Jump to content
Dogomania

*kleo*

Members
  • Posts

    4637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *kleo*

  1. [quote name='karkakarka']heh też mam zdjęcia buci :evil_lol: [URL]http://3.bp.blogspot.com/_sQGkL6w4T7s/SGAczts2l-I/AAAAAAAAAVc/UNy4RK1CKOU/s320/stich.jpg[/URL] No i jeszcze jedno :0 Bucia na podusi aby trawka ni kłuła hihi [URL]http://gremlins.files.wordpress.com/2007/11/gizmpillow.jpg[/URL][/QUOTE] Karina, umarłam :mdleje::roflt::roflt::roflt: [quote name='chrupcia']No faktycznie Tina ma niezła klate:) Klaudia mówisz że Bucia za 2tyg, na wystawe pierwsza idzie? jeśli dobrze zrozumiałam to szybko:)[/QUOTE] 4.07 startuje w Olsztynie :p Fotka na zakończenie i już Was nie męczę ;) [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/9365/p1040018r.jpg[/IMG] Tak btw - niby ta sama rasa, a zupełnie inne co nie? :evil_lol:
  2. [quote name='Princess_York']Ale miałaś gromadkę do upilnowania :evil_lol: . Bućka taka malutka przy nich :loveu: . A mi się z nietoperzem skojarzyła :-D .[/QUOTE] Tina pilnowała porządku, ja tylko wkraczałam jak z Jumper się chciała czapnąć, one tak czasem mają ;) A że Bućka nietoperz to też się zgodzę :p Macie siłę na jeszcze? :evil_lol: Pinczer promienny ;) [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7523/p1040008v.jpg[/IMG] Ulka poszła w szkodę :evil_lol: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3849/p1040011q.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/4565/p1040012l.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2318/p1040013z.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9142/p1040017.jpg[/IMG]
  3. Tiny klata to już czasy świetności ma za sobą, teraz to jest mała :eviltong: Skojarzenie z gremlinem to było pierwsze co mi przyszło na myśl, jak Bućkę zobaczyłam :evil_lol: i jeszcze do Stitch'a jest podobna trochę :eviltong: A Ulka uszy to ma w ogóle niespotykane, takie malutkie i tak osadzone to nieczęsto widziałam :p [QUOTE]Dawaj jeszcze :evil_lol: Wiesz że my lubimy oglądać zdjęcia [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] Tak myślałam, że ktoś to napisze :evil_lol: No to macie w takim razie :p [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4746/p1030995r.jpg[/IMG] Urszula buszująca w mięcie ;) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9579/p1030998z.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/379/p1040005q.jpg[/IMG] To co moje yorki lubią - poszukiwanie mrówek tudzież innych kiełków :eviltong: [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8042/p1040006o.jpg[/IMG] A te wariatki przynajmniej na zdjęciu zgodne :diabloti: [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9316/p1040007d.jpg[/IMG]
  4. [quote name='tigrunia']Też bym chciała ją zobaczyć ale doopa.. urlop mam akurat i raczej się nie zjawię :-( [/QUOTE] Jak nie zapomnę to porobię fotki :p
  5. Ja się mogę czereśniami podzielić :eviltong:
  6. [URL]http://img15.imageshack.us/img15/284/dsc00191pv.jpg[/URL] taki widok po przebudzeniu to od razu dobry humor na cały dzień załatwiony :p
  7. [URL]http://i49.tinypic.com/kd76ad.jpg[/URL] ale buszuje w tej trawie :p
  8. Kasia obroża jest cały czas, nie ma zmiłuj :diabloti: ale młoda robi postępy, dziś już na smyczy nawet dość ładnie chodziła, więc teraz nie można tego zmarnować i myślę, że przez te 2 tygodnie do wystawy będzie już śmigać :p No to jeszcze :p Gracka szczęśliwa, że obroniła swój patyk [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/684/p1030990.jpg[/IMG] Gracka się długo patykiem nie cieszyła :evil_lol: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4725/p1030991g.jpg[/IMG] A Bućka się opala :) [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5663/p1030992cw.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3629/p1030993k.jpg[/IMG] A tu obydwie kombinowały jak zabrać Tinie kija :evil_lol: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2216/p1030994k.jpg[/IMG] Mam jeszcze trochę, ale chyba na razie starczy co? ;)
  9. [URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_2175.jpg[/URL] tutaj to wygląda jakby się zębami o ten pręt złapał :evil_lol: Gracja też dziś robiła takie hopki za piłką (aż byłam w szoku ;)) i kilka razy się wpakowała na mnie :eviltong: [SIZE=1]Też jestem ciekawa co to za płyn na zęby :cool3:[/SIZE]
