Jump to content
Dogomania

Emigrantka

Members
  • Posts

    7483
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Emigrantka

  1. [quote name='Dzika_Figa']Mnie się bać? Nieno, po co? Ja tylko jestem czepliwa wariatka co robi niepotrzebne afery na całe dogo i ma tak na prawde w dupie dobro psów... A tu u Buby to tak tylko przeszkadzam trochę...[/QUOTE] [quote name='Dzika_Figa']Cicho już tu, bo mam Was ciągle na górze w subskrybcjach!!! :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [QUOTE]Bubujemy nowy dom![/QUOTE] Super haslo reklamowe.. oczywiscie wrzucilam na pierwsza.... Czesc Halcia, nie boj sie Dzikiej Fogi, pisz pisz... co 375370760476 glow to nei jedna..... Anna zniknela, pewnie myzia Bubulca albo..... broni Bubulca przed szczeniorami heheheheh
  3. [quote name='Dzika_Figa']Cicho już tu, bo mam Was ciągle na górze w subskrybcjach!!! :diabloti:[/QUOTE] No i sie wszyscy wystraszyli heheheheh i uciekli heheheheh
  4. [quote name='__Lara']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] Jak nam ktos zacznie Omar licytowac jako "koniete po przejsciach" to dopiero sie narobi heheheheh
  5. _Lare - ZNOWU zmienilas? heheheheh Bylo dobrze...... hehehhehehe wczesniej - zdjecia ze schroniska po "po przejsciach" ale na gorze same nowe Buby wlacznie z pazurami, schroniskowe pozniej, dobrze bylo, nie stresuj dziewczyno :) Dzieki Filmik tez gdzies w czesci "zycia schroniskowego"
  6. w 1 poscie watku wkleilam te najfajniejsze zdjecia - moze jakies gdzie widac ze ona nie ma ogonka? Tzn ma ale taki malutki....
  7. Chyba razem pisalysmy hehehehheeh myslac to samo Co nie pasuje, pasuje pasuje.. hehehheheheh
  8. _Lara - super.... BUba jest dojrzala kopieta i po przejsciach - i zaraz po tym zdjecie tych "przejsc".. jak jej Omar pazury obcina a Bubson sie usmiecha hehehehehehe Bombaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
  9. Wykasuj prosze bo to moze kogos odstraszyc - koszty dentysty.. a to juz jest zalatwione (Malibo, dzieki) Wklej to z obcinania pazurow ;)
  10. a wkleic to z 1 strony watku tutaj gdzie Omar jej pazury obcina o ona tak fajni elezey sobie.... [IMG]http://i957.photobucket.com/albums/ae52/Zwierzaki/DSC_0092.jpg?t=1266795644[/IMG] bo to takie z ludziem jest.. i jaka ona spokojna...
  11. Ja tylko nie jestem pewna tego zdjecia bo to bylo robione [B]PRZED [/B]dentysta, moze ty wywalic? Bo zeby fatalne byly i ktos moze nie doczytac ze jest Bubson po dentyscie juz i obawiac sie kosztow albo myslec ze to po dentyscie i tak wyglada te zebuska? [IMG]http://i885.photobucket.com/albums/ac51/adopcje/buba/buba6.jpg[/IMG]
  12. Ja tam nie widze filmiku numer 2 - tylko jeden widze na allegro... ten pod "klik" i ten jest w porzadku Hmmmmm
  13. Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh no tak - to siarczyste "ja pier....le" w tle, fakt hehehehheheh :) Ale to w Allegro to nie jest ta wersja.... wlasnie przejrzalam, to jest wersja bez hardcore .... :)
  14. Anna - dzieki za informacje :) Wrzucilam link do Allegro Buby do pierwszego postu rowniez.....
  15. [COLOR=Red][B]_Lara - ja piernicze... niesamowite to Allegro..... Bombaaaaaaaaaaaaaaaa :)[/B][/COLOR] [B][COLOR=SeaGreen]Dzieki[/COLOR][/B] :modla: Malibo Twoj komp to sie CIEBIE boi hehehehhe Omar - dzieki za dostarczenie Buby.... Anna - wszystko w porzadku ? :)
  16. Lara - dzieki, pieniazki beda zaraz po niedzieli na oba Allegra u Ciebie na koncie. Jak tylko dojda to zrob prosze.... dzieki :modla:
  17. Ok, zamowilam Bubie pakiet ogloszen na 74 stronach - zamowione tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03?p=14370973#post14370973[/url] _Lara ma namiary na kontakt to Omar - Omar telefon pojdzie na ogloszenia i na Allegro , Malibo dala mi znac ze Omar sie zgodzila. Cos jeszcze mozna zrobic? Dajcie znac, pomoc ekspertow zawsze mile widziana..... Anna, daj znac jak Buba dojedzie do Ciebie, nie wiem konkretnie jak/czy juz sie umowiliscie, mialo byc w ten weekend - Malibo komp padl wiec mam utrudniony kontakt z nia.... Dzieki wszystkim
  18. Malibo - dzieki........mozesz przeslac do _Lary na PM numer do Omar ktory mozna bedzie wrzucic w Allegro jako kontakt? Ja nie mam numeru do Omar...... dzieki bardzo :) _Lara - podaj mi na maila swoje konto, gdzie wplacic i ile dokladnie za to Allegro? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][COLOR=Red]Na 1 stronie tego watku (1 post) watku wrzucilam zdjecia Buby z tych najfajniejszych - super jest jak jej Omar pedicure robi na przyklad....na 1 strone wrzucilam tez tresci ogloszen i wierszuki od Florentynki i Dziekiej Figi (dzieki dziewczyny) [/COLOR][/B] Cos jeszcze?
  19. Wrzucilam wszystko do 1 postu...... jutro bede grzebac w zdjeciach ktore sa juz na watku oraz Malibo obiecala ze jak bedzie miala moment to dorzuci jeszcze zdjecia z aparatu bo Omar natrzaskala Bubsonowi kilkanscie sessji....... Bube przy manicure musze znalezc bo tamto zdjecie bylo rozbrajajace jak cierpliwie jak dama czekala az jej Omar te pazurki doprowadzi do porzadku.... wiec to musi byc jedno ze zdjec ogloszeniowych jako Buba obraz spokoju..... Spadam spac troche, dzieki wszystkim za wszystko - Bubson, trzymaj sie. Prosilam Malibo zeby zapytala Omar czy jej dane mozna poac do ogloszen/Allegro bo nie mam z Omar kontaktu a na Dogo biedna jakos sie nie pokazuje ostatnio......
  20. Dziewczyny - niesamowite jestescie....... :loveu: Teraz tylko problem, ktora wersje do ogloszen? Chyba licytacje jakas zrobimy nie? Bo na Allegro to... wszystko razem chyba - mysle ze _Lara da rade wszystkie opcje razem skleic ? _Lara, zanim wystawisz to Allegro, prosze wklej pelny tekst tutaj? dzieki :modla:
  21. Pytalam tutaj o mozliwosc wykupienia pakietu ogloszen dla Buby: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-do-31-03?p=14361964&posted=1#post14361964[/URL] Tylko ze ten bazarek konczy sie w marcu... :( Czy tekst ktory do Allegro napisze Bubie Florentynka moze byc tekstem do ogloszen Buby tez czy bedzie potrzebny inny? [QUOTE][CENTER][B][SIZE=4][COLOR=darkred]Do ogłoszeń potrzebuję:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER]>zdjęć (w ilości od 1 do max 6) >opisu (najlepiej jeden dłuższy do 1000 znaków- może być więcej; drugi krótszy do 300 znaków) >kontakt (mail- na który będą linki do aktywacji oraz numer telefonu) >informacje o dowozie, szczepieniach, kastracji itp.[/CENTER] [/QUOTE]
  22. Florentynka :modla: - wygrzeb najlepsze zdjecie Buby i....daj znac ile za to........ _Lara :modla: _Lara - podaj mi namiary na konto prosze na PW bo ja robie Nikusiowi zestawienia co miesiac (pare psich bid tam jest to comiesieczne zestawienie komu/ile/kiedy/gdzie musi byc) i wysylam mu arkusz i on z tego na "moje" bidy wplaca...... 2 wyroznione/pogrubione z czym tam jeszcze - zeby caly kwiecien byly, ok? To 2 starcza, tak? Zaraz po weekendzie pieniazki bedziesz miala na koncie, jak sie jedno skonczy to zrob drugie - odnowienie tyle samo chyba tak? To byloby razem jakies 42 zl? Dobrze mysle? MOmencik z Allegro bo w tej chwili nie wiem czyje dane kontaktowe podac - chcialabym Omar ale cos jej ostatnio nie widze a nie chce bez pytania, BUba u niej byla, Omar sie tym ciagle zajmuje wiec chyba bylaby najlepsza do kontaktu w ogloszeniach/allegro.... ale musze zapytac najpierw
  23. Oj Fokus, wyslalam ciotce Jane link do Twoich nowych zdjec i podobno wyslala mi dla Ciebie 15 (jakies 63 zl bedzie z tego bo funt leci na pysk jak nic). Piekniej nam psiaku... przystojniak z Ciebie jak .... sliczny jestes, tak sie ciesze ze Cie dziewczyny wyciagnely ze schronu i nikt Cie juz nie podgryza...... Przelew bede robic w ten weekend dla Ciebie ode mnie i od Jane na kwiecien.
  24. _Lara - super, najpozniej w poniedzialek pieniazki beda u Nikusia, podaj mi namiary na konto swoje na PW i powiedz ile to zaraz przelejemy. Ile takie Allegro trwa? Co ile trzeba odnawiac? Tamto jest fajne ale warunki sie teraz zmienily, info i zdjecia tez wiec chyba nie odnowic ale zmienic by trzeba bylo? Poradzi ktos? [B]Szamanka [/B]- dzieki za przeniesienie watku :modla:
×
×
  • Create New...