-
Posts
440 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mania&Dolly&MuSan
-
Piękne te Wasze małe, normalnie jak wilki:loveu:
-
:big: Dosiego roku 2010 !!! :big:
-
:big: Dosiego roku 2010 !!! :big:
-
:big: Dosiego roku 2010 ! :big:
-
:lol: Dosiego Roku 2010 !!!:BIG::BIG::BIG: Fotki po Nowym Roku:razz: Bardzo mi miło, że moje dzieci chowkowe się podobają. Ten Ryczący LEW to Aslan-Amaru. Nasz jedynaczek;)
-
Bardzo długo milczą. To :shake: jest normalne :roll: Ktoś coś wie???????
-
Nowe fotki maluszków :x-mas: Aslan-Amaru z Pobierowa FCI [url]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/Dog18Dni#[/url] Dziewczynka [url]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/FemaleMalutka3w#[/url] Aria-Amber z Pobierowa FCI [url]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/FemaleAria3w#[/url] Dziewczynka [url]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/FemaleNiebieska3w#[/url] Dziewczynka [url]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/FemalePyza3w?authkey=Gv1sRgCKr0-rajyanXdw#[/url] Dziewczynka [url]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/FemalePysia3Weeks#[/url] niestety Żaba nie jest dla mnie dziś miła, nie mogłam wstawić fotek.
-
:tree1: W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele biją dzwony, a pierwsza gwiazdka błyska na niebie, moje życzenia płyną do Ciebie. Hmmm... a jakie mam Ci złożyć życzenia, by warte były Twego westchnienia? Sukcesów w życiu, ciepła w miłości, dużo uśmiechu, wiele radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń. Niech ten wyjątkowy w roku dzień, odsunie na zawsze Twe troski w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat. życzą MDM + sześcioraczki [URL=http://img258.imageshack.us/i/mikoajzsaniami.gif/][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4875/mikoajzsaniami.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='wiki4'][URL]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/1oDni#5417046663842606642[/URL] Zakochałam się :loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: Nie tylko Ty :evil_lol: my również zakochani :loveu: a obiecywaliśmy sobie , że tym razem :shake: w święta będzie nowa porcja fotek. Maluszki otwierają oczka, zaczynają pomykać po kojcu :razz:
-
Od nas lekko spóźnione ale ze szczerego serducha płynące najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla MIOTU A :smilecol::tort::smilecol: Ania przydały by się fotki roczniaków ;) Masz coś??
-
Cisza. pusto :crazyeye: Co się dzieje?? Takie słodkie maluszki a prawie nikt nie zagląda :roll: Tak jak do nas, a też mamy maluszki:eviltong: A. Kluseczki śliczności:lol: zdrówka dla Desny i całej gromadki życzymy.
-
Hmmmmmm nikomu nie podobają się nasze misie :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No to wkleję WAM jeszcze jeden album [B]kilka fotek 10 dniowych Madzierków[/B] [url]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/1oDni#[/url]
-
Ania tak miało być:lol: zobaczymy czy reszta planu też się uda;) Maluszki skończyły tydzień :multi: [B]Kilka fotek[/B] [URL]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/Tydzien#[/URL]
-
:laola::laola::laola: GRATULUJEMY i zdrówka życzymy:loveu:
-
Shirai kliknij na linki,które wkleiłam - masz tam albumy zdjęć maluszków ;*
-
Co mamy reklamować...?
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Ty co taka marudna :razz: Spokojnie ludzie muszą się zapoznać z NOWĄ Dogo :roll: Zresztą idą Święta :santagri: i jest czas przygotowań :lol:
-
Stan podwyższonej gotowości..........:roll: no to my trzymamy kciuki :lol: Całkiem niedawno stan podwyższonej gotowości był u nas ;) Teraz niańczymy:loveu:
-
:eviltong: Trafiłam :-P ładna Galeria:loveu: U nas pogoda nawet ładna. Co prawda nie ma słonka- a nad morzem powinno być ;) - ale jest spacerowo:p Jak tylko na szczeniaczki podrosną przebuszuję Waszą Galerię Słodziaka :lol: Pozdrawiamy BG
-
[quote name='Błyskotka']A Zorby nie ma ani jednego :-o:evil_lol::lol: ? No nawet ja byłam zaskoczona że to JUŻ :lol:.[/QUOTE] :-o:-o:-o Jak na razie nie ma ani jednej Mani :roll: a szkoda wielka :diabloti: Zorba tak jak chciałam zdominował Manię- same rudzielce :evil_lol: a nawet będzie coś czerwonego :razz: Ja nie byłam zaskoczona, byłam przygotowana przez weta na taką możliwość :eviltong: Dlatego mam żywe maluszki:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: Szkoda tylko że do naszego weta mamy 100 km :-( Gdyby był bliżej byłoby wszystko łatwiej i prościej.
-
:roll: Oj Ania a skąd ja mam wiedzieć jakie szczegóły są ważne:evil_lol: Dziewczynek - Madziarek jest 5 Chłopczyk - Madziar jest 1 Razem szczeniaczków jest 6 Mania przyspieszyła:roll: Wet powiedział, że ,,wypchana po korek''. Maluszki przyszły na świat w 59 dobie. Waga: 352g,362g,392g,338g,332g,408g:roll:
-
moja mała Dolly Zw.Polski [URL=http://img690.imageshack.us/i/img0215z.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1328/img0215z.th.jpg[/IMG][/URL]
-
BOG 5 gr moja sunia Dolly 3 na pudle :D[URL="http://img12.imageshack.us/i/img0074fl.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3223/img0074fl.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img260.imageshack.us/i/img0065yn.jpg/"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4774/img0065yn.th.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/SzczeniaczkiWDniu10122009#[/url]
-
[IMG]http://www.sxc.hu/pic/m/t/th/thea0211/1117848_red_ribbon.jpg[/IMG] [URL="http://img20.imageshack.us/i/2009032110.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6276/2009032110.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img402.imageshack.us/i/img0127g.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5789/img0127g.th.jpg[/IMG][/URL] [B]11 października 2009 r. w Lajosmitze (Węgry) odbyło się spotkanie Mani i Zorby w hodowli FANTA- FENYE prowadzonej przez P. Agnes i Atille Drabant. MłChPl.,ChPL [SIZE=5]Mania Mały Kacper[/SIZE][/B][SIZE=5] [/SIZE][B]CHH.,Grand CHH [SIZE=150][SIZE=5]Zorba Fanta Fenye[/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000][SIZE=150] 8.12.2009 Mania i Zorba zostali rodzicami :) [/SIZE][/COLOR] [URL="http://img27.imageshack.us/i/img0128su.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7754/img0128su.th.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://picasaweb.google.pl/zpobierowachowchow/Szczeniaczki1Doba#[/URL]