-
Posts
5022 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ockhama
-
[quote name='Bila']Ty jesteś pamiętliwa tak jak ja:crazyeye::roll::placz::placz::placz::placz::placz:. Będą... jutro, bo już dziś mi się nie kce zmniejszać, wgrywać, zresztą nie wiadomo, czy co wyszło:roll:. A tu już czas do wyrka, bo podły poniedziałek, rano wstać trzeba:shake:, bardzo rano:shake::shake::shake:[/QUOTE] Ja? Pamiętliwa? :oops: Kto z kim przystaje... :eviltong: Taaak... w ten deseń: a foty?... taka jestem senna i jutro poniedziałek... ble ble ble :diabloti: w magicznym m. też jutro mamy poniedziałek :eviltong:
-
[quote name='Bila']No bo ja histeryczna mamusia jestem:evil_lol:[/QUOTE] Wiemy, wiemy :eviltong: i dlatego Cie lubimy :loveu: prawdziwe/troskliwe mamusie powinny przynajmniej "troszeczkę" panikować, a nie olewać tematy zdrowotne swoich pociech :razz: A przez to wszystko trochę "odpłynełyśmy" od tematu Twoich i Bilba fot... ;)
-
[quote name='Bila']Nie, pije w miarę normalnie tak jak dotąd, no chyba że mu się naleje Nałęczowiankę, a nie kranówę;). Ale teraz widzisz czekam na alarm moczowy, a on śpi, więc diabli wiedzą, byliśmy koło 20 i normalne sikanie:roll::roll:.[/QUOTE] Wielbiciel wody mineralnej? :evil_lol: Boszeee to może tak mu się tylko...? Może ta pogoda? Jedni popadają w doła a Bilbo postanowił [I]olać to wszstko![/I] ;) A Ty jako troskliwa mamusia wpadłaś w... stany zapalne i czarnowidztwo...
-
[quote name='agata-air']Piękni są prawda? :d[/QUOTE] [quote name='Bila']Piękni, a jaka rewia mody:multi:[/QUOTE] Piękni i sfoceni/utrwaleni [I]na wieczną rzeczy pamiątkę[/I]... po królewsku jak na bulwy przystało ;) [quote name='Bila']Bo wiesz, to nawet nie jest, że on sika non stop, tylko na spacerach ilościowo leje bardzo dużo od dwóch czy trzech dni i wieczorem wyciąga mnie na dodatkowy spacer, bo siku... No nic zobaczymy[/QUOTE] Bila no to chyba czeka Cię bieganie za Bilbo z pojemniczkiem :razz: mocz myk do ludzkiego lab (najlepiej jako własny - bo czasami przyjąć nie chcą i we wtorek z wynikami do veta... niech on sie dalej martwi co jeszcze diagnozowac może obędzie się bez wampiryzmu... :-( A pije ostatnio więcej? [COLOR="White"]wody oczywiście i nie wet tylko Bilbo.[/COLOR]
-
[quote name='Bila']To zdjęcie jest boskie:loveu:. Podusię sobie synuś umie zorganizować:lol:[/QUOTE] Taaak, czasami to on ją wykorzystuje, niby dominuje - ale tak naprawdę to ona "pociąga za sznurki" :diabloti: [quote name='Bila']A gdzie tam, niczego nie sugeruję:razz:. To szkło ma parcie na nas:diabloti:.[/QUOTE] ...no normalnie czasami to człowiek nie może się odgonić... :diabloti: [quote name='Bila']Od dwóch dni coś mi podejrzanie dużo sika:roll:. Dzisiaj też. Jutro dzwonię do doktora, czy mu dać urosept, czy może coś innego.[/QUOTE] Urosept działa moczopędnie i rozkurczowo czyli głównie na [I]blokadki i zalegania[/I], ale i odkaża cały układ moczowy, więc jak jest stan zapalny to pomoże - Colette brała te piguły przy zapaleniu i częste sikanie ustało po tygodniu ;) ale Bilbo taki delikatny a jednocześnie zapalony pływak z niego, to pewnie już wcześnij to pojadał? [quote name='Bila']W ogóle to nie ma mpojęcia, czy te zdjęcia będą się nadawały do publikacji, bo jak robię tą opcją "seria zdjęć", żeby mi w ruchu wyszły, to , kurczaki, zamazane jakieś wychodzą:niewiem:[/QUOTE] Dawaj dawaj, nieostre też mają swój urok ;) no to czekamy... i podglądamy Czterołapy na: "fotki z upalnego września"... ;) [quote name='Maupa4'] My to jednak wieczorna zmiana ... :roll: Medialne mamy byc ? :crazyeye:[/QUOTE] W obu kwestiach zdecydowane TAK :multi: :diabloti:
