-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
po dzisiejszej wizycie w schronie jestem poprostu przerażona ilością nowych psów!! poprostu epidemia! boksów zaczyna brakować, siedzą biedne po 5, 6 sztuk! A w rasach można przebierać do woli!! owczarki, teriery, prawie Yorki, masakra jakaś... i do tego jeszcze ta mała bida z wypadku z przetrąconym tyłkiem :placz: no i kocurek ze złamanym kręgosłupem :placz: normalnie ręce opadają... :placz::placz::placz:
-
Owczarki niemieckie ze schroniska w Pabianicach-
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ten psiak to żywe srebro!! tak mu smutno samemu w małym boksie :( Stoi i delikatnie drapie łapką w kraty prosząc aby ktoś go zabrał do domku :( Na spacerze fikał jak mały szczeniak :) nie mógł się nacieszyć chwilą wolności ;( -
Airdale Terrier z rodowodem! Pojechała do Niemiec po nowy dom!
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
suczka jest przesłodka,wtula się w ręce jak tylko może,jest trochę nieśmiała, ale najbardziej dokucza jej strach przed tym co ja spotkało!! widać smutek i rozpacz w jej oczach.Nieśmiało podchodzi do krat prosząc choć o jeden czuły gest!!:placz: -
kurna tu sie działa taka tragedia a ja nic o tym nie wiedziałam bo tu nie zaglądałam myśląc że Filip siedzi w Danii :( kurna nienawiedze gdy ludzie wymagaja odpowiedzialności a sami potem dają taki przykład!! i na co się zdają te wszystkie umowy adopcyjne!! niby histori atego psa jakoś łagodnie się zakończyła (mam nadzieję) ale takich przypadków jest wiele! szlak mnie trafia. Miejmy nadzieję ze ten dom jest prawdziwy i Filip jest tam szczęśliwy.postaram sie czegoś dowiedzieć.
-
to fakt że odbiega od dobermana rasowego :p trochę jej brakuje :p A co do nieśmiałości to może akurat przypadłaś jej do gustu,bo jest wielkim pieszczochem,ale w schronie ufała nielicznym,bała się ze mną wyjść,ale potem przyklejała się do mnie ;) grunt aby teraz miała już dobrze. miło ją znowu było zobaczyć.:lol::lol: a co do dzisiejszej wizyty w schronie...także bez komentarza...:angryy::angryy:
-
wiecie co..jak patrzę na te zdjęcia to mi się nóż w kieszeni otwiera!! jestem nowa na tym wątku i jest tego zbyt dużo żeby przeczytać na raz. Jedyny pomysł jaki mi się nasuwa po przeczytaniu o tej mordowni to stosowna wiadomość do telewizji np. do cudownego moim zdaniem programu Uwaga na TVN. ten program może wszystko, a już nie raz zajmowali się nie tylko ludźmi ale też i właśnie takimi przypadkami. Napisać trzeba że władze nie reagują a tam się dzieją dantejskie sceny i załączyć najgorsze zdjęcia. Trzeba z tym iść gdzieś dalej bo to się nigdy nie skończy. Niech odwiedzą z kamera pana burmistrza czy kogoś tam i zapytają wprost. Sama już kilka spraw załatwiałam poprzez telewizję i wiem ze to ma moc przebicia!! Proponuję aby zrobiły to osoby które są najbardziej z tym związane,bo ja nie znam ani tego schroniska,ani tych władz, już nie wspomnę o tym że tam nie mieszkam ;/ ale trzeba coś z tym zrobić. :-(:-(:crazyeye::crazyeye:
-
ojj tak mówi, że taka mała bo podobno na zdjęciach wydaje się dużo większa. My ją znamy to nie dopatrzyłyśmy się takiej różnicy, grunt ze ma teraz już ciepło w ciapy :) Trzeba teraz znaleźć już dożywotni kochający domek. Napiszcie prosze jak przetrwała podróż,jak pierwsze chwile w nowym domu, wszystko wszystko chcemy wiedzieć :) :cool3::cool3: no i koniecznie jakieś foty po pewnym czasie :):razz:
-
oj nie przesadzaj aż tak bardzo, nie jest aż taka zabiedzona, przecież nawet specjalnie nie schudła odkąd u nas była. No a sierść no to oczywista sprawa jakości pokarmu na co w schronie nie mogła liczyć. A ogólny nieciekawy widok to też przez to że nie umiała się odnaleźć w takiej gromadzie psów i zamknęła się w sobie, jest strasznie nieśmiała,ale w gruncie rzeczy bardzo kochana i pieszczocha! Na szczęście teraz już będzie tylko lepiej.
-
Dwuletni Bulterier Antek MA DOM :)
piechcia15 replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
no ja jak byłam u niego w boksie,a inne psy uciekły ze swojego boksu i dopadły się do jego klatki to jakby mógł to by kraty zjadł :crazyeye: no ale to może była reakcja schroniskowa i na zamknięcie ;/ -
to ja zrobie tym naszym amstafowatym bidom allegro :) pozbieram wasze opisu do kupy i akurat będzie ogłoszenie jak ta lala :) zrobię to na dniach ;] Szkoda mi tej naszej czarnej bidy bo nie wiadomo co mu dolega :( biedak strasznie smutny siedzi w tym boksie :( serce sie kraje :(