Hihi, [URL="https://picasaweb.google.com/florentynka.psy/ParowyIInni#5734166918631040930"]to zdjęcie[/URL] wygląda jak z interwencji w schronisku - mordowni, tylko obróżka za ładna.
Rezurekcjo, bardzo fajnie, że piszesz co u Lapsona słychać. Mam nadzieję że się chłopak będzie z dnia na dzień cywilizował i nie zje weterynarza przy tym pobieraniu krwi. A co do zdjeć, to może uda Ci się kiedyś umówić na wspólny psi spacer z jakąś dogomaniaczką która pstryknie kilka fotek, kto wie...
Zrobiłam ostateczne rozliczenie Lapsowe.
Wyszło na zero (wyrównałam debet z własnej kieszeni), więc niestety nic nikomu nie możemy przekazać.
[quote name='mmd']Przed chwilą wysłałam końcowy przelew bazarkowy - 81 zł
Dzika Figo, bardzo proszę - jak dojdzie ten dzisiejszy - o potwierdzenie wpływu tego i poprzedniego (125 zł) na bazarku:
http://www.dogomania.pl/forum/threads/224930-ROZLICZONY-Dla-kota-i-psiaka-na-starego-i-ślepego-Rudusia
Wpłata potwierdzona, rozliczenie Rudusia uzupełnione.
Naprawdę kompletnie nie wyrabiam ostatnio z niczym i bardzo chętnie przekażę Gazzy prowadzenie konta.
Gazzy - odezwij się do mnie proszę.
Szpilka, super!
Zrobię plakaty oczywiście, ale to już przed akcją, bo przecież się może wszystko pozmieniać.
No i ze wszystkich sił będę celowała, żeby tam z Wami być, pewnie się przydadzą jakieś ręce do trzymania smyczy, nie?
[quote name='Becia66']bardziej Tobisia pasuje.[/QUOTE]
Tobiś brzmi paskudnie. Nie można psa traktować niepoważnie tylko dlatego, że jest nikczemnej postury :evil_lol:
[quote name='rezurekcja']Ja Lapsa juz nie oddam.
Dzis rozwalil sie tak, ze pokazal brzuch. Zaczyna się ośmielać z pokazywaniem brzucha. Łapy ćwiczymy cały czas, już się nie broni, stoi spokojnie, ale jeszcze czasem ucieka albo łapy mu drżą.
Dziękuję wszystkim za składki na jego utrzymanie i na podróż.[/QUOTE]
Wspaniałe wiadomości! Będzie lepiej z każdym dniem!
Niestety, bezskutecznie walczę z tytułem wątku i nie mogę go zmienić.
Zwrócę się do moderacji.