[quote name='Cienka']Mnie Pina kiedyś głowę do słoika włożyła i z pełnego zrobiło się połowę (zanim się spostrzegłam) część wysypało się wszędzie, część zjadła a część oblepiła jej głowę. Było to coś takiego wkładała głowę do słoika i prychała wyjmowała brała oddech i znowu głowa do słoika.[/QUOTE]
Moja mąka była w torebce,w reklamówce,w szafce na zapasy,w pomieszczeniu gospodarczym.Szepsi skorzystała z niedomkniętych drzwi(zawsze wie kiedy jest okazja),szafkę otworzyła i wpełzła do środka,reklamówkę rozerwała,torebkę również i...w szafce sajgon :angryy:.Ale co sobie pojadła,to jej :diabloti:.
[quote name='gosiaja']dobre że chłopaki nie jedzą mąki[/QUOTE]
Tego nigdy nie wiesz na pewno :evil_lol:.