Wyslalam PM do Funi - czy i od kiedy moglaby Olka wziasc do sibie, poprosilam zeby tu weszla.
Jezeli Lilk_a go ze schronu na siebie wyciagnie i Ola go tydzien moze prztrzymac (wet, odrobaczenie, odpchlenie, kapiel) i jezeli Funia moglaby go do siebie na koniec stycznia to przeciez nie jest tak dlugo?
Napisalam Funi ze dostalaby oczywiscie kase na sterylke zeby to u niej juz zrobic jak sie troche Olek zaaklimatyzuje - nie wiem ile u niej to kosztuje, pewnie da znac...
No to czekamy...