Jump to content
Dogomania

Bjuta

Members
  • Posts

    24817
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bjuta

  1. Za Dżiżyska płacimy dyszkę za dzień. Posłałam Kikou stówkę za grudzień. Zdjęcia - jak mówiłam są fatalne. Musicie mi uwierzyć, że jego przedstawiają... w objęciach dziewczynki :) nie ma już słynnej fioletowej kanapy, jest taka w ciapki i Dżizys zaraz się na niej usadowił
  2. Ależ piękne widoki!!! :)
  3. No to po kolei. Dżizys to rewelacyjny pies. Spokojny, mądry, bardzo opanowany. Ruszyliśmy skoro świt i już o 9 z małym hakiem, Dżizys siedział w aucie. Ruszyliśmy z kopyta i tuż przed autostradą postanowiliśmy zainwestować 24 zł w nowe piórka. Nabyliśmy, zjechaliśmy z krawężnika i przed wjazdem na A4, Jarek powiedział "nie mamy hamulców". Akurat była polna droga trochę pod górę, więc wyhamowaliśmy. Doturlaliśmy się 300 metrów do mechanika, który nam powiedział, że oprócz hamulców nie mamy też podwozia w pewnym sensie, a jeśli chodzi o naprawę, to polecają szrot. Blisko i z górki... Tak się złożyło, że ten mechanik był koło domu Dzidzi (szefowej TOZu, który prowadzi Psitul. Poszliśmy tam na herbatkę... Brat przyjechał, wróciliśmy do Katowic. Przeładowaliśmy się do innego auta. I już o 13 znowu ruszyliśmy. Przed nami nadal było 400 km... Skorzystał na tym tylko Dżizas, bo mu kupiłam sweterek (strasznie się trząsł). U Kikou było już ciemno, więc zdjęcia są okropne. Dżizys wszedł bez najmniejszego problemu w stado. Od razu mu się podobało. Na początek spotkał się z Tobim, który lubi czasem uszczypnąć, ale Dżizys był tak wyluzowany, że nawet Tobi mu odpuścił. To naprawdę kompletnie bezproblemowy pies!
  4. W domu nasiusiał, ale potem w ogródku też, więc to może z emocji. A kot się szlajał całą noc i wrócił nad ranem, odstawił focha i poszedł do łóżka do mamy pani Ewy skarżyć się na odmianę losu...
  5. Dzwoniłam rano, bo mi zachary czunjnie przypomniała, że nie poprosiłam o adresówkę. Poprosiłam więc o napisanie nr telefonu na obroży. To najtańsza i skuteczna adresówka. Pani Ewa powiedziała, że Kuba w nocy zszedł do kotłowni, pościelił sobie kawałkiem dywanika w pudełku i spał jak dzidziuś. Pani Ewa poszła o 6 rano na dół to się nawet nie obudził! Potem wstał, nasiusiał i pełen wigoru zaczął nowy dzień! :) Błyskawicznie się adaptuje.
  6. Tylko najpierw muszę Mamie pomóc przy przekładańcu... Melduję tylko, że na konto Rediego wpłynęło 220 zł na podróż Szlemika, co pchnęłam do Mysi (Bożenka z Zabrza 100, Livka 20, Bjuta 100).
  7. Tak wygląda ogł. Niestety nikt nie dzwoni... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ehc4YbFNf2g/UrgQZs1xNCI/AAAAAAABnqg/O7qh-Ndusyk/w281-h948-no/pieski+og%25C5%2582.jpg[/IMG]
  8. Dżizys dostarczony do rąk własnych. Co to za wspaniały pies!!! I wydaje mi się, że godnie zastąpi Rediego. Nie wadzi się z nikim i jest bardzo spolegliwy. Postaram się jutro coś więcej napisać. :)
  9. Super!!! Ale lampa mi się zepsuła i są tylko rozmazane foty. Mam nadzieję, że do jutra wieczora je ogarnę. Pegi kwitnie! Ciągle wydaje się najmłodsza w stadzie, chociaż to oczywiście nieprawda!. Jest absolutnie słodka!
  10. U pani Ewy było bardzo miło! Duży dom w ogrodzie w Będzinie, Kuba wparował od razu do sypialni, potem poszliśmy do kuchni, potem Kuba pobiegł do Mamy pani Ewy się przywitać i panie były bardzo mile zaskoczone, że on taki odważny. Było spotkanie z kotem, kot syczał, więc Kuba poczekał co się zdarzy, potem poszedł za kotem ale wrócił. Pani Ewa powiedziała, że ze zdjęć wydawał jej się większy. Wymiziała go serdecznie. Dostaliśmy wielki wór karmy i kołdrę do Psitula... Gabi! Wielkie dzięki za opiekę! Sponsorzy Kubusia - za trwałość i cierpliwość! Nikus! za to księgowanie... Pani Ewo!.... Buziaki!
  11. Kuba ma mieszkać z kotem, (już mieszka!), więc przeszedł szybki test. Zaliczył! :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YY5i1UkjALw/UrdEpjKtM8I/AAAAAAABnos/vJ5UYP7_Vn4/w852-h570-no/_IGP5223.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YrfcfxT0aoU/UrdErwfOXMI/AAAAAAABno0/YIU-u6u1vCo/w852-h570-no/_IGP5226.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-R7eDINA98PQ/UrdEuCTKudI/AAAAAAABno8/kijAHGf4njQ/w852-h570-no/_IGP5227.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oZcsOMrFg1k/UrdE2xEMdBI/AAAAAAABnpc/nW57_BJTnu0/w454-h678-no/_IGP5236.JPG[/IMG]
  12. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-21UuNpvSe9U/UrdEMO5aS5I/AAAAAAABnnM/MsmnFmBUoSo/w454-h679-no/_IGP5206.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-E1G8FaPkl9M/UrdEeK7GxSI/AAAAAAABnoE/1GgE38Qp5zY/w852-h570-no/_IGP5215.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-a7xLdpoX-i8/UrdEgqmgU1I/AAAAAAABnoM/VDQfUT8XYzc/w852-h570-no/_IGP5217.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3MFS4NcZNrQ/UrdEi63wufI/AAAAAAABnoU/yYKFh0Pnrf8/w454-h679-no/_IGP5218.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-p7naK_xlmkA/UrdElAYlYlI/AAAAAAABnoc/mQfkst5_NYc/w454-h679-no/_IGP5219.JPG[/IMG]
  13. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4nfn17jmxaY/UrdD3RqFq7I/AAAAAAABnl8/BXK4Wy9Z67E/w852-h570-no/_IGP5191.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aH5phHfONgs/UrdEERX8scI/AAAