Jump to content
Dogomania

robert

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

robert's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. [quote name='moon_light']Zadzwon najlepiej do hodowcy, i zapytaj o radę.[/quote] Boję się że hodowca zabierze mi małego:placz: bo "źle" się nim opiekuję skoro ma krzywicę- piesek jest u mnie na warunkach hodowlanych. Dlatego też szukam porady na dogomani.
  2. Jeżeli chodzi o zastrzyki to nie wiem jakie bo zapomniałem książeczki:oops: i wet powiedział że wpisze przy następnej wizycie za 3 mies.- jeden był koloru fioletowego drugi przeźroczysty, badań krwi też żadnych nie było. Ząbki mleczne miały zgryz cęgowy, teraz stałe są nożycowe.
  3. Witam, mam jamnika 4 mies.Od 8 tyg życia karmiony jest pro planem dla szczeniaków. Półtora miesiąca temu zauważyłem że drugie żebro od końca zaczęło odstawać- po prawej stronie mocno, po lewej mniej prawie nie wyczuwalne. Pojechałem do weta, ten zrobił rtg i po oględzinach małego stwierdził że to krzywica i przepisał osteovit 2x 1,5 tabl.dziennie, oprócz tego dostał dwa zastrzyki. Na moje oko nic się nie poprawiło. Martwie się bo temu psiakowi niczego nie brakuje a tu krzywica jak u zabiedzonego szczeniaka. na dodatek ma to być wystawowy jamnik i boje się, że nasze plany dostaną w łeb jak się nic nie poprawi:placz:. Pomóżcie
×
×
  • Create New...