Jump to content
Dogomania

Ola la

Members
  • Posts

    2418
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ola la

  1. Nio byloby .Kurcze najgorsze jest to czekanie...i niepewność o jego los.eh
  2. ok to zaraz jej podam;)
  3. Mam wiesci od any666.Niestety oba T zapsione ale jest darmowy DT w POznaniu.ana dala domkowi namiary na tole.Pewnie toli tez da namiary na domek.
  4. wiku jutro w robocie Ci wstawie ;)
  5. ana666 pewnie niedlugo bedzie na dogo i napisze co i jak z DT. Ja niecierpliwiec jestem i wyslalam jej smsa.. poczekamy zobaczymy
  6. kizimizi ale ja nie mam twojego numeru.Jestes?ona bedzie zaraz dzwonic nie bardzo wiem co powiedziec. aha kurczaki ona jest z Krakowa.No i wiadomo musi najpierw z Toba pogadac a potem ktos musi wozyteprzedadopcyjna zrobic.
  7. Trzymam kciuki i czekam na wieści ;)Ciekawe jak minal Czarkowi dzien...
  8. Balbinka jest w dzisiejszym Metrze ;) Byl tylko jeden telefon. Mila i konkretna Pani z krakowa.Ma juz psiaka ze schroniska 5 letniego niewidomego mieszanca owczarka.Niestety Balbina mialaby mieszkac w budzie w ogrodzie podobnie jak niewidomy onek.... niby zaden lancuch i fajna Pani i pomagajaca tez kotom no ale buda...Chociaz wiem,ze niektory psy dobrze czuja sie w budzie . Pani ma jeszcze dzwonic.Obiecalam podac jej numer do kogos kto psa zna.ale nie mam takowego cioteckzi czyj numer podac?
  9. hih nio Rosomaczek ma naprawde fajny dom. Przez pierwsze kilka chwil w nowym domu biegal i skakal jak sarenka a i nie zwracal uwagi ,ze w miedzy czasie kupki sadzi :-D mial lekka biegunke ale wszystko wraca do normy. Ktore psiaki sa w najpilniejszej potrzebie ?pooglaszaloby sie je troszku.
  10. super :)dzieki Ci cioteczko jej trzymam kciuki za DT i byc moze niedlugo Czarus pozegna sie z obgryzajacymi go kolezkami ....
  11. Cioteczko Talcott w moim i Toli podpisie jest banerek Czarka ;)
  12. aaa Talcott faktycznie ;) heh zakrecila nam sie Lara :)
  13. o jej nowe deklaracje:) super cioteczko talcott jakie parwo?:-onic mi o tym nie wiadomo.jeszcze tego by brakowalo
  14. Larus jak mozesz walnac ogloszenia i zagladac to super:-D Czarus ma tylko allegro i cafeanimala.
  15. Cioteczki dzieki za przybycie :) pieniazki na DT bardoz potrzebne.Zeby Czarus mogl jak najszybciej wydostac sie z tego miejsca:( jutro ana666 dowie sie wszystkiego o tymczasie dla Czarka.Narazie wiemy ze to kwota 250 zl o ile sie nie myle
  16. WItamy kolejna ciotke [img]http://www.pic4ever.com/images/128fs318181.gif[/img] i dalej prosimy o rozsylanie watku ;) tak jak pisala marysia potrzeba wiary KASY no i sił dla Czarusia na przezycie kolejnych dni
  17. marysia55 dzieki wielkie! [img]http://www.pic4ever.com/images/thankyou.gif[/img] jej oby nam sie jak najszybciej udalo go wyciagnac....
  18. O super allegro!i ciotka nowa na watku a wlasciwie dwie:)
  19. Porozsylalam troszku watek.Im bedzie nas wiecej tym lepiej;) ana to trzymam kciuki za te DT:-D one sa domowe ?
  20. Tola super!:) to szukamy tymczasu i zbieramy deklaracje a i rozsylamy watek ;)
  21. Tola pewnie jak bedzie na dogo to zajrzy do Czarka. a ta gajowa to prowadzi tymczas? ana napewno dowie sie czy jest wolne miejsce na tych domowych tymczasachw okolicy;)
  22. To watek malutkiego Czarka juz dwukrotnie pogryzionego przez psy...codziennie jest podgryzany.Kazdy przezyty dzien to dla niego los wygrany na loterii.... http://www.dogomania.pl/threads/148901-Malutki-Czarek-gryziony-przez-inn*****-O-maA-o-co-nie-przekroczyA-bramy-TM Czaruś:
×
×
  • Create New...