzebuje PIENIEDZY! POMOCY!
ihabe replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Nie ma nic gorszego niż schronisko. Moim zdaniem niech zmienia nawet 5 razy dom, byle nie siedzieć tam...[/quote] Też tak sądzę. Mam 20 letniego niewidomego Pixelka, adoptoanego 1 kwietnia ale to nie był żart:loveu: Dla niewidomego psiaka pobyt w schronie to musi byc koszmar. Nasz chłopak dopiero niedawno otwarł się na nas i jest teraz taki kochany.:loveu: -
Odpisałam i Pani juz drugi raz napisała:loveu: przy okazji proszę bądźcie z nami na tym wątku również: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/#post12408727[/URL]
-
[CK]KUMPEL NAJSZCZĘŚLIWSZYM PSEM DZIŚ NA ŚWIECIE- ma dom!:))))))
ihabe replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
Kochani Proszę bądźcie z nami.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/#post12408727[/URL] -
[quote name='sonikowa']Ja też nie wiem co Pani miala na myśli tak dokładnie, ale myślę, że to miejsce u niej to rodzaj takiego psiego hospicjum dla psow w wielkiej potrzebie i juz nie rokujacych. A tak własnie myślałam, że babcia Kładzia sie jeszcze rozkręci.. I to dobrze, bo pies ma cieszyć się życiem. Trudno podejmować decyzję za psa, tak naprawdę. Nie chcę żeby straciła dom przez nasze/ moje ;-) lęki.. Z drugiej strony, jeśli się Kładeczka w Niemczech nie zadomowi, to nie będziemy już mialy wielkiego wpływu na następny domek... Czasem trzeba zaryzykować, ale nie wiem czy jestem na to gotowa. Prześpijmy sie z tym, ja spróbuje jutro jeszcze raz do Pani zadzwonic i z nią porozmawiać. Moria, ile kosztował paszport i szczepienia? To ja namieszałam, więc postaram sie to choć w cześci pokryć albo na raty to mi rozpiszecie :oops: Na dogo będe dopiero jutro wieczorem![/quote] pisałam wcześniej, 150 zł, juz przelałam na konto hoteliku Kochani, wiem, że niezręcznie, losy naszej Kładeczki się tutaj ważą a ja proszę Was o pomoc... badzcie ze mną i dawajcie rady co robić. To dzisiaj spadło na mnie jak grom z jasnego nieba: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/#post12408727[/URL]
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
ihabe replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Kochani, wiem, że sami na Promyczka potrzebujecie ale może chociaż od czasu do czasu podrzuccie ten wątek.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/#post12408727[/URL] -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
dziekuję ślicznie Kochani proszę bądzcie ze mną na tym wątku bo boję się czy dam radę.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/#post12408727[/URL] -
JUZ W NOWYM DOMU!!! SZCZENIAK - wyłowiony za pomocą gałęzi.
ihabe replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Bardzo Was proszę zajrzyjcie i pomóżcie mi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/#post12408727[/URL] -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
ihabe replied to monika55's topic in Już w nowym domu
A przy okazji dziś doznałam wstrząsu , świat staje się nie do życia.... Teraz mam dwa zmartwienia Samsona, którego kocham nad życie i to maleństwo, któremu muszę pomóc, gdyż inaczej nie mogłabym spojrzeć rano w lustro.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/#post12408727[/URL]