[quote name='Maks i Spark']....to prawda, ale Wy przecież możecie do nas przyjechać....macie blisko;)[/quote]
Oooooooooo
To już drugie, w tym tygodniu, zaproszenie do Warszawy, które dostaję:lol:.
Jak tak dalej pójdzie to będę musiał zacząć zbierać zapisy:evil_lol:.
M&U