Jump to content
Dogomania

ewa36

Members
  • Posts

    5201
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ewa36

  1. A Tobie juz całkiem się pomyliło ? Doczytaj watek to będziesz wiedzieć dlaczego dałam ją z domu do kojca
  2. Tak, tego wszystkiego by tu nie było gdyby nie ja, bo Tani dawno już by nie było gdyby nie ja
  3. Inni sprawiedliwi Tani realnie nie pomogli.
  4. A Tobie się zdaje, że Tania przyjechała do mnie sprawna i w pełni sił tak ?
  5. Tak jak Twoje wpisy o Fundacji Rottka, Molly, Carym itp mają wiele wspólnego z obecnym wątkiem.
  6. [quote name='Isadora7'] Twoje teksty i styl wypowiedzi też niczego nie tłumaczy i nie usprawiedliwia, a zasługi które masz robią się w tym niewidoczne a szkoda. A ja uważam, że niekiedy sprawy wymagają nazwania po imieniu bez zdrobnień. Bardzo szybko giną tu zasługi, bardzo szybko padają oskarżenia i wyroki.
  7. albo sie oflaguj na znak protestu
  8. to ty Andzie podziekowałeś scisnij jaja w pięść i miej odwagę nazwać rzeczy jak były
  9. Jakie długi mam jeszcze i w stosunku do kogo ? do jakiej fundacji mam jeszcze płacić ?
  10. To coś samo się zbanuje i nawet nie wie kiedy skończyć
  11. A Ty chyba z gazety jesteś wycięty
  12. Ale on ich nie wpłacił tylko kłapał
  13. Tak jest - kto chce pomagać Andzie niech się wypowiada. Kto chce bic pianę - niech spada. Ja już wielokrotnie byłam tu osądzona i zgilotynowana - dodam dla ułatwienia.
  14. Nic dodać, nic ująć.
  15. I też nie czasy nagonek jak sądzę
  16. brawo epe - dokładnie tak
  17. Tak myślałam. Bardzo wiele wniosłeś do sprawy Tani.
  18. To się jeszcze potrzymajcie za rączki. Zgadzam się z Emilą - szydło nie wychodzi z worka na słodkopierdzących watkach. A ja od początku tej afery twierdziłam, że słodkopierdzący zatroskani zaangażowani wcale nie mają na uwadze rzeczywistego dobra psa. i otóz to szydło wyszło z wora. I ja ciekawa jestem co jeszcze - oprócz Carego, Fundacji Rottka, Sary, Molly itp itbzde będzie tu jeszcze prane i ile razy. Anda prosiła o spokoj, Bela apelowała o zbiórkę na Tanię - jak to jest, że na wątku skrzywdzonej przeze mnie zresztą Tani nikt tego nie widzi ?
  19. Iwona w końcu nie wytrzymała i trudno się temu dziwić. Nawet jej nie ominęły oskarżenia. Z warcholstwem się nie polemizuje, warcholstwo się rozpędza. Ktoś w końcu musiał tą Wasza troskę nazwać po imieniu. I rzeczywiście - gdzie w tej Waszej trosce Tania ?
  20. A Ty zdaje się miałes Iwonie przekazywać po kawałku te 500 zł. to skup się na tym zamiast pyskować - chyba że i Tobie minęło jak Irenie jak przyszło do konkretów czyli do płacenia na Tanię.
  21. Bardzo mądra uwaga to BRAWO
  22. [quote name='Freya73']Prymitywem az kapie z Twoich wypowiedzi, jestes prawnikiem, a jezyk rynsztokowy typu "wal sie" i inne zwroty. Pomijam fakt, ze kazda Twoja wypowiedz nie jest konstruktywna, konkretna odpowiedzia na stawiane Ci zarzuty. Brak argumentow - nazwijmy to po imieniu. Jako prawnik wiem, że do każdego należy przemawiać w sposób dla niego zrozumiały. Ty co masz konstruktywnego do dodania w sprawie Tani ? Twoja kolej na konstruktywną wypowiedź.
  23. Tobie Stonko za to wyszło
  24. Dlatego że Tania nie może pokonywać schodów a ja mieszkam na piętrze bez windy i ta informacja pojawiła się już wielokrotnie. Jak uważasz, ze to jest mierzenie inną miarą - to rób interwencję. W sądzie, z biegłymi wszystko sobie wyjaśnimy kto co powinien i dlaczego.
×
×
  • Create New...