-
Dobry Wieczór Paniom :lol: Zawsze,wszędzie i cały :razz: naj... naj... naj... ukochany synek mamusi... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/214/cc43217428eafc3bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/106/bca21833231a0b7bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/214/60e6649af0c2e06bmed.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Bila']podróżujące TIR-em, którego żadne przeszkody ani znaki drogowe się nie imają:diabloti::razz:, a łopocze nad nim różowy sztandar, to [B]jak nic będziemy w telewizji[/B]:multi::multi::multi:[/QUOTE] Bila czy sugerujesz że mamy głęboko ukryte inklinacje do [I]parcia na szkło[/I] :diabloti: [quote name='Bila']Zimno coś u nas:shake::shake:, zmarzliśmy, i [B]chyba biszkoptowa gadzina sobie pęcherz przeziębiła[/B],no nic będziem jutro dzwonić do doktora:roll:[/QUOTE] :-? super... biedny Bilbo, to pewnie ta wielka miłość do wszelkich zbiorników wodnych, niezależnie od pory roku :mad: [quote name='agata-air']Dzień Dobry! [url]http://images46.fotosik.pl/218/a3dbbcff60f98243med.jpg[/url][/QUOTE] Emilka widzę była w gościach :razz: kolana Małgosi a'la wybieg dla modelek - nowa dresowa kolekcja jesienna ekstra :loveu: zwłaszcza spodenki p o w a l a j ą! [COLOR="White"]Bila... a foty to gdzie? że tak nieśmiało zapytam... choć jedna malutka... [/COLOR]:modla:
-
[quote name='Bila']Nie, nie zapomniała, na pewno przyjedziecie z odpowiednią pieśnią na ustach: [SIZE="1"]Na barykady, ludu roboczy, [B]różowy[/B] sztandar do góry wznieś! Śmiało do boju wytęż swe ramię, Bo na cię czeka zwycięstwa cześć. Młoty w dłoń!Kujmy broń!Miotnie stal[B] różową[/B] iskrę w dal,żar iskry tej tli w piersi mej!Powstań zburz,Pobudka gra nam już![/SIZE][/QUOTE] Piękne :multi: Młoty? No może raczej miotły? A może mopy jak już mowa o zapracowanych :razz: A mimo że [I]pobudka gra[/I] to my robimy tak, jak ten Twój świętujący dozorca, tyle że bez % wsadu... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/219/631149a87729b51amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/218/fedd430b4794721amed.jpg[/IMG][/URL] A jak zaczniemy śpiewać te pieśń, to nawet dozorca wstanie, taki mamy talent w tym względzie... a jak go poderwie, bynajmniej nie owej pieśni przesłanie, to rychło zrobi tak :mdleje: Miłego chaszczowania i sklepowania Wam życzę :lol:
-
[quote name='Bila']No ale przeca [B]Colettka jest szczupła[/B]:roll:, my znowu przytyliśmy:shake::placz::placz::placz:, i nas doktor zrąbie na wizycie:olympic::bad-word::-x[/QUOTE] No widzisz :placz: szkalują nas tu pewni złośliwcy... :cool1: a tu wszystkie zgrabne laski... ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/214/618b2f8f6dc5abbemed.jpg[/IMG][/URL] A Bilbo Ori podoba się taki jaki jest!
