Jump to content
Dogomania

michal_unga

Members
  • Posts

    246
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by michal_unga

  1. Aura z wnuczkiem Arisem : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9089/1004659dk1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9413/1004658rl6.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6150/1004646qk6.jpg[/IMG][/URL] Z panem kontrolujemy wszystko : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4135/1004649gj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1080/1004650ye8.jpg[/IMG][/URL]
  3. Aura : [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8672/1004642qr3.jpg[/IMG][/URL] "Moje chwilowe włości" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3198/1004645gv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2493/1004648co6.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Mudik']domyślcie się:razz::razz:[/quote] W końcu to byłyście bardzo zajęte małymy baskami
  5. [quote name='Mudik']domyślcie się:razz::razz:[/quote] oj tak, tak:lol::lol:
  6. [quote name='Mudik']Toteż czekam,czekam(nie)cierpliwie:evil_lol: A w takim koszyczku to musi być milusio;-)[U][/U][/quote] [quote name='Maks i Spark']...a co Ty tak :razz:[/quote] [quote name='Mudik']Jaaaa? Nic:eviltong::cool3::evil_lol:[/quote] Szczególnie z zawartością koszyczka musicie uważać, bo.................:eviltong::evil_lol:
  7. [quote name='CHI']:placz: a my nie przyjedziemy... od 15.03 do 15.05 mam "przerwę w życiorysie" i zero wyjazdów i zawodów :-( Pozdrawiam i życzę sukcesów CHI & BBB[/quote] My niestety tez nie pojawimy się:placz::placz::placz:.
  8. [quote name='Klaudia :-)']albo spróbuj i-clicka jeśli boi się głośniejszego klikania My robimy wstęp do wchodzenia do miski,narazie do wieczka od pudełka po butach:)[/quote] Ojej..................... Kogo widzę podczas bieżącego śledzenia tematu:eviltong:. [SIZE=1]PS. KLAUDIA: To już nam tylko dogo zastaje jako kontakt[/SIZE].:eviltong:
  9. [quote name='Maks i Spark']....to prawda, ale Wy przecież możecie do nas przyjechać....macie blisko;)[/quote] Oooooooooo To już drugie, w tym tygodniu, zaproszenie do Warszawy, które dostaję:lol:. Jak tak dalej pójdzie to będę musiał zacząć zbierać zapisy:evil_lol:. M&U
  10. Dobrze że macie blisko takie tereny - w przeciwieństwie do nas.
  11. [quote name='Asiaczek']Ale Wy się przepychacie w tych fotkach! Dawajcie, co tam macie. Trzeba rozruszać Galerię!! Pzdr.[/quote] Więcej zdjęć może dać znajoma Pani, ale Joasiu zobacz 2-gą galerię wilczych
  12. [quote name='Asiaczek']Tę Panią - znam.:lol: [URL]http://img296.imageshack.us/img296/6027/2353561sq6.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] To właścicielka psów z galerii [B]Maks (ARTUS Kalix) & Spark (HOOK Logones) czyli galeria szpiców wilczych :D [/B]
  13. [quote name='Maks i Spark']...oj marudzisz! wstawiaj co chcesz ;) ps: co tak wszędzie nicka zmieniasz????[/quote] A co tak często avatora zmieniasz ?? Bo my ( ja i Unga ) uniezależniamy się. I stąd - wreszcie - zmiAny na forach M&U
  14. [B]Maks i Spark[/B] czekam jak wstawicie foty z Ungą z Wilna - z obu dni, bo to Wasze foty
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4157/2353575ws2.jpg[/IMG][/URL] ALMA z Grodu Krzepkich i BOLERO DLA COLLARIUM Zbyszkowisko
  16. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9968/2353558ks1.jpg[/IMG][/URL] Jankees i SPLENDIDO SPLENDENTE del ...... (????) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/6027/2353561sq6.jpg[/IMG][/URL] znajomi nie tylko od szpiców wilczych
  17. [quote name='Mudik']Żebym w googlach waszej galerii szukała, nie ładnie:mad:;););), to i mudiki się meldują, pozdrawiamy! A jakieś fotki z Kielc masz?[/quote] Palę się ze wstydu:angryy::angryy::angryy::angryy:. Co do Kielc - to muszę na spokojnie jeszcze raz zobaczyć czy coś się nadaje do wstawienia. Natomiast ewentualnych fotek z Wilna nie śmiem wstawiać - robione apoaratem należącym do [B]Maks i Spark[/B]. Więc - jeśli już - to niech dziewczyny wstawią. M&U
  18. [quote name='CHI']Czy liczy się termin zgłoszenia (do 1.04) czy jest max. liczba psów? Pytam, bo nie mogę się zgłosić teraz - bo.[/quote] Chociaż mam ochotę na te zawody, to też - tym razem - będę zwlekał do ostatniej chwili. W tym miesiącu Undze będziemy robić strerylkę - i wszystko zależy od dojścia do siebie po zabiegu. A trzeba też będzie jeszcze potrenować. Pozdrawiamy Michał i Unga [SIZE=1]( piszący z nowego nicka )[/SIZE]
×
×
  • Create New...