  10. Z koleżanką Jumper [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1236/p1030985b.jpg[/IMG] Moja gwiazda :loveu: chodziła i kombinowała co by tu nabroić :evil_lol: [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1732/p1030986z.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8059/p1030987x.jpg[/IMG] Bućka diablica zlazła w końcu z koca i kombinowała jak zabrać Gracji kija :diabloti: [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/8779/p1030988t.jpg[/IMG] A Gracka się wkurzyła, wzięła i poszła :eviltong: [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3532/p1030989s.jpg[/IMG]
  11. [quote name='tigrunia']No dziewczyny - Bella pojechała :-( Ale fajnie trafiła bo będzie pokazywana na wystawach :multi: W sumie wolałam, żeby poszła gdzieś na kolanka ale co tam.. Dziewczynka 9-letnia będzie ją wystawiać - niech ma radochę :lol: Debiut w Bejbikach w Sopocie :multi:[/QUOTE] No to pewnie cicho się w domu zrobiło... Ale fajnie, że trafiła w ręce doświadczonych psiarzy :p Zobaczę ją sobie na żywo w Sopocie :p
  12. Cześć dziewczyny :p Byłam dziś z dziewuchami na działce żeby się wybiegały, no i oczywiście wzięłam aparat :p No to lecimy z fotkami :p Bućka na kocu, bo w pierwszej chwili nie wiedziała jak tu iść po trawie, żeby w brzuchol nie koliła :eviltong: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8976/p1030977v.jpg[/IMG] Prezesowa :evil_lol: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9743/p1030978fj.jpg[/IMG] I zobaczcie jak się lansuje :cool3: [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/6065/p1030979y.jpg[/IMG] Gracka potarganiec, bo dziś powinna się kąpać, ale nie mam weny :eviltong: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6355/p1030980.jpg[/IMG] I uśmiech nr 5 do piłki :p [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1103/p1030983b.jpg[/IMG]
  13. [quote name='chrupcia']No bo dziewczynki to ponoć bardziej takie przytulasne:) ale mój Jazziu lubi się przytulać;) a z tym wyciem to racja...;) u mnie też raczej następny piesek będzie dziewczynka:)[/QUOTE] Nie wiem czy bardziej przytulaśne, miałam jeszcze niedawno samca i też był miłym psem, pomimo różnych jego odpałów. Ale tak jakoś od zawsze częściej miałam suczki (chłopaków miałam dwóch, dziewuch było razem z tymi obecnymi 6) i jakoś tak się u nas utarło, że to baby rządzą ;)
  14. A ja niedawno 'zabiłam' cmokacza. Siedzi to to na ławce, koleś może trochę starszy ode mnie. Moje suczydło próbuje znaleźć miejsce na koope (a ona wybiera długo, ojjj długo...), drugie obwąchuje trawę, a ten cmoka. Spojrzałam wzrokiem bazyliszka, przestał. Suczydło zrobiło co miało, idziemy dalej. Dochodzimy do ławki - cmoka znowu. Pytam grzecznie i uprzejmie 'przepraszam, ale co ma na celu to cmokanie?'. On z miną zaskoczoną mówi, że 'no... do piesków', więc ja mu na to 'przecież są na smyczy, więc i tak by nie podeszły prawda?'. Mina kolesia bezcenna, aż w pewnej chwili zrobiło mi się go żal, bo było ewidentnie widać, że przetrawił i poczuł się jak totalny osioł :diabloti: Inna sprawa, że to cmokanie wielkiej krzywdy by mi nie zrobiło, starsza suka nie reaguje, młoda już powoli też to olewa. Ale tak tego nienawidzę, że musiałam się odezwać.
  15. [quote name='3aapt']kleo - moja Pani wet ma również yorki i to nie jednego..., jeśli chodzi o mnie to nie mam żadnych wątpliwości, że moja mała jest yorkiem (fakt: nie rodowodowym, a w typie) [/QUOTE] Ok, może być bardzo podobna do yorka i życzę Ci tego, ale z tymi uszami to kompletna bzdura. Tym bardziej dziwię się, że takie głupoty gada wet posiadający tą rasę. [quote name='3aapt']Jeśli chodzi o żywienie - to zarówno znam mamę i tatę mojej Miley - byli oni pod dobrą opieką - tata jeździł na wystawy (ich włos lśnił i wyglądali na bardzo zadbane - więc nie wrzucajmy wszystkich "chodoffców" do jednego wora). Po za tym chyba nie wszyscy dopuszczają swoje nierodowodowe yorki tylko dla zarobku (chociaż może mam za dużą wiarę w człowieka).[/QUOTE] Tata był wystawiany, czyli zakładam, że reproduktor. Więc pani sprzedająca kryła nim sobie i suki hodowlane i bezpapierowe? :roll: Czy może to była wpadka? A niektórzy dopuszczają też z niewiedzy (że to niby dla zdrowia dobrze), bądź też z kompletnej głupoty, bo myślą, że to fajna zabawa w posiadanie szczeniaczków, a nie zdają sobie sprawy, ile roboty jest przy miocie. No chyba, że mają to gdzieś i niech se suka radzi...