-
[quote name='Maupa4']...A to widac ... :siara:[/QUOTE] Ironiczna Wiedźmo... :mad: Colette wygląda pięknie... jak laska nebeska! :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/54a0e12aaa7f206cmed.jpg[/IMG][/URL] A nawet jak będzie ważyć i tonę i mieć kształt kuli to będzie naj... i naj bardziej kochana :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/214/2792b1c85860f3a7med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maupa4']U nas tak leje że my to tylko pod to drzewo co nam je wycięli ... :roll:[/QUOTE] Tyle dobrze, że trochę sfuszerowali te wycinkę... :sg168: [quote name='Maupa4']To się naradzajcie ... tylko szybko bo juz wychodzę z domu ... [/QUOTE] Boszee jeszcze nie wychodź bo Bila z Bilbo już uciekli... ciekawe czemu przecież i my i nasze psy nie takie straszne... :diabloti: pewnie o serek chodzi ... nic by z niego nie zostało przy takim zbiorowym nalocie...
-
[quote name='Maupa4']A u nas nie tyle deprecha co mędzenie się z kąta w kąt przez tę pogodę. A teraz jeszcze mega leje ... :placz:[/QUOTE] Najgorsze to w tym [I]laniu[/I] są bulwowe spacery... łośki nawet na parę kropli deszczu reagują mega cofem :roll: [quote name='Maupa4']To co ja mam ze sobą zabrac ? :loveu:[/QUOTE] Musimy się z Bilą naradzić w tej kwestii... może tonę uśmiechu i humoru dla Bili ;) [quote name='Maupa4']I nie pisze sie [B]rzuf [/B]tylko [B]rzu[COLOR=red]ł[/COLOR]f [/B]... :siara:[/QUOTE] To pszes to cytanie dogo... wtórny analfabetyzm :oops: Ty dzisiaj stawiasz! Dawaj foty!
-
[quote name='Bila']pamiętliwa jak cholera:diabloti:, zbieraj chipsy, ja mam w lodówce żółty serek, zrobimy kolację:roll::evil_lol:, może maupa tez da się skusić:cool3:[/QUOTE] No to jeszcze potrzeba nam feliksowych orzeszków to może M. da się wtedy skusić ;) ale teraz sama popada w doła :mdleje: bo morduje/moderuje :diabloti: same sobie musimy, my biedne żuczki, tu bleblać w tempie przygnębionego [B]rzufia[/B]...
-
[quote name='Bila']Pamiętam:lol:[/QUOTE] A to Ty taka pamiętliwa jesteś? :eviltong: ...no tak łatwo Ci ze mną nie pójdzie :diabloti: jeden post co 2 godziny... :mad: boszeee... jak zaraz, to albo sama dostanę przez Ciebie/Was mega doła... albo zbieram chipsy i jedziemy Ci wybić z głowy wszystkie smutki - Colette przyjaźnie ale mocno kąsa, będzie bolało :evil_lol:
-
[quote name='Bila']Dziś nie za bardzo chaszczowaliśmy, taka jakoś u nas depresyjnie:shake: przez tę pogodę.[/QUOTE] Bila :loveu: nie smutkuj... :kiss_2: ...pamiętaj, że masz nas na pocieszenie :diabloti: No i jak Ty masz smutek w sobie to i Bilbowatemu się udziela... :roll: Walić te pogodę :mad: jutro będzie słońce... dla wszystkich... dziś pełnych smutku... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/205/4bca131a565918bdmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/201/37a95e72b65f71acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/197/26d4a630fdc46c8bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/200/f9b26e9b92dcd6fdmed.jpg[/IMG][/URL] Tak od czapki... poranna pajęczynka... jak im się chce :diabloti: usnuć tyle milionów milimetrów nici... podobno entomolodzy znajdują na świecie i takie co osiągają rozmiary dwóch boisk piłkarskich 140 x 210 metrów! :mdleje: pewnie jakaś ściema ;) jakbym taką wyhaczyła to bym jej nawet nie sfociła - momo wieeelkich chęci :eviltong: