Jump to content
Dogomania

Karolina.

Members
  • Posts

    3607
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karolina.

  1. Śliczna Arwenka, ja ją jeszcze pamiętam taką malutką bo po cichu obserwowałam wątek Ady, i zachwycałam się tymi małymi kuleczkami :) A teraz proszę jak wyrosła :loveu:
  2. Przyszłam z rewizytą do naszego imiennika :) Lucky jest prześliczny, naprawdę super z niego psiak :loveu:
  3. No, tak jak pisałam, Lucky kiedyś tak nie robił, a teraz coś sobie przypomniał o swoich korzeniach, że prawdziwy york powinien drzeć łapkami, bo to jest tak oczywiste jak wycieranie się po kąpieli :lol: [CENTER]To teraz sobie trochę poczytacie :diabloti: [/CENTER] W poniedziałek, tak jak już wcześniej pisałam byliśmy na długim miejskim spacerku, wczoraj ganialiśmy po łąkach, a dzisiaj znowu wybraliśmy się na miasto :) Po tych zimowych nudnawych spacerach przypominamy sobie prawidłowe zachowywanie się w miejscach publicznych itepe itede :cool3: I tu muszę pochwalić się, że z moim psem dogaduję się coraz lepiej i coraz lepiej mi się z nim pracuje :) Mieliśmy różne okresy, przez słuchanie się mnie perfekt, słuchanie się czasami, aż po kompletne mnie olewanie w wieku młodzieńczych buntów ;) Ale teraz wydaje mi się, że Lucky trochę się ustatkował, oczywiście nadal jest szalony i bryka radośnie, ale kiedy trzeba to zachowuje się poważnie jak na grzecznego psa przystało. Przykład? Młody podrostek Lakusiński, kiedy ja siedziałam na ławce i czekałam na kogoś, on był przy mnie na smyczy. Oczywiście nuudziło mu się, próbował lecieć nie wiadomo gdzie, a że ograniczała go smycz, to ją napinał i ciągnął, [U]bo on musi tam iść[/U]. W efekcie nie mogłam sobie posiedzieć na owej ławeczce, bo piesek mnie ciągnął, latał wokół ławki, zaplątywał się, chciał podejść do każdego ludzia, oj, czego on nie wyprawiał... Dzisiaj usiadłam na ławce, czekam na koleżankę, która poszła na chwilę do apteki. Lucky przy mnie grzecznie wącha trawkę, ale na tyle blisko, że smycz jest luźna. Pies ani myśli o oddalaniu się. Po dokładnym obwąchaniu wszystkiego grzecznie sobie przy mnie usiadł i obserwował jeżdżące samochody i chodzących ludzi. Nie wyrywał się do nich, nie próbował się z nimi witać, tylko grzecznie przy mnie siedział :loveu: A potem gdy siedzenie mu się znudziło to się położył :loveu: Jestem z niego bardzo dumna, bo po tych wszystkich okresach przez które przechodziliśmy razem zaczynamy się coraz lepiej porozumiewać ze sobą, zaczynam naprawdę mieć ogromną satysfakcję w to że moja praca z nim nie poszła na marne, i że ten pies staje się powoli ideałem :) Ma jeszcze swoje wady, oczywiście ;) Ale powolutku dojdziemy do wszystkiego :) Jak szliśmy to mijaliśmy też matkę z dzieckiem, które jechało w spacerówce. Jakże byłam miło