Jump to content
Dogomania

Anyzka

Members
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

About Anyzka

 • Birthday 07/13/1977

Anyzka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Ja Bodzia w przypadku braku szamponu raz wykąpałam w szarym mydle. (wróciliśmy od rodziców z działki i wyglądał jak swój kolorowy kuzyn z za granicy :-) ). Nie było innego wyjścia, bo wszystkie zoologiczne były już zamknięte. Nie miał potem uczulenia a jego sierść był bardzo biała.
 2. Wykąpałam i poszłam do fryzjera..... teraz jest krotki i nie brudzi sie tak szybko. Co do czesania to nie za często, bo się bolonkowi sierść wyrywa.
 3. Ja obcięłam mojego bolonka przedwczoraj. Teraz wygląda jak pudelek i jest o połowę mniejszy :-). Nie jest to piesek wystawowy, więc nie musi się męczyć z długą sierścią :-).
 4. Jak często kąpać bolończyka? Mój poprzedni pies był białym kundelkiem (liniejącym). Nie kapałam go często (raz na miesiąc albo dwa, w zależności od pory roku). Jakoś zawsze był czysty. Bolonka ( 7 miesięcy) mam od trzech tygodni i mimo szczotkowania raz na trzy dni widzę, że jest już dość mocno zakurzony...
 5. Mój Bolek tez jest trochę większy niż powinien, dostałam juz takiego wyrośniętego ( 7 msc.) . Jestem z niego bardzo zadowolniona :-)
 6. hop hop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 7. 16.01.2009 Maksio - świnka morska (samiczka), żyła 5 lat, zmarła na raka.
 8. 05.01.2009 Roksio ( mały, biały kundelek, żył 16 lat i 3 miesiące).
 9. i od tego miejsca mierzy się do ziemi, czy poziomo wzdłuż grzbietu?
 10. Jak duży powinien być bolończyk? Co to znaczy wielkość "w kłębie"? Jak ją mierzyć?
 11. Mój pierwszy pies miał na imię [B][COLOR=Red]Roksio[/COLOR][/B]... Moi rodzice nie chcieli się długo zgodzić na pieska w przekonywaniu ich pomagał mi mój brat ( pod warunkiem, ze dam psu wymyślone przez niego imię....a był - 16 lat temu fanem grupy Roxette). Udało się... Teraz mam psa, którego nazwałam już sama, ma na imię [B][COLOR=Red]Bodzio[/COLOR][/B].
 12. 5 stycznia tego roku odszedł od nas nasz starowinek: 16-letni, mały ,biały kundelek -Roksio (najwspanialszy pies na świecie) ... Brakowało mi tego małego ,białego... wiec przygarnęłam 7-miesięcznego, bolończykowatego Bodzia ( rozrabiaka :-) ) . Mam nadzieję, ze będzie żył równie długo co poprzedni. Jest już z nami prawie dwa tygodnie.
 13. Anyzka

  Zachowanie

  Jak powiedzieć bolonkowi kto ma rządzić w domu- delikatnie, ale tak, żeby zrozumiał?
 14. Mój Bodzio ma 7 miesięcy i waży co najmniej 5 kg.
×
×
 • Create New...