Jump to content
Dogomania

eve86

Members
  • Posts

    1116
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eve86

  1. Dziekujemy za miłe słówka:oops:
  2. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3600/riki5.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5173/riki6.jpg[/IMG]
  3. Wstawiam obiecane foteczki :) Riki z kabanosikiem [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/871/rikiy.jpg[/IMG] A tu już zdjęcia spacerowe :lol: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/50/riki1.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4033/riki2.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9149/riki3.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4460/riki4.jpg[/IMG]
  4. [quote name='iwa63']Witamy Kenzo to piekny psiaczek a to słodkie spojrzenie powala z nóg;)[/quote] Fajna pomyłkami tez sie zdarzyło nie raz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Hej Wam :) Czym się strułeś tym sie lecz- tak mawiają moi znajomi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pixi oczywiście śliczniutka i kochaniutka- oj znowu sie powtarzam :shake: A zachód słońca piękny pozdro :)
  6. eve86

    GALERIA Suzi:)

    Wieczorne pozdrowionka przesyłamy :lol:
  7. Czesc Wam co tam u naszej dużej pannicy ? :loveu:
  8. Śliczny cukiereczek. A uszko jeszcze stanie mój Riki jak był malusi tez miał klapniete ale podklejałam :loveu: Pozdrowionka!
  9. Buziaczki dla macho przesyłamy w ten środowy wieczór :loveu: Pańcie też pozdrawiamy :lol:
  10. Czekamy i czekamy :mad: Pozdrowionka :loveu:
  11. Juz nie mozęmy sie doczekac kiedy zobaczymy Grace... Pewnie bedzie kolosalna zmiana w jej wyglądzie :) Miłej nocki i mizianko dla kruszynki :p
  12. O jakie fajniusie portreciki Luckiego :) Wieczorne pozdrowionka ślemy :loveu:
  13. Witamy serdecznie w ten środowy wieczór :lol: Przesyłamy gorące uściski dla Fibuni :loveu::loveu::loveu:
  14. Witamy Yoko i przesyłamy gorące uściski na dobranoc :) Dla Pańci oczywiście również :lol::lol::lol:
  15. Witamy i przesyłamy pozdrowienia i mizianko dla Chelsea. Miłej nocki :p
  16. Tofiś jest taki słodziutki i ciekawe świata :p Jeszcze troche i zwiedzi cała okolicę. A storczyki piękne :) Ja nie mam ręki do kwiatków :) Za to moja mama kocha roślinki :loveu:
  17. [quote name='JOYka'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=mediumturquoise]To my tu siadamy i czekamy na foteczki :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/quote] Oj nie tak predko:lol: jak cos to dodam później bo bateria padła :eviltong:
  18. Dziekujemy wszystkim za odwiedzinki i miłe słówka:oops: Byliśmy dzisiaj z Rikim na spacerku :p Potem wstawie jakieś foteczki :lol:
  19. [quote name='syla929'][URL="http://dawka93.multiply.com/photos/album/103#"]WITAM WSZYSTKICH - Ubranka dla piesków[/URL] mysle ze sie na pewno przyda... sliczne te rzeczy;))[/quote] Oj rzeczy cudne tylko talentu mi brak :shake:
  20. [quote name='jot11']Hej,jestem tutaj nowa.Jak do tej pory oglądałam wszystkie piekne galerie yoreczków.:lol:Mam również yorka-Bello,w czwartek skończy 5 miesięcy.Wołamy na naszego skarba-Wampir.:evil_lol: Yoko jest prześliczna,słodziak mały.:loveu:Jeśli będę mogła to pokażę Wam mojego Wampira.:multi:[/quote] No to czekamy aż powstanie nowa galeria :loveu:
  21. [quote name='iwa63']No chyba a jutro ma być ok 25 stopni szkoda tylko że nie mogę jeszcze wychodzić z Toffisiem:-([/quote] Ile mu jeszcze zostało tej kwarantanny???? :shake:
  22. [quote name='iwa63']U nas rano o 6 30 było 14 stopni więc chyba nie tak żle[/quote] No to macie jak na Hawajach ;)
  23. [quote name='iwa63']Witam wtorkowo;) pięknego Rikusia[/quote] My też pozdrawiamy ;)
  24. U nas rano były tylko 4 stopnie... Brrr szłam rano na dworzec to myślałam ze zamarzne w żakieciku. Jechałam do Krakowa. Tam było cieplutko w południe ludzie chodzili w krótkich spodenkach i koszulkach... :roll:
  25. Riki ma juz prawie 8 miesiecy ;)
×
×
  • Create New...