[SIZE=4][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/115/857dc01cadec4c92med.jpg[/IMG][/URL][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4]Maniek, nazwany tym imieniem na cześć mamuta z "Epoki lodowcowej". Kolejny podopieczny po Oskarze, któremu grozi amputacja łapki... W przypadku Oskarka sie nie udało...chodzi teraz na 3 nóżkach. Dlatego intensywnie szukamy nowego domu, gdzie bedzie on miał solidną opiekę.
Dajmy mu szansę na godne życie...i 4 łapki...
Więcej o urazie Mańka:
Łapka jest w gipsie za około tydzień rtg kontrolne i bedzie wiadomo co i jak .... złamanie było zastarzałe psiak jest po operacji. Z poruszaniem radzi sobie rewelacyjnie, po rtg weterynarze beda mogli ocenić szanse na uratowanie łapki... [/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]