dziekujemy badzo kaczadupko:))) mam jeszcze prosbe moze bys rozeslala watek kajtka po znajomych moze ktos jeszcze poratuje nas deklaracja:))) bardzo dziekujemy raz jeszcze:)
jak w miedzy czasie bedziemy mialy tanszy transport to oczywiscie z niego skorzystamy alepoki co nic tanszego nie ma:/ to co moze byc moj nr konta??? nikt nie ma nic przeciwko?
super wreszcie sie ruszylo:) to dziewczyny ktory nr konta podajemy?????? moze byc moj???? bo wyglada na to ze pokico zostaje oferta mojego meza za 200 zl...
dziekujemy liczy sie kazda zlotowka:) tak domek mamy - dzieki Iwona77 bezplatny tymczas:) nom niby duzo ale i tak najtansza opcja poki co innej nie mamy:/ tak jak pisalam pati krzyknela 450 zl a szczepon 250 zl:/ chyba ze znajdzie sie jeszcze jeden psiak w tamtym kierunku wtedy by sie koszty rozlozyly...
poki co nie wiem szczerze powiem bopierwszy raz biore udzial w takiej akcji ale mysle ze todo domowienia jest, co drugiego transportu - 250 zl za ta trase,ale moze jeszcze macie jednego psiaka z lodzkiego do transportu w tamta strone?????
pati c oferuje transport z wawydo chrzanowa ale za 450zl:( tyleze jesczze jest jakis psiak jeden do zabrania w tamtym kierunkuwiec podzial kosztow moglby pojsc...aleto i tak nie jest taniej:/
dziekuje wszystkim za pomoc... temido napisalam pw do tych dwoch osob i czekamy:/ hmm... 100zl od z Radomska... tyle ze od nas troszke Radomska jest my jechalismy po Zuzke ok 2 godziny... no nic szukamy dalej i prosimy o deklaracje na transport... Natalio moglabys zawrzec w tytule watku ze zbieramy na transport skierniewice (pod łodzią) - chorzow