Ok.Tylko ze ci ludzie kupili sobie tego pieska,nie maja innych,znudzil im sie i jako pierwszy pretekst do oddani go bylo to ze ich syn dostal astme oskrzelowa.Pies trafil do innych ludzi ktorzy trzymali go w oborze i bardzo chcieli sie go pozbyc bo nie mieli czasu sie nim zajmowac,stat te dredy ,pchly.
Piesek ma 15 miesiecy wiec widocznie jak juz nie wygladal jak szczeniak znudzil sie i tyle.
Okazalo sie ze weterynarz u jakiego z nim bylismy ma jego karte i piesek jest mu dobrze znany,prawdopodobnie ma rodowod ale on do konca nie jest tego pewien,a ja nie mama pojecia jak i gdzie to sprawdzic.
Wiem o tym bo pare minut temu przyjechalismy od weterynarza,bylismy odrobaczyc i zaszczepic pieski.