Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. [quote name='alinka6'] Śmierdzące skarpetki nic nie pomogły. Boi się bardzo Christiana, nie wychodzi z legowiska. Poza tym mój TZ mnie denerwuje, bo nie potrafi zachowywać się wobec Myszki tak jak mu pokazuje[/QUOTE] Cóż, z tym to większość facetów chyba ma problem. Ale nie martw się Alinko. Będzie dobrze. W końcu myszka i do niego się przekona, jak zobaczy, że nie bije... Tak mi przyszło do głowy... chyba by nie zaszkodziło wcale a mogłoby pomóc, jakby Christian kiedy ona patrzy, możliwie często głaskał i przytulał koty... Pod warunkiem, ze koty to lubią...
  2. Olek będzie sławny... Ola, jak Ty to zrobiłaś? Niesamowite... :loveu: Nawiasem mówiąć to o ile wiem, programowi rozi zejście z anteny, prywatne osoby pokryły koszty emisji kilku odcinków a co dalej? :shake:
  3. Szerokiej drogi! Olek, zachowuj się!
  4. A ja ją znalazłam.... zupełnie przypadkiem hihi [url]http://www.youtube.com/user/Amanyarr#p/u/16/1XvcSzDJjEg[/url]
  5. LISEK: [url]http://www.eoferty.com.pl/pies_dla_aktywnych_szuka_domu_170478.html[/url] [url]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/pies_dla_aktywnych_szuka_domu_24719.html[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=26999[/url] [url]http://www.adopcje.org[/url] (czeka na akceptację) i gdzieś jeszcze czeka na akceptację... i gdzieś czekam na potwierdzenie rejestracji... i jestem bliska obłędu... cholernie ciężka robota to ogłaszanie
  6. Dobranoc Kosu! A ja się uczę robić ogłoszenia! Jak sie naumiem to zrobię Saszy!
  7. Troszkę zmieniłam tekst (zedytowałam też tutaj) i zabieram się za ogłaszanie.
  8. Dobra, przynajmniej jakiś konkret. Czyli szukamy intensywnie domu dla Saszy, ogłaszamy. Kto może się dowiedzieć ile by kosztowało przebadanie dziewczynki?
  9. Emi -wysyłaj do Florentynki. Zabije mnie za to, ale od czego są siostry... Ona zrobi zdjęcia, ja zrobię bazarek
  10. Dwa banerki na szybko. Jak macie pomysły na inne hasła, mówcie, zrobię: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180206-Stary-Onek-Fokus-w-bardzo-zA-ym-stanie-Zbieramy-na-hotelik-WrzeA-nia-Wlkp"][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/4421/fokuscopy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180206-Stary-Onek-Fokus-w-bardzo-zA-ym-stanie-Zbieramy-na-hotelik-WrzeA-nia-Wlkp"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7330/fokus1copy.jpg[/IMG][/URL]
  11. Najpierw trzeba ustalić, co to za konto. Oferuję swoje, ale się nie upieram. Może są inne propozycje. I przede wszystkim musi być zgoda ogółu.
  12. Ja, ale muszę się nauczyć. Zaraz sobie znajdę liste portali ogłoszeniowych. Dogo się muli jak zaraza.
  13. ------------------------------ dubel, dogo szaleje
  14. I co, Myszka ma go za te śmierdzące skarpetki porzucone u niej w łózeczku pokochać? Czy ja wiem... A tak serio, to ogromnie się cieszę, że dziewczynka robi postępy. Myszka w łóżku - coś cudownego! Operacja jaka czeka Myszkę jest ciężka, ale wszystko będzie dobrze. Jej, wreszcie to już nie kwestia wiary a pewność - że pewnego dnia Myszka stanie się normalnym,wyluzowanym, szczęśliwym psem.
  15. Zulugula, zrobisz sobie troszke miejsca w skrzynce? Na jeden mały priv?
  16. No to będę trzymała kciuki za szybką i bezproblemową podróż. Olek, nie brykaj za bardzo z samochodzie. I zachowuj się w hoteliku przyzwoicie, nie narób nam wstydu. A gdzie można tą szczęściarę Monę zobaczyć?
  17. PIES DLA AKTYWNYCH Ten przepiękny rudy żywioł ma na imię Lisek. Ma niecałe dwa lata. Jest młody i pełen życia. Uwielbia biegać, bawić się. Ma w sobie niespożyte pokłady energii - bardzo trudno go zmęczyć. Bardzo też ceni sobie ludzkie towarzystwo, lubi być głaskany i przytulany. Zamknięty w boksie, jest bardzo nieszczęśliwy. Nie ma w sobie ani grama agresji. Ale jest indywidualistą, bywa uparty, może mieć skłonności do zapuszczania się na samodzielne wędrówki. Domieszka krwi husky nie daje o sobie zapomnieć. Typowy kochany urwis. Jedno jego spojrzenie - i wybacza mu się wszystkie psoty. Lisek potrzebuje odpowiedzialnego domu, który pokocha go takim, jaki jest i zapewni mu codzienną porcję ruchu. Szuka domu z ogrodem, prawdopodobnie nigdy nie mieszkał w bloku a w zamkniętych pomieszczeniach czuje się źle. Jemu do szczęścia wystarczy ukochany człowiek, solidna ciepła buda, pełna miska i .... solidnie ogrodzona posesja. Plus oczywiście spacery - im więcej, tym Lisek będzie szczęśliwszy. Z pewnością nadaje się jako towarzysz dla biegacza. Prawdopodobnie z chęcią przyłączyłby się do psiego zaprzęgu. Co do jednego nie ma wątpliwości - ten pies zadba o kodycję swojego człowieka i nie pozwoli mu siedzieć przed telewizorem. Lisek świetnie nadaje się do domu ze starszymi dziećmi - będzie świetnym kompanem zabaw. Może dzielić dom z jakąś suczką - byle była ładna. Nie polecamy go natomiast jako towarzysza dla kur. Jak widać, nie jest to ideał. Cóż w tym zresztą dziwnego - ideałów nie ma. A Lisek ma mnóstwo zalet, mnóstwo wspaniałych cech. Cech, które sprawiają, że Lisek jest wyjątkowy, cudowny, jedyny w swoim rodzaju. Ten pies naprawdę zasługuje na dom! Lisek jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Przebywa w przytulisku dla zwierząt w Boguchwale koło Rzeszowa, ale jest do adopcji na terenie całej Polski. Pomożemy w transporcie!
  18. Hmm... Muszę Majuskę poprosić, żeby wystawiła jakiś bazarek z nobliwymi majtkami...
  19. Hmm... Z tych Twoich propozycji to Marcel... a mnie Supeł po łbie chodzi nie wiem czemu
  20. Jak humorek już ok to teraz będzie dobrze. Tylko mu ludzia znaleźć. Ja bym go ogłaszała jakoś tak: pies dla aktywnych. A, co mi tam, napiszę jakiś tekst!
  21. Jak nie ma konta to może iść na moje.
  22. Jestem. Finansowo nie pomogę, ale mogę zrobic bannerki... Przydam sie na coś?
×
×
  • Create New...