zaskoczona, kiedy owa mamuśka powiedziała do dziecka [I]'Zobacz jaki ładny piesek'[/I], po czym spytała się czy może go pogłaskać (oczywiście pozwoliłam ;)), czy może go wziąć na ręce (też pozwoliłam ;)). Potem lekko przyłożyła L. do spacerówki, tak żeby dziecko zobaczyło pieska. Lucky zareagował bardzo pozytywnie (on w ogóle strasznie się ucieszył na widok tej małej dziewczynki - chyba bardzo lubi dzieci, niestety rzadko ma z nimi kontakt), a więc machał ogonkiem do tej dziewczynki, polizał ją po rączce, a ta mama jeszcze się z tego cieszyła i mówiła do dziecka [I]'Zobacz jaki fajny piesek, jak cię lubi, chciałabyś mieć takiego?'[/I] :-o Ja byłam w szoku, bo z tego co większość osób pisze na dg, że spotyka przewrażliwione mamuśki, które z daleka krzyczą, żeby zabrać tego psa, coby nie przeszedł chociaż obok wózka z jej dzieckiem (a co mówić o pogłaskaniu, przecież pies to stado bakterii :roll:) to było to dla mnie naprawdę pozytywne zaskoczenie. Później się dowiedziałam od koleżanki, że ta mama stara się wychowywać dziecko tak żeby się niczego nie bało, ani obcych, ani psów, ani innych zwierząt ;) Po prostu ma zdrowe podejście do tego wszystkiego. No i spotkaliśmy też panią która tłumaczyła dziecku [I]'Zobacz jaki piesek, można mu nawet wiązać kokardki'[/I] :eviltong: I pana, który z wielkim entuzjazmem krzyknął do mnie: [I]"Ale wielki pies!" [/I]:evil_lol: Pominę już stado osób które pytają się mnie [I]"Czy ten pies jeszcze urośnie?!"[/I], bo takie komentarze to już normalka na każdym spacerze ;)
  4. [quote name='*kleo*']Ulka czasami po wysikaniu tak śmiesznie tylnymi łapami drze. A jaką zadowoloną minę ma przy tym :evil_lol:[/QUOTE] Noo, właśnie to chyba było po sikaniu :evil_lol: Kiedyś tak nie robił, a od niedawna jak się wysika to tak śmiesznie skacze i jak to określiłaś 'drze łapami', zawsze się z tego śmieję :lol: [quote name='malwina693']Super foteczki !!!! Pozdrowienia od Imiennika Lucky'go :)[/QUOTE] Dziękujemy, i również pozdrawiamy :) [SIZE=1]Macie swoją galerię? [/SIZE]
  5. [quote name='chrupcia']Czesc Karolina:) to niezłt spacerek sobie zrobiliście:) ja z Jazz'em jak na razie tylko do ogrodu wychodze i tam sobie biega, ale na spacerki u mnie to nawet pogody nie ma.. :( Pozdrawiam!:)[/QUOTE] No, lubię takie spacerki :loveu: [quote name='Katie']:eviltong: hehe, to juz dawno bylo, zrob taka sesje duza, jak wiesz kto :cool3: :eviltong:[/QUOTE] Dawno?! Kilka dni temu przecież :p :eviltong: [SIZE=1]Nie wiem o kogo ci chodzi :cool3:[/SIZE] Filmików niestety nie mogę wgrać, bo komputer ich 'nie widzi' :-( Ale za to zaplątały mi się jakieś zdjęcia z ostatniej sesji (L. robi takie dziwne pozy, bo próbował coś zakopać tylnymi łapami :evil_lol:) [IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1880.jpg[/IMG] [IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1879.jpg[/IMG] [IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1878.jpg[/IMG] edit: Cześć Aga :)
