[CENTER][SIZE=5][COLOR=Blue][B]Wszystkiego najlepszego dla miotu na M[/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[CENTER][IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_1715.jpg[/IMG][/CENTER]
Tak było
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/P1070218.jpg[/IMG]
a tak jest
[IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_1713.jpg[/IMG]