Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. co do imienia to już dawno proponowałam Missi (od "zgubienia") :) a allegro moge zrobić ja ale napewno już nie dziś może jutro przy odrobinie szczęścia.
  2. po dzisiejszej wizycie w schronie jestem poprostu przerażona ilością nowych psów!! poprostu epidemia! boksów zaczyna brakować, siedzą biedne po 5, 6 sztuk! A w rasach można przebierać do woli!! owczarki, teriery, prawie Yorki, masakra jakaś... i do tego jeszcze ta mała bida z wypadku z przetrąconym tyłkiem :placz: no i kocurek ze złamanym kręgosłupem :placz: normalnie ręce opadają... :placz::placz::placz:
  3. ten psiak to żywe srebro!! tak mu smutno samemu w małym boksie :( Stoi i delikatnie drapie łapką w kraty prosząc aby ktoś go zabrał do domku :( Na spacerze fikał jak mały szczeniak :) nie mógł się nacieszyć chwilą wolności ;(
  4. suczka jest przesłodka,wtula się w ręce jak tylko może,jest trochę nieśmiała, ale najbardziej dokucza jej strach przed tym co ja spotkało!! widać smutek i rozpacz w jej oczach.Nieśmiało podchodzi do krat prosząc choć o jeden czuły gest!!:placz:
  5. ogłoszenie GENIALNE!! gratuluje talentu pisarza :) jestem pewna ze w końcu podbije czyjeś serce!!:loveu:
  6. trzeba koniecznie Wyżełce :eviltong: nadać imię. Proponuję... hmmm Missi jakoś mi tak do niej pasuje :)
  7. przypominam moje pierwsze "adopcyjne dziecko":) Firki jest teraz w bardzo fajnej licznej rodzince i jest taką kropką nad "i" tej familii ;) szaleje z dzieciakami urwisuje i wszystko naraz ;)[IMG]http://img12.imageshack.us/img12/813/firki6.jpg[/IMG]
  8. kurna tu sie działa taka tragedia a ja nic o tym nie wiedziałam bo tu nie zaglądałam myśląc że Filip siedzi w Danii :( kurna nienawiedze gdy ludzie wymagaja odpowiedzialności a sami potem dają taki przykład!! i na co się zdają te wszystkie umowy adopcyjne!! niby histori atego psa jakoś łagodnie się zakończyła (mam nadzieję) ale takich przypadków jest wiele! szlak mnie trafia. Miejmy nadzieję ze ten dom jest prawdziwy i Filip jest tam szczęśliwy.postaram sie czegoś dowiedzieć.
  9. muszę się pochwalić swoją miłością :loveu: [url=http://pies.onet.pl/1,1,315v9,1z8t3,63yi,uzytkownik_fotoalbum.html]Album użytkownika piechcia15 - Onet.pl Pies[/url]
  10. ja też coś tam mogę wpłacić na jej sterylkę :) tylko podajcie nr konta
  11. szczerze to posłuchałam tej piosenki i... nie czaje jej :shake: czy jest dobra czy zła? może jestem tempa :roll: ale łezka mi się zakręciła na widok tych smutnych oczy za kratami... :(:placz:
  12. widzę że przypominasz o moim pupilku :) czy on ma allegro??
