Jump to content
Dogomania

cortezik_25

Members
  • Posts

    62
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cortezik_25

  1. [quote name='Tinka:)']mogłabyś zmierzyć max i min długość jednej i drugiej obręczy?[/quote] Jak dobrze zmierzyłam to obwód przy szyi 33-50cm, a obwód przy barkach 38cm-61cm
  2. Dzięki:loveu: Szerokość taśmy 18mm
  3. Już jestem:lol: Zawartość paczki: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5881/dsc08440.jpg[/IMG] Na Cortezie: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3835/dsc08441.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6478/dsc08442vs2.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8782/dsc08443.jpg[/IMG]
  4. Najpierw muszę po nią do mamy pojechać:eviltong:.
  5. Przyszła paczka z Rd:loveu:
  6. [quote name='Aga K']hey :) cortezik i viris - super psiaki w super obrozkach :) a muscaty czarne sa na boksera ??? sa takie duze ?[/quote] W Bydgoszczy widziałam różne rozmiary;)
  7. Dzięki Wam bardzo:loveu:
  8. Cześć:p Czekamy na fotki Czikusi:loveu:
  9. Cześć:multi: Fotki super:loveu:, ale Was zasypało:crazyeye:
  10. Hej:multi: Przytulaski:loveu: [URL]http://img413.imageshack.us/img413/2782/img7230nb9.jpg[/URL], a ja mam taką samą pościel w słoniki:eviltong:
  11. [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6466/dsc08423cx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3705/dsc08430mn1.jpg[/IMG]
  12. Dzięki:loveu: Ostatnio robiłam regulacje wszystkich szelek, więc już wszystkie pasują;)
  13. Witam Czarny muscat;) [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6131/corekew7.jpg[/IMG] [URL="http://reddingo.bazarek.pl/opis/127939/szelki-m-pawprints-red.html"]Szelki M - PAWPRINTS RED RED DINGO[/URL] zamówiłam dla Corka taki komplecik:p
  14. [url]http://www2.picfront.org/picture/K7sYGBDW/img/yjl.jpg[/url] no postanowił wziąć kąpiel:loveu::loveu: Banerek super:p
  15. Siemanko:loveu:
  16. [quote name='laurin']witam zabawy z prędkością światła :evil_lol: [URL]http://img95.imageshack.us/img95/9518/20090216013jo1.jpg[/URL][/quote] Cześć!:multi: Dobrze, że nie niszczą z siła tornada:eviltong:
  17. Tworzyli zgraną parę;).
  18. Nagrywałam podczas przeprowadzki, więc troszke bałagan był:oops: [url=http://www.youtube.com/watch?v=i0r-ulE5fJY]YouTube - Bary i Cortez[/url]
  19. Dżem dobry:multi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href=[/url] Piękna Mejsi:loveu:
  20. [quote name='Ulka18']Niesamowita jest przyjazd Koreczka z Kaja :loveu: A niby w Moim Psie napisali, ze do yorka nie pasuje onek, jak widac na zdjeciach Cortezika jest to kompletna bzdura. Cortezik powinnas podeslac te zdjecia do redakcji MP, zeby dali sprostowanie do artykulu :evil_lol:[/quote] One nawet z jednej miski razem potrafią jeść:lol: Czytałam ten artykuł i trochę mnie zdziwił, mój poprzedni onek był pierwszy i natychmiast zaakceptował małego przybysza. Z Kaja też natychmiast zaakceptowały i żadne nie robi drugiemu krzywdy. Napewno by sie zdziwili:megagrin: Jak mi net odmuli wstawie stary filmik z zabawą Korka i Barego;).
  21. Nocne zabawy;) [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/9518/20090216013jo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5051/20090216014cy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/556/20090216015ql8.jpg[/IMG]
  22. Ja jak zawsze do Ciebie wchodzę to widzę avatar;)
  23. [quote name='dysia-u']do Bydgoszczy to znów ja mam szmat drogi i jeszcze troche. Twoje niuńki śliczne. Ja też mam dwa. Spaniela i yorusie. :loveu: Są dwa a siedem światów z nimi :roll:[/quote] Dzieki:loveu: To tylko 600km w jedną stronę:evil_lol:. A jak wesoło jest z dwoma:loveu:
  24. Niuńki:p [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/4447/kajaicorekfk1.jpg[/IMG]
  25. No no no, ale masz modeli:cool3:. Szczęściara:p Piękne fotki:loveu:
×
×
  • Create New...