  16. [quote name='chrupcia']Lucky jest zawsze taki pozytywny że nawet jak ma sie zły humor to się człowiek uśmiechnie:)[/QUOTE] Kasia z ust mi to wyjęła :p Cześć Karola :)
  17. [URL]http://img443.imageshack.us/img443/8038/20100618nowezdjcia0118.jpg[/URL] to jest super, fajny kontrast między nimi :p Cześć Edytko :)
  18. [quote name='chrupcia']Hihi no tak, Bucia sobie pomyslała, przyjechała do domu jakaś Pani nowa i już się rządzi, obroże mi zakłada;) kiedy jakieś nowe fotki dziewczyn?:) a własnie miałam pytać, dlaczego same dziewczyny u Ciebie, a żadnego chłopaka?;)[/QUOTE] A jak, ktoś rządzić musi ;) A chłopaka nie ma, bo wolę dziołchy - to raz, dwa - że na razie mi zwyczajnie niepotrzebny, a trzy - dziękuję bardzo za wycie do księżyca przy cieczkach i inne takie atrakcje, tym bardziej, że nie mieszkam w domku. Ogólnie Karolina czyta w moich myślach ;)
  19. [quote name='tigrunia']ALe masz kolorowo w łóżku :crazyeye: :evil_lol: I faktycznie tłoczno :loveu: Fajna Bucia .. mi też się bardzo podoba :loveu: Ale tak jak Ty Klaudia - wolę Yorki :eviltong:[/QUOTE] Lubię takie wesołe kołderki :p Ze mnie wariatka to i pościeli nie mogę mieć poważnej :evil_lol: [quote name='Doti1986']Klaudia nie ma wyjścia trzeba sobie takie wielkie łoże na zamówienie zrobić bo jak dziewczyny dorosną to się nie będziecie miały jak na drugi bok przewrócić;)[/QUOTE] Jak dorosną to jeszcze jakoś się pomieścimy, gorzej jak prędzej czy później jakaś nowa sztuka dojdzie :eviltong: [quote name='FREDZIU']Dzieki Klaudia za foteczki;) wszystkie sa słodkie, mały skrzat tez superaśny, ale najlepsza fotka to ta poranna:evil_lol:Zobacz jak maluchy nas kochaja zawsze sie pchaja bliziutko nas, najlepiej na głowę:evil_lol:. Ostatnio Fredzi za mało było wyrko, poduszka, kładła sie na mnie- na biodra, plecy, nogi, tak że nie mogłam sie ruszac, zganiałam ją, a ona za chwilę znowu była na mnie, cała nocka z głowy:evil_lol:[/QUOTE] Gracja też od czasu do czasu zamiast spać obok to pakuje się na mnie ;) [quote name='chrupcia']no bo mnie się wydaje że to zazwyczaj patrzy sie na wygląd psa, a jak się pozna jakiegoś i jakim się nie myślało to potem się zakochać można:) a zdjęcia Buci to same taki spiące:) czyż by ona nie wychodziła z łóżka;)[/QUOTE] Zakochać to się nie zakocham, ale sympatyczny jest ten potworek :p A z łóżka wychodzi jak najbardziej, tylko teraz ma focha od paru dni bo założyłam jej obrożę i się zachowuje jakby dostała paraliżu :eviltong: [quote name='karkakarka'][URL]http://img708.imageshack.us/img708/7990/p1030967i.jpg[/URL] ale ona ma włosów! I ta jej mordka - piękna :loveu: a zdjęcia w łóżku najlepsze :D[/QUOTE] No trochę tych kudełków ma ;) Całe szczęście, że nie są trudne w pielęgnacji :evil_lol: [quote name='laurin']Cześć :) Fajny ten filmik z tańcami :) nie wiem co się stało że go od razu nie widziałam... A zdjęcie w łóżku rewelacja :D W ogóle wszystkie super są! Gracja obserwatorka pieknie wyszła :)[/QUOTE] Co się odwlecze to nie uciecze, grunt że w końcu filmik znalazłaś ;)
  20. [quote name='tigrunia']A ja nie mam Video i nie mam gdzie sobie obejrzeć :placz: Cześć Fredziulki :multi:[/QUOTE] Ja też nie mam, ale dziadki mają :p Be my to tu chyba mamy swój świat, swoje kredki, laski tu o dietach piszą a nam się bajki wkręciły :evil_lol: Przyjdzie fredziowa Pani to nas pogna :eviltong:
  21. [quote name='tigrunia']O kurcze nieźle brzmi.. Kurcze chętnie bym sobie zrobiła taki peeling całego ciała - ciekawe ile kosztuje :hmmmm: Lulka u mnie była przed chwilką :loveu: Przyjechała w odwiedzinki :loveu: Aparatka z niej - jakbym Pudziana widziała :evil_lol: Szybko się dziewczyna irytuje :eviltong: Mniejsza jest od Belli ale słodka taka :loveu: :loveu:[/QUOTE] Oj raczej sporo, bo za samą twarz płacę 80 zł, a to jest taka opcja pośrednia - nie najtańsza, ale można sobie zażyczyć droższą ;) Mnie Aluś też regularnie odwiedza, w środę jak wróciłam z Olsztyna to też był :p
  22. [quote name='pa-ttti']też nie rozumiem trochę tej granicy 3 miesięcy. jeśli chodzi o weta-wielu ludzi za bardzi im wierzy! Ludzie nie pytajcie weta czy wasz york to york bo on tego prawdopodobnie nie wie!! trzeba rozróżniać-wet to nie kynolog, ma się znać na leczeniu psa a nie na wzorcach rasy. tak samo np hodowca to nie treser i nie każdy hodowca ma pojęcie jak wychowywać i szkolić psy. takich przykładów można wymieniać bez końca.[/QUOTE] Dokładnie, zgadzam się w 100% - weterynarz ma skutecznie leczyć, na rasach znać się nie musi. A nawet jeśli któryś się zna i widzi, że ktoś przyszedł z 'yorkiem, z tych większych panie' to też może na odczepnego przyznać, że to york. Bo co ma powiedzieć - 'żaden york, kupiłeś pan kundla i to w dodatku paskudnego' i stracić klienta? Z resztą nie wiem po co ludzie pytają wetów czy groomerów 'czy to na pewno jest...?' Ciśnie mi się wtedy na język 'To nie wiecie co kupiliście?' :diabloti:
  23. [URL]http://img51.imageshack.us/img51/9536/r005g.jpg[/URL] jej, a ja myślałam, że to wzrok Gracji w wannie jest żałosny, a tu Yokula pobiła ją na głowę :evil_lol:
  24. [quote name='dzasta'][URL]http://img163.imageshack.us/img163/8230/p1030971b.jpg[/URL] Główka bardzo mi się podoba :D A jakie ma umaszczenie wpisane w metryczce? Bo one takie śmieszne te umaszczenia mają :) I widzę że Ulcia ma nową koleżankę z którą pewnie więcej szaleje niż z Gracką :D [URL]http://img708.imageshack.us/img708/7990/p1030967i.jpg[/URL][/QUOTE] Ta główka się wszystkim podoba :p A umaszczenie ma wpisane 'płowa z białymi znaczeniami'. A z Ulką bardzo się polubiły, ale szaleją tak po równo :p [quote name='chrupcia']urosła, włoski jej urosły i w ogóle się zmieniła, przynajmniej mi sie tak wydaje:) Bucia jest bardzo fajna:loveu:podoba Ci się? jak Gracja na nią zareagowała?:razz:[/QUOTE] Powiem tak - tak wizualnie to mi się chiłki nie podobają, ale jest bardzo sympatyczna, wesoła taka i widać, że to inteligentny pies, więc ją nawet polubiłam :p A Gracja jak to Gracja - spojrzała, obwąchała i poszła sobie z miną p.t. "Ok, jak już jesteś to se bądź, tylko nic ode mnie nie chciej" ;) [quote name='niunka04'][URL]http://img696.imageshack.us/img696/7520/p1030958y.jpg[/URL] zdjęcie mnie rozwaliło;) widać że dziewczyny Cię lubią;)[/QUOTE] Nie wiem czemu im tak moje łóżko do gustu przypadło :evil_lol: Tylko Tina śpi z mamą, a one się na mnie uparły. I nie powiem, trochę ciasno już się robi :eviltong:
  25. Chciałam przemilczeć, naprawdę bardzo chciałam, ale... [quote name='3aapt']Wet dodała też, że uszka same staną jak Miley skończy trzy miesiące (pod warunkiem, że jej przodkowie na pewno byli yorkami).[/QUOTE] proszę Cię, tylko nie podawaj teorii weta dalej, bo zaraz znajdzie się milion osób posiadających kundelki podobne jedynie do samych siebie, a kupione jako yorki i będzie się upierało że są w 100% rasowe, bo uszy stoją. A tak się składa, że widziałam psy z rodowodem, którym ucho nie stanęło - czy w myśl tej teorii oznacza to, że to kundle, a posiadanie przez nie metryki to przekręt? No i magiczna granica 3 miesięcy...
×
×
  • Create New...