  6. [quote name='agamewa']A wczoraj troszkę dałam:eviltong:[/QUOTE] Oj, rzeczywiście, ale to było tyle stron temu, że ciężko się dokopać :P [URL]http://images36.fotosik.pl/184/7ab57921c3fad87amed.jpg[/URL] Śliczny W. :loveu:
  7. Cześć Iwonko :) Dałabyś jakieś zdjęcia Toffisia :)
  8. [URL]http://img535.imageshack.us/img535/4223/pict9348.jpg[/URL] Jak śmiesznie gryzie, oby łapką nie dotknąć ;)
  9. Cześć Aga :) U Ciebie galeria pędzi do przodu, aż ciężko być na bieżąco :P Daj jakieś zdjęcia W. :loveu:
  10. Cześć Aga :)
  11. Zdjęcia super, jak mi się marzy wyjazd nad morze :loveu: Co do zlotu, to też o tym myślałam, że fajnie by było coś takiego zorganizować. Większość ras robi swoje zloty :) A my jakoś nie... Tylko trzeba by było kogoś, kto by się podjął realizacji, koordynował to wszystko, znalazł jakiś ośrodek który przyjąłby nas z psami :) Fajnie by było, może w przyszłym roku uda się takie coś zorganizować. :cool3: Tyle yorków w jednym miejscu :loveu: Super by to wyglądało :p
  12. Cześć Klaudia! [URL]http://img15.imageshack.us/img15/9096/dsc02790y.jpg[/URL] Widać że Ula lubi się pokazywać :) Super Wam idzie, oby tak dalej :thumbs:
  13. [quote name='laurin']Cześć :) A a jkiego szampnu używacie?[/QUOTE] Zapomniałam nazwy :oops: ISB zielone jabłuszko ([COLOR=PaleTurquoise]chyba tak to się nazywa[/COLOR]?) i mamy też taką odżywkę :) Ale już niedługą będą się kończyć, więc chyba czas pomyśleć o czymś nowym. [quote name='Katie']Heej :lol: Karolina bys zrobila, jakas sesje Lakusiowi, a nie tak nam tu dawkujesz po jednym zdjeciu :eviltong:[/QUOTE] Kaśka!!! Nie dalej jak kilka stron temu duuużo zdjęć było! :-x:obrazic: [quote name='*kleo*'][URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1848.jpg[/URL] Tina ma taką samą miskę :)[/QUOTE] [quote name='Borówka16']Mój Grey też :)[/QUOTE] A Lucky ma tą miskę do takich 'mokrych' rzeczy, typu zupa jakaś, czy serek czy ta karma zalewana wodą, czy co tam czasami dostanie ;) Na suchą karmę i wodę ma już takie ładniejsze miski z pieskami. ;) U nas oki, wczoraj byłam z L. na spacerku. Prawie 5-godzinnym spacerku :Cool!: łaziliśmy sobie tam i tu, i tak jakoś zleciało... Poszliśmy na boisko, gdzie była taka równoważnia. Zrobiliśmy sobie z tego kładkę do agility, Lucky śmigał aż miło :loveu: Jakieś filmiki nawet mam, ale z komórki, więc zobaczę jakiej będą jakości - jak przyzwoitej, to może wrzucę tu cosik :cool3: Oj, pod koniec wyprawy widać było że L. jest już zmęczony :p
  14. To ja będę pierwsza :) Śliczny maluszek :loveu: Mogłabyś napisać coś więcej o jego charakterze?
  15. Karolina.

    Fiodorek.

