Bardzo mi się podoba jego grzywka i falbanka na ogonku:loveu::loveu::loveu::cool3: po prostu piękności
[SIZE="1"]ZAPRASZAM DO GALERI POD TYTUŁEM MOJE CZEKOLADOWE CUDO KOKI[/SIZE]
[B]Koreksonowa[/B] dziękuje za odpowiedź u nas w zoologicznym nie ma Acany jest purina Pro Plan,Royal Canin i inne:loveu:
[URL="http://www.suwaczek.pl/"]
[/URL]
Może napiszmy na forum innej rasy by zorganizowali drużynę.Jak wy myslicie dobry pomysł:p
[SIZE="1"]ZAPRASZAM DO GALERI POD TYTUŁEM MOJE CZEKOLADOWE CUDO KOKI[/SIZE]
A Acana jest droga?
....................................................
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/b9e3b2cd3a.png[/img][/url]
[B]Koreksonowa[/B] moja suczka też je gotowane suchą je wieczorem;)
............................................
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/acd7ff6a18.png[/img][/url]