Jump to content
Dogomania

palecx

Members
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  józefów
 • Occupation
  student wet

palecx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. dzięki wielkie, właśnie chciałem się zorientować jak wygląda sytuacja z innymi rasami nie-angielskimi, i to co udało mi się znaleźć,a większość dostałem od Brezyla jest pod tymi adresami: 1)ogólnie o pasieniu: [url=http://psy.olpw.com/viewtopic.php?t=519]
 2. cześć, czy ma ktoś doświadczenie w przyuczaniu Briarda do pasterstwa? Wiem,że w Polsce nie ma konkursów dla briardów, ale może ktoś sie w to bawi?Jak tak to proszę o odpowiedź:)
 3. Cześc wszystkim, ostatnio zaciekawiło mnie pasterstwo i poszukuję info na ten temat. Widze że obecni się tym zajmują to może by tak sworzyc jakiś przewodnik, coś w stylu "pasterstwa w pigułce" żeby takim osobom jak ja temat przybliżyc i może zachęcic do uprawiania tego hmm sportu, hobby? Zdaje sobie sprawę że nikt nie ma czasu na tyle żeby pisac wypracowania ale chociaż podstawowe informacje.. To na początek zaczne od pytań:) 1. Jakie są typy i formy pasterstwa, dla jakich ras i o co w tym chodzi( mnie interesują te formy kontynentalne bo o pracy BC mozna znaleźc najwecej, np regulamin jest na stronie Związku Kyn.) 2.Jakie strony polecacie, gdzie o tym czytac, może jest jakies forum skupiajace takie osoby(ja nie znalazłem) 3. JAK ZACZĄC OD ZERA ( no może ni do konca od zera, załóżmy że mamy psa:P) 4. co wogóle myslicie o moim pomyśle? pozdrawiam serdecznie:)
×
×
 • Create New...