    [URL]http://lh5.ggpht.com/_7Ob9nQcUYaY/S_gP8n-yClI/AAAAAAAAAPc/DPhi9d0Gug8/s576/22.05.10r%20063.jpg[/URL] [U]Bardzo[/U] podoba mi się to zdjęcie :loveu: [quote name='Izuuus'] Btw. prosze barać ze mnie przykład i do swoich galerii też wstawiać tyyle zdjęć, ot co.:cool3:[/QUOTE] Czyli że co, że niby mamy wstawiać zdjęcia raz na rok? :diabloti:
  16. [quote name='Infortune.']Panicz na dywanie je. :evil_lol: Jak już wpadniesz w kąpielowy wir możesz wykąpać też mojego śmierdziela. :siara: [/QUOTE] No a jak, musi mieć mięciutko pod stópkami ;) Nie nie nie, chyba-raczej-na pewno nie będę zainteresowana :evil_lol: [quote name='laurin']A co takiego wcina? wygląda to jak musli:lol:[/QUOTE] To jest karma Kober's. Zamówiłam od nich próbki, przysłali mi z 8 torebek różnych rodzajów próbek, i testujemy ;) Tylko że ta karma jest o tyle specyficzna, że składa się z tak jakby płatków kukurydzianych, otrębów i krokiecików. Taki mix, który rzeczywiście wygląda jak musli :) Wsypuje się to do miski, zalewa wodą, i gotowe :lol: Karmy nie będziemy kupować, no ale jak dawali darmowe próbki to trzeba było brać ;) [quote name='chrupcia']Karolina u mnie jest to sano, coś się tam kupi i narośnie taka kwota że hoho a trzy rodzaje karm to po co?będziesz próbowała która lepsza?:) a widać że jedzonko mu baaaardzo smakowało nawet z dywanu zbiera:)[/QUOTE] Dokładnie, chcę spróbować innej karmy :) Zapewne i tak zostaniemy przy RC, chociażby dlatego że u nas w sklepach zoologicznych taka tylko jest z tych lepszych, no ale spróbować trzeba, może akurat coś podpasuje temu niejadkowi. ;) [quote name='agamewa']O to mojego Weścia też wykąpiesz?????? Co do zakupów to tak samo jak i u mnie!!!Niedawno robiłam zakupy w amber haus,kupowałam kosmetyki,papiloty,i jeszcze parę dupereli i wydałam..........350 zł!!!masakra!!!a dziś jeszcze zapas karmy i kolejna stówka!!!no ja nie długo pójdę z torbami!!!![/QUOTE] A co to ja myjnia jestem? :diabloti: Wystarczą mi przygody z tym moim kudłaczem, bo to to takie wiercące, kręcące, ruszające się, że potem wychodzę cała mokra z łazienki :diabloti: No... kasy idzie multum. A najgorsze jest to że ja osoba niepracująca jestem, więc kasa raz jest raz nie ma :mad: Tzn. na psa zawsze znajdę, ale odłożyć coś jest ciężko :placz: A ja mam niestety drogie marzenia (jedno za 2000zł, a drugie za 1000zł). I weź tu nazbieraj :P Pies po kąpieli, i po remoncie. Trochę mu kapcie przycięłam, bo już taki zaroślak chodził ;) Ale tylko w przednich łapach, bo potem już się wiercił łobuz mały :mad: Jeszcze w kolejce czekają tylne łapy (z nimi zawsze mam kłopot), uszy (tam mu ostatnio jakoś wolno rośnie włos, ale to dobrze, mam mniej roboty ;) Aczkolwiek już by się przydało coś z nimi zrobić), doopalonek, i włosy przy oczach. O, widzę że nowe osoby się wpisały, pozwólcie że Was nie zacytuję, tylko odpowiem inaczej ;) : [B]Chrupcia[/B],[B] Connected[/B] - no wydaje się, wydaje, ale cóż zrobić ;) Trzeba i koniec :eviltong: [B]Iza[/B] - bo ty nie masz yoraska :diabloti: A tak na poważnie, to wiadomo, że tobie odchodzą np. koszty szamponów, odżywek (ok. 100zł), bo kąpiesz psa kilka razy w roku, a my kąpiemy co tydzień :razz: Mi jakoś też nie zależy na 20 obrożach, mamy dwie firmowe, które używamy, i na tym na razie koniec ;) Nie mówię że inne mi się nie podobają, bo wiele wzorów chciałabym mieć, ale na razie nie mam kasy na takie rzeczy, mam inne wydatki ;) Ale za to kupuję mnóstwo innych rzeczy... szczególnie 'psio-edukacyjnych' typu linki szkoleniowe, klikery, saszetki, książki o tej tematyce itd. Co do karm, to tak jak pisałam wyżej --> chcemy spróbować nowości, a jeśli karma będzie wybitnie smakowała pieseczkowi, to pańcia sprytnie to wykorzysta :diabloti: Tzn. weźmie tą karmę jako smaczki na przykład :cool3: O proszę, błysk połysk i jedwabistość - czyli Lucky po kąpieli (z przyciętymi krzywo łapami...) [IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1832.jpg[/IMG] Idę polować na te tylne łapy ; )
