-
Posts
62 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cortezik_25
-
i Baryła:p [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9524/obraz210.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9269/obraz216.jpg[/IMG]
-
To może fotki z zeszłego roku:lol: z Corkiem na działce [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1544/dsc0985.jpg[/IMG] zabawy z piłką [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5199/obd7ca1.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/7365/obdbbc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5479/obdfba1.jpg[/IMG]
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
cortezik_25 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
byłam pierwsza:megagrin: -
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
cortezik_25 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
[quote]Hajka:multi: To ty też Karolina. Jak fajnie:multi::multi::multi::multi: A wiesz, że znam dwie Karoliny z Łomży które maja dożki, jednak imona coś mają w sobie.:evil_lol:[quote] Bo to imie jest wyjątkowe:grins: Nie da sie ukryć, że coś Was łączy:biggrina: [gratulacje z okazij 100strony :) ] -
[QUOTE]Witam Karole:eviltong:[/QUOTE]Cześć Karolciu:bigcool:
-
....................................
-
[QUOTE]Tak? A no nie pamiętam.:evil_lol: Co porabiacie? ;-)[/QUOTE] No na Twojej galerii:eviltong:. Aktualnie się kąpię:lol:
-
[url]http://images38.fotosik.pl/65/c1386de5368123f1.jpg[/url] mogłabym na nią patrzeć cały czas:loveu::loveu::loveu:
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
cortezik_25 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Cześć:multi: moja imienniczko:p -
[quote name='NUTELLASTELLA']oo. To ty pracujesz pewnie już. ;) a jak masz na imię? nie wiem, czy już pytałam. :roll:[/quote] A pytałaś:eviltong: Karola;)
-
[quote name='NUTELLASTELLA']Hhahahahaha! :evil_lol: a ten, ile ty masz lat? :cool3:[/quote] 21:eviltong:
-
[quote name='anitaaa i bartis'][I][U][URL]http://img18.imageshack.us/img18/8907/dsc08516.jpg[/URL][/U][/I] ta minka Cortezikowa jest świetna :multi::loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Ale od 22 do 6 zasuwałam:mdleje:
-
[quote name='NUTELLASTELLA']:crazyeye::crazyeye: a co robiłaś?????????[/quote] Robiłam dla Was kabelki żebyście mogły na komputerkach siedzieć:evil_lol:
-
[url]http://i44.tinypic.com/nn5k5e.jpg[/url] jakiego mam patycka:lol:
-
Cześć:p Ja się właśnie obudziłam;)
-
Świetne fotki:loveu:
-
[quote name='Aga K']Pierwsze moje pytanie - ile mierzylaby taka kostka z RD przy rozmiarze na bokserka ??? to jakos chyba XL nie ? 2 czy ktgos wie jak sie zachowuja Muscaty przy zetknieciu z woda ? Ile schna wlasnie, jak wygladaja, czy szybko sie pruja itp/[/quote] Odpowiadam na drugie;) Mój pies ma je od roku. Miał je w najgorsze błoto, śniegu jak i również w nich pływał;), też prałam je w pralce:evil_lol:. Zniszczeń nie zauważyłam, nie spruły się i się nie rozciągnęły.
-
[QUOTE]Ale to nie feer Bo Cortezik jest mniejszy od Kai więc nikt nie wygrał:evil_lol: [/QUOTE] Musisz mi uwierzyć na słowo, że czasami wygrywa:lol: [QUOTE]Fajowe foty, fajne zabawy! :multi: [URL]http://img17.imageshack.us/img17/6449/dsc08524.jpg[/URL] takie malutkie z takim patolem łazi?! :crazyeye: [URL]http://img18.imageshack.us/img18/8907/dsc08516.jpg[/URL] jaka słodka minka! :loveu: Dzisiaj 13:48[/QUOTE] Dzięki:loveu: Tak, Corek wybiera największe patyczki:evil_lol:
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
cortezik_25 replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
:loveu:Przytulaski:loveu: Fajna obróżka;); na Elzie będzie super wyglądać:p -
Hej! Dobrze że jesteś:p
-
[QUOTE]:evil_lol: dzieki za zmierzenie ;-) jak na twoim yorasku wyglada dobrze to na moim nieco wiekszym pewnie tez bedzie okey :razz: to pewnie Lka ma z 5cm [/QUOTE] nie ma sprawy;) wczoraj założyłam mu na spacer i bardzo mi się na nim podobają. Zapięcie wygląda solidnie, w przyszłym miesiącu zamawiam z RD L dla mojego owczarka. Na pewno Twój będzie super wyglądać;)
-
kość w M ma 3,7cm
-
[quote name='gops']porownywalas dwie Mki ? jeszcze sie zastanawiam nad manmatami ...[/quote] Tak, Corciu jest duży i nosi M;)