-
Posts
6118 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Buszki
-
W słoiku były pieczarki-to fakt,ale to Bogarka ma rację :multi:.Buszi patrzy na to co ZA słoikiem,a tam znajduje się kotlecik.Buszi kocha kotleciki,a wredny pańcio nie podzielił się :mad: :placz:.
-
Paluszka nie chce...:evil_lol: Swojego odbicia też nie podziwia...:evil_lol: Zgadujcie,zgadujcie!Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
-
[quote name='Bogarka']W tym słoiku były rolmopsy?[/QUOTE] Nieee...:evil_lol:
-
A może zagadka? Kto wie co Buszi chce? [URL=http://img4.imageshack.us/i/resizeofbuszi012.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6657/resizeofbuszi012.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Czoko']Tak przypuszczałam, że to ktoś Asiaczek tylko Mamusia jakie ma domowe imię?[/QUOTE] Mamusia,to Buszi :loveu:.A Maks,to Bbwaddene :loveu:.
-
[quote name='MMM']Maks niedługo skończy pół roku, będziemy świętować :lol: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7151/dsc00832.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/8601/dsc00894k.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4552/dsc0086211.jpg[/IMG] jednak Maks biega tak szybo, że większość zdjęć wygląda tak: [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3032/dsc00867c.jpg[/IMG][/QUOTE] Niech biega,będzie miał dobrą kondycję na wystawie :evil_lol:. Zdjęcia ze świętowania też będą?A tort z połową świeczki ?
-
[quote name='smutnata2']no i wieeeeeeeeeeelka chwila rozpoczyna się za 3 .......[/QUOTE] Trzymamy mocno kciuki.Jak już będzie po,to pochwal się dziećmi.
-
[quote name='Bogarka']Gratuacje dla Jumy :multi: Mam nadzieje Hipce niz powaznego nie jest. Przepraszam za offa [B]Buszki[/B] czy na pierwszym zdjeciu jest wilczarz?[/QUOTE] Wilczarz,a jakże ;).
-
Produkcji własnej :evil_lol:.
-
A my witamy się zimowo.To nasz pierwszy śnieg w tym sezonie,więc musimy się pochwalić :cool3:. [URL=http://img25.imageshack.us/i/resizeofpierwszynieg200.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8672/resizeofpierwszynieg200.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/resizeofpierwszynieg200.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8672/resizeofpierwszynieg200.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/resizeofpierwszynieg200i.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5820/resizeofpierwszynieg200i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/resizeofpierwszynieg200.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8672/resizeofpierwszynieg200.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/resizeofpierwszynieg200r.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3599/resizeofpierwszynieg200r.jpg[/IMG][/URL] W sesji zimowej udział wzieli:Buszi,Kitka,Alvro.
-
[quote name='Asiaczek']A propos remontu. Właśnie przed chwila wyszedł Pan M., który ocenił fachowym okiem, co i czy można zrobić z przedpokojem, pokojem i jeszcze kilkoma rzeczami. Jest OK! Wszystko to, co ja chcę, da się zrobić. A cena to w duuuuzym zaokrągleniu 3000 zł. Teraz muszę wybrac kafelki do przedpokoju.. kto chętny do pomocy?:lol:;) Pzdr.[/QUOTE] A te kafelki,to na podłogę?Najlepsze są takie,co od nowości wyglądają na stare i zużyte,brudu nie widać :evil_lol: .
-
[quote name='smutnata2']a ja oczekuję i pewnie nikt nie bedzie 3tyzmał[/QUOTE] A coś Ty taka pesymistyczna :roll:? Wszyscy będą trzymać,tylko informuj na bieżąco jak się sprawy mają ;).
-
Dla wielkiego stada dogów-WIEEEELKIE gratulacje. Oj bedziesz miała wesoło za jakiś miesiąc :evil_lol:.
-
[quote name='Asiaczek']Boshe, czy wszędzie musi byc p. Szemraj...? Pzdr.[/QUOTE] Nie szemramy :evil_lol: .Ja bez szemrania będę :evil_lol: . A co...
-
To ja się przywitam i od razu pochwalę... Rano byłam z psami na łące i znalazłam maślaki :crazyeye:!Takie śliczne i maślate,w sam raz na sosik.
-
[quote name='rodzice']Stalo się ! W domu płacz , smutno . Sandra ma do mnie żal :cry: co się stało ? Mikrusek pojechał do nowego domu - najlepszego , takiego jakiego dla niego chciałam . Mikrusek miał do wyboru kilka domków , ciężko bylo się zdecydować. Najwiecej szans miała moja koleżanka mieszkająca niedaleko ( mogłabym widywać Mikruska często ) ale tam juz były 2 psy , dziecko przedszkolne więc troszkę się bałam , druga opcja , pan z duzym domem i owczarkiem niemieckim , podobno bardzo łagodnym , było też mieszkanie w bloku ( schody ) aż trafił się dom z ogrodem , młoda pani marząca od lat o psie , nienormowany czas pracy , mieszkajaca obok siostra do dyspozycji i dojeżdzajacy na telefon rodzice którzy nakazali córkom nie wracać do domu bez Mikruska . Wczoraj miałyśmy tylko sie poznać , porozmawiać o małym , nie bylo mowy o tym ze Mikrusek wyjedzie . Stało się inaczej , dziewczyny zakochały sie od pierwszego wejrzenia i stanowczo stwierdziły ze bez psa nie wracaja do domu . Cóz było robić , Sandra w bek ( mamo obiecałaś ze jeszcze z nami będzie ! ) ja - cóż jak zwykle :placz: No i nie ma już z nami Mikrusia . Dzisiaj lub jutro znowu go zobaczymy bo mieszkają niedaleko a ja z tego wszystkiego nie dałam synkowi słonika do przytulania wiec przyjadą po niego . Wiedziałam że będzie nam bardzo ciężko rozstać się z nim ale z drugiej strony trafił najlepiej jak mógł i na tyle blisko ze będę mogła go odwiedzać :lol: Smutno bez niego ........ Historia najmniejszego tetetka od poczęcia do ostatniego dnia w domu rodzinnym . Liczę na to ze ten album będzie rozrastał się i wzbogacał o nowe piekne zdjęcia przedstawiajace szczęśliwego zdrowego psiaka . [URL]http://picasaweb.google.pl/tybeciki2/Mikrusek#[/URL][/QUOTE] Gratuluję Mikruskowi nowego domku.Mam nadzieję,że nowa pańcia pokaże nam kiedyś zdjęcia ulubieńca :loveu: całej dogo. Rodzice,nie rozpaczajcie-każde dziecko kiedyś musi opuścić rodzinny dom(mądra jestem,ale sama zawsze wyję :evil_lol: ).
-
Ja uwielbiam spać z moją sunią w łóżku.Zwłaszcza zimą :cool3:.A jak miała szczeniaczki,to gdy tylko nauczyły się wdrapywać na moje spanko-spały razem z nami.Ja+Buszi+6(innym razem 5)szczeniorków.I oczywiście wszyscy pod kołderką :evil_lol:.
-
No to wszyscy już wiemy jak to było :evil_lol::evil_lol::evil_lol: .Biedny Romuś,nikt mu nie wierzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
[quote name='Czoko']Zaglądam tylko... dogo nie pozwala mi się ujawnić - ciągle mam "przekroczony limit czasu połączenia":diabloti:[/QUOTE] Ja mam to samo.Mogę poczytać,ale nie pisać :shake: (czasami mi się uda coś skrobnąć).To jak lizanie cukierka przez papierek :evil_lol:. Skoro jednak udało mi się dzisiaj ujawnić,to wszystkich pozdrawiam :lol:.
-
Miałam kiedyś owczarka niemieckiego,który łyknął dużą papierową torbę z czekoladą :crazyeye:(tak z kilogram tego było-ciężkie czasy,a czekolada po znajomości załatwiana :mad:).Nic mu nie było,żadnych niestrawności.A parę dni później pożarł zegarek na rękę,tylko zapinka się ostała :evil_lol:. Z teraźniejszych psiaków,to wilczarz,który zjadł robotnikom śniadanie(razem z papierem i reklamówką).A któregoś razu wrócił ze spaceru(z lasu) z nogą dzika w pysku i nie dał sobie odebrać.
-
Ile pies powinniwn miec zeby go dopuscisc pierwqszy raz musi skonczyc rok
Buszki replied to WEST's topic in Cieczka i krycie
[quote name='Blow']Ooo, a nikt Ci nie próbował ciekającej suki wrzucić przez płot żeby takie ładne duże pieski po nim ktoś miał??:cool3:[/quote] Dobre :evil_lol: .Ale nikt chyba na to nie wpadł :eviltong:. -
Portrecik rewelka :loveu: !!!
-
[quote name='Asiaczek']Ale przynajmniej posiedzicie razem... Ja też mam bezprzewodowy (teraz, bo stacjonarny mam popsuty), ale zasięg mam"znakomity". A, zapomniałam o Aminii; ona też jest zalogowana, prawda? pzdr.[/quote] Taak.Aminia też jest,tylko dawno nic nie pisała:shake:.
-
[quote name='Asiaczek']Tak, tak, Buszki bez żadnych problemów rozpoznała swoje dziecko! Super!!! Buszki, to chyba Twoje pierwsze dziecko na DGM? Czy mi się wydaje...? A zagryzaczek - jak prawie wszystkie Asiaczki. To chyba rodzinne:evil_lol:... pzdr.[/quote] Nie pierwsze,nie pierwsze...Bundustar już się meldował :eviltong:.Ale fakt,im więcej nas-tym lepiej :multi:.
-
Od razu poznałam synka,tylko coś długo odpowiedź wczytywało :angryy:.Uroki internetu bezprzewodowego .