  17. [quote name='laurin']Cześć Karolinko:multi: Lakuś jak zwykle super zadowolony spacerowicz :loveu: Podoba mi się jego róziowa obróżka:loveu:[/QUOTE] Cześć Aniu, miło Cię tu znowu widzieć :) Mi też się podoba jego obróżka, chociaż to chłopak, ale ciii.... ;) [quote name='Ppx'][URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1870.jpg[/URL] czego wypatruje (; ?[/QUOTE] A nie wiem, pewnie coś tam w oddali wypatrzył :) [quote name='jot11']Cześć Karolcia :multi: [URL]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1875.jpg[/URL] baaaaardzo podoba mi się ta fotka :loveu: Lucky jak zawsze śliczniutki.:loveu:[/QUOTE] Dzięki Jolu :) [quote name='laurin']Witam w sobotnie południe :multi:[/QUOTE] Witamy :multi: [quote name='chrupcia']Czesc Karolina:) u mnie tez już od wczoraj pogoda do wytrzymania:) słoneczko świeci i dworze cały dzień siedzimy, trzeba korzystać nawet grill będzie;)[/QUOTE] Ooo, no to super :) Ja się przymierzałam wczoraj do grila z znajomymi, ale jednak nie wypaliło ;) U nas gorąco, straszne upały są :multi: [quote name='karkakarka']Hej Karolek :D Kaj się podziewasz??[/QUOTE] Cześć :grins: A na dworze siedzę, taka ładna pogoda u nas, to trzeba korzystać :) ---------------- Byłam dzisiaj w mieście, nalatałam się trochę, oprócz karmy dla Lakusiastego nic prawie nie kupiłam ;) No i przed sekundą zamówiłam paczkę. Kupiłam trzy rodzaje karm [Brit, Acana, RC], jakieś smaczki, krople odkleszczowe, saszetkę tą o którą się kiedyś pytałam, kilka innych dupereli, i jakoś tak kasa rosła rosła, aż urosła do 120zł :roll: Przez tego psa niedługo zbankrutuję :mad: Dzisiaj na spacer z Lucky'm nie chciało mi się brać aparatu, więc dam Wam wczorajsze zdjęcia z wcinania kolacji ;) [IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1848.jpg[/IMG] Pyszne było :D [IMG]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1842.jpg[/IMG] Idę zaraz kąpać tego małego smrodka :evil_lol: Pozdrawiamy wszystkich :loveu:
  18. No i nie poczekały na mnie z tą 100 stroną :eviltong: Ale za to bedę pierwsza na 103 :diabloti:
  19. Powinnam napisać coś sensownego, ale może to co mam na myśli przedstawię graficznie: [URL]http://img340.imageshack.us/img340/2839/sl271446.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ;) [SIZE=1] [/SIZE]
  20. Ojejuniu, ale tu nagadane :shock: Czekam na tą imprezę i czekam, a tu coś ciszaaa :mad: Znając moje szczęście to przegapię tą 100-wkę ;)
  21. Fajne zdjęcia :loveu: Widać że z rudego fajny zabawowy psiak jest :) Cieszę się że z Rokim już ok, oby tak dalej :) A co do wystawy to Ty wiesz -- :multi: :loveu: :multi:
  22. A, no to ok, czyli jedź i ćwicz, cobyś potem dobre miejsce zajęła :cool3: No to dobrze że się zgłosiłaś, teraz możemy spokojnie ustalać co i jak :multi: Ale to gdzieś na początku czerwca ustalimy wszystko, chociaż jak co to ja jestem teraz na gg, więc możesz pisać ;)
  23. [URL]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/IMG_8308.jpg[/URL] Wariaty dwa :lol:
  24. [url]http://images40.fotosik.pl/291/16973380ec6e675cmed.jpg[/url] Śliczny Cocuś, bardzo podoba mi się jego fryzurka :)
×
×
  • Create New...