Jump to content
Dogomania

warsawmoo

Members
  • Posts

    982
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by warsawmoo

  1. 47 kg ??? No to mu stawy zaraz siądą, tfu, tfuuu!!!
  2. To ile on waży, że aż 10 kg ma zgubić....?
  3. [quote name='Merys']Maciek ma rację, nie ma sensu zmieniać mu na chwilę otoczenia. Dzięki za to co robicie.[/QUOTE] Popieram. Nie ma sensu.
  4. podnoszę naszą mańkę-wstańkę ;)
  5. podnoszę naszą bidę ..
  6. [quote name='handzia']Na fb ludzie ciągle pytają, zacytuję: co zamierzają zrobić zwierzoluby? WYLECZYĆ PSY jaśnie Pana PSEUDOHODOWCY. To ja się zapytam. 1. CZY PSY JUZ SĄ WŁASNOŚCIĄ FUNDACJI, że "pakuje" się w nie kase publiczną? 2. CZY PAN jasnie pseudohodowca będzie pociągniety do odpowiedzialności za takie zaniedbanie psów? to co się z tymi malcami działo to nie jedne czy dwa dni - to rażące zaniedbanie opiekuna/właściciela. 3. Czy JEST doniesienie o nielegalnym rozmnażaniu psów w typie rasy i handlowaniu nimi mimo zakazu? Jak narazie wątek pseudohodowcy zostaje zamieciony pod dywan - i oby nie było tak, że zwierzoluby pieski na swój koszt wylaeczą. pieski zostaną własnością pana MIŁOŚNIKA PSÓW i potem owy pan sprzeda sobie wyleczone pieski bo bedzie mial do tego prawo. Nie wiem co mam odpisywać...[/QUOTE] No jakto nie wiesz, co odpisywać? Odpowiedz zgodnie z prawdą - na każde z 3 przytoczonych pytań odpowiedź brzmi "nie" :shake:
  7. do góry kawalerze! Szukamy nowego domku!!!
  8. a tak strasznie czekałam na dobre wieści .... :-(:-(:-(:-(:-(
  9. Podrzucam chłopaka...
  10. [quote name='Merys']Dzisiaj był na dłuższym spacerku i ani razu się nie przewrócił :multi: [/QUOTE] łoboszee, już mnie nie straszcie z tym przewracaniem!
  11. [quote name='sylwija']pasowałoby Kaiser albo Yoshi ;) ale np. Boguś też byłoby ładnie :) zgłasza się ktoś z DT?[/QUOTE] Jestem za Yoshi! Jakoś tak najbardziej mi do niego pasuje, pewnie przez te skośne oczęta ;)
  12. [quote name='Merys']Ma na imię Rydel, mierzyliśmy go dzisiaj, obwód szyi to 34cm, a obwód "w pasie" to 39 cm..:shake:[/QUOTE] Powiem ci Merys, że te wymiary są zatrważające ...:shake: A fakt, że ta bida nagle się przewraca po prostu zmroził mi krew w żyłach .. Trzymajmy za niego kciuki!
  13. Czyli wróciło to, co było na samym początku, jeszcze w klinice... Zaraz po załatwieniu potrzeb fizjologicznych wracał do boksu. Cholera, co mu tam robili???????
  14. Prosimy o info na temat Bambu. Jest trochę lepiej...?
  15. Już mam pozostałe zdjęcia dzięki życzliwości beki. Dziękuję! Założyłam suni temat na owczarku [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=21094[/URL]
  16. Dziewczyny kochane, a czy nie dałoby się zrobić tej DON-ce jakichś zdjęć lepszych, please? To jest naprawdę fajna psina (widziałam ją na żywo) i jestem pewna, że znalazłaby szybko dom.... edit: (Napisałam "dziewczyny", a tu muzzy fotki robił ...) Muzzy kochany :cool3:, a może masz gdzieś jakąś fotkę tej suni DON-ki od przodu? Ona taka piękną maskę maaaaa.... :lol:
  17. [quote name='Maciek777']Teraz może być już tylko lepiej... [/QUOTE] Obyś był proroczy w swych słowach! Chłopak przecież przeszedł już co najmniej za dwóch :/
  18. Dobrze, że chociaż jego stan fizyczny się nie pogorszył. Niech to szlag! Tyle już wcześniej przeszedł... Trzymaj się psino!!!
  19. [quote name='MaDi']Byłam dzisiaj zmuszona podjechać do schroniska i jestem załamana, pomijając fakt dostarczenia tam psiego staruszka z ulicy... Psów jest bardzo dużo. Pilnie potrzebna pomoc fundacji/osób od ras: 1.Staruszek boksera w mega pilnej potrzebie! 2. Bokserka pogodna pewnie kilkuletnia sunia 3. Samiec posokowca( nie znam się na rasach myśliwskich ale od razu przyszedł mi do głowy) 4. Podhalanka lub goldenka!!!! Na już do zabrania nie wychodzi z budy tylko szczeka. 6. Nowy raczej młody benio ( w sumie sa trzy) 7.mini mini czarny sznupek[/QUOTE] MaDi, jak mogłaś zapomieć ... ? 8. Owczarek niemiecki długowłosy, pogodna sunia ładnie umaszczona - wiek ok 2-3 lata (?)
  20. Co tam, ty bido, się u ciebie znowu złego dzieje...? Same zmartwienia ... Czekamy z niecierpliwością na wyniki.
  21. Terierki, czy była jakaś szansa na kontakt Bambula z dziećmi? A może oprócz piesów przewijały się tam także jakieś koty..? Hm, może mam za duże nadzieje, ale kto pyta nie błądzi ... ;)
  22. A jakieś wieści od terierków będą niedługo...?
  23. [quote name='Ironiaaa']Jak juz bedziecie mieli jakis ladny tekst, ktory nada sie tez na newsa na strone, to wrzuce Bambu na glowna strone OwP z nowymi zdjeciami. Chociaz tak teraz moge pomoc. Ustalilam juz z Zosia123, ze bedziemy organizowac bazarek. Plan jest taki, ze 1/3 z tego co uzbieramy trafi na karme i hotelik dla Bambula :) Mam nadzieje, ze sie przyda.[/QUOTE] Baaardzo dziękujemy!
  24. [quote name='DONnka']No dobra, jak do jutra nie będzie chętnego, to sama spróbuję sklecić jakiś tekst ;) Mam nadzieję, że się Wam spodoba :)[/QUOTE] Spodoba się, spodoba. Naapeeewno! Do góry Bambu!
×
×
  • Create New...