[B][COLOR=darkred]Zobacz jaki piekny banerek ciotka Ewatonieja zrobila...Olkowi
cholera, nie moge wklejac obrazkow z pracy grrrrrr
Tu jest nowy banerek dla Olka:[/COLOR][/B]
na 6 stronie, [post 57
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177454-Kolejny-ONek-w-tragicznym-stanie-Stary-A-lepy-bez-szans-na-dom/page6[/URL]
:D[/QUOTE]