Jump to content
Dogomania

Dzika_Figa

Members
  • Posts

    7589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzika_Figa

  1. Nikuś dziękujemy za wieści! Trzeba będzie pokombinowac z Olkiem, żeby się uczył zostawać sam, bo tak nie moż ebyć, żeby demolował... Czy myślicie, że kupienie mu kilku zabawek żujących i suszonych świńskich uszu ma sens?
  2. Mi nie powiesz, tak? Musi być większe audytorium....
  3. Bardzo dziękujemy! Dopisałam w rozliczeniu te przypominajki.
  4. Zalezy ile kg czego... jeszcze... ALe chyba faktycznie chłopaka za skromnie policzyłam 40-50 pewnei jest bardziej prawdziwie... Czyli brakuje nam 150 stałych deklaracji... Gazzy, wpisz to w tytuł...
  5. Wysłane się liczą jak najbardziej...
  6. [quote name='Malwi']Bobik niestety nie doczekał domku :( [*] dziś zauważyliśmy u niego ogromny guz rakowy przy szczęce - Bobik ledwo co jadł, miał około 14 lat i słabe serducho - najprawdopodobniej nie przeżyłby ewentualnej operacji ( w której tak trzeba by było usunąć mu połowę szczęki )..niech biega za TM [*][/QUOTE] Biedny Bobik...
  7. Bakuje 100. + karma (30?) Jednorazowe ja bym zostawiła na wszelki wypadek. Psiak musi miec jakąś rezerwę
  8. [quote name='olalolaa']Moze ktos zrobi nowy banerek naszemu milusińskiemu? ;) bardziej 'wypasiony' ? :D[/QUOTE] to ja zrobię
  9. Zaglądam, zapisuję. Pomóc finansowo niestety nie jestem w stanie w tej chwili...
  10. Proponuję ustalić ile chłopak potrzebuje na karmę i o tyle powiększyć kwote, jaką zbieramy.
  11. Dziś na konto Rudusia wpłynęły pierwsze pieniądze! - 50 złotych od Goldenek2 - bardzo dziękujemy! EDIT: ciągle czekam na swój post na pierwszej, Maupa milczy, pewniei jej nie ma, zna ktoś innego równie sprawnego moderatora?
  12. [quote name='Emigrantka']Ermm Ola - cos nie tak na 1 stronie z wplatami..... [COLOR=Green] [/COLOR]W lutym wplacilam 75 zl ode mnie (to byla moja stala na luty, od marca prosilam zmienic na 25zl) 140 zl jednorazowej ode mnie 60 jednorazowej od mojej corki W marcu jeszcze nic nie wplacalam......ogolny przelew do Nikusia robie w ten weekend. Nie pamietam NIC o styczniu......bo moje deklaracje byly od lutego.... Czy mam rozumiec ze te 75 wplacone na luty rozbilas na 25 styczen, 25zl luty i 25 marzec i w marcu mam w takim razie nie wplacac? Jak tak to spoko tylko daj znac.... Bo sie z lekka pogubilam.....[/QUOTE] Emi, sorry, to ja robiłam to rozliczenie. Rozbiłam to 75 na 3 po 25, tak jakoś mi się wydało, że powinnam... Ola to porawi hihi :diabloti: Ach, Olu, dopisz jeszcze, że dziś przyszedł przelew od Olgi7 - 10 zł ( po 5 za luty i marzec)
  13. Zaraz podeślę. Dziękujemy bardzo! Bardzo bardzo dziękujemy!
  14. Beciu, wcale żadne idiotki nie jesteście.
  15. [quote name='obraczus87']Zgłaszam parówke - Budryska: Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179955-BUDRYSEK-czeka-na-powaA-nAE-operacjAE-oraz-szuka-DS-POMOCY-W-OGA-OSZENIACH[/URL] Miejsce pobytu- DT w Warszawie Kontakt: 0663-805-384, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/QUOTE] Obarczuś, zdjęcie nam tu wstaw jedno albo dwa
  16. [quote name='Florentynka']Trzeba zaznaczyć w ogłoszeniach "szukamy domu bez drobiu"[/QUOTE] Bardzo słuszna uwaga. W dodatku taki tytuł może przyciągać ludzi...
  17. Całe szczęście, że chociaz inny psiak ma kochający dom zamiast Bonusa. Majuska, podeślesz mi mailem wszystkie sensowne zdjęcia chłopaka?
  18. Pewnie, że będzie grzeczny! Lisek jest cały jak aniołek! [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/871/lisekskrzydlaty.jpg[/IMG]
  19. A ja tam życzę Rudusiowi, żeby właśnie był turagan wpłat... ba, tornado żeby było!
  20. Lisek... Błagam Cię, nie nawal tym razem... Czuję, że będzie ok. Trzymam kciuki mocno!
  21. Właśnie! Gadaj natychmiast! Trzymam kciuki mocno
  22. I nikt Misi z tego łóżka wyrzucać nie będzie, mam nadzieję...? Bo kotom to wolno, prawda?
×
×
  • Create New...