[quote name='Grey']Lilki16 ,tak napisałem bo swoich jeszcze nie ostrzyłem , a ceny nożyczek znam.[/QUOTE]
>Pisałeś kiedyś ,że kilkanaście lat zajmujesz się groomingiem i chciałeś Mi udzielać rad, nawet kiedyś wypowiadałeś się na temat ostrzenia ostrzy ,że robisz to sam , a Ty Grey chyba nowicjusz jesteś ....hi hi