  13. to fakt że odbiega od dobermana rasowego :p trochę jej brakuje :p A co do nieśmiałości to może akurat przypadłaś jej do gustu,bo jest wielkim pieszczochem,ale w schronie ufała nielicznym,bała się ze mną wyjść,ale potem przyklejała się do mnie ;) grunt aby teraz miała już dobrze. miło ją znowu było zobaczyć.:lol::lol: a co do dzisiejszej wizyty w schronie...także bez komentarza...:angryy::angryy:
  14. dziewczyny tu jest jeszcze Cori nie usunięty [url=http://pabianice.olx.pl/piekny-jamnikopodobny-cori-szuka-pilnie-domu-iid-16763788]PIEKNY JAMNIKOPODOBNY CORI SZUKA PILNIE DOMU - Pabianice - Zwierzęta[/url]
  15. no proszę i oczywiście na wyrku... :cool3::cool3: księżniczka...niema co :razz::razz: normalnie łza mi się zakręciła w oku :p jest przepiękna ! i ten pysiol ucieszony! kochana jest dzięki ci wielkie, ze ją wzięłaś. Wielki ukłon. :*
  16. wiecie co..jak patrzę na te zdjęcia to mi się nóż w kieszeni otwiera!! jestem nowa na tym wątku i jest tego zbyt dużo żeby przeczytać na raz. Jedyny pomysł jaki mi się nasuwa po przeczytaniu o tej mordowni to stosowna wiadomość do telewizji np. do cudownego moim zdaniem programu Uwaga na TVN. ten program może wszystko, a już nie raz zajmowali się nie tylko ludźmi ale też i właśnie takimi przypadkami. Napisać trzeba że władze nie reagują a tam się dzieją dantejskie sceny i załączyć najgorsze zdjęcia. Trzeba z tym iść gdzieś dalej bo to się nigdy nie skończy. Niech odwiedzą z kamera pana burmistrza czy kogoś tam i zapytają wprost. Sama już kilka spraw załatwiałam poprzez telewizję i wiem ze to ma moc przebicia!! Proponuję aby zrobiły to osoby które są najbardziej z tym związane,bo ja nie znam ani tego schroniska,ani tych władz, już nie wspomnę o tym że tam nie mieszkam ;/ ale trzeba coś z tym zrobić. :-(:-(:crazyeye::crazyeye:
  17. ja mogę zrobić gratkę i allegro jeśli niema nikt. Tylko jakiś opis potrzebuję bo ja osobiście z nim nie wychodziłam,ale to znajdzie się na dogo foty i opis. Tylko napiszcie czy potrzeba
  18. ojj tak mówi, że taka mała bo podobno na zdjęciach wydaje się dużo większa. My ją znamy to nie dopatrzyłyśmy się takiej różnicy, grunt ze ma teraz już ciepło w ciapy :) Trzeba teraz znaleźć już dożywotni kochający domek. Napiszcie prosze jak przetrwała podróż,jak pierwsze chwile w nowym domu, wszystko wszystko chcemy wiedzieć :) :cool3::cool3: no i koniecznie jakieś foty po pewnym czasie :):razz:
  19. oj nie przesadzaj aż tak bardzo, nie jest aż taka zabiedzona, przecież nawet specjalnie nie schudła odkąd u nas była. No a sierść no to oczywista sprawa jakości pokarmu na co w schronie nie mogła liczyć. A ogólny nieciekawy widok to też przez to że nie umiała się odnaleźć w takiej gromadzie psów i zamknęła się w sobie, jest strasznie nieśmiała,ale w gruncie rzeczy bardzo kochana i pieszczocha! Na szczęście teraz już będzie tylko lepiej.
  20. ciesze się strasznie ze mu sie poszczęściło. A jeszcze fajniej by było jakby jakieś nowe fotki przybyły z nowego życia;d;d
  21. Dziewczyny dobra wiadomość ...Cori poszedł do adopcji :cool3: ale niestety nie znam szczegółów.Elza pojechała bezproblemowo, bała się wejść do auta ale z moim wsparciem dała radę :p oby jej się tam dobrze żyło,a w tym czasie znajdziemy jej super domek :lol:
  22. no ja jak byłam u niego w boksie,a inne psy uciekły ze swojego boksu i dopadły się do jego klatki to jakby mógł to by kraty zjadł :crazyeye: no ale to może była reakcja schroniskowa i na zamknięcie ;/
  23. to ja zrobie tym naszym amstafowatym bidom allegro :) pozbieram wasze opisu do kupy i akurat będzie ogłoszenie jak ta lala :) zrobię to na dniach ;] Szkoda mi tej naszej czarnej bidy bo nie wiadomo co mu dolega :( biedak strasznie smutny siedzi w tym boksie :( serce sie kraje :(
×
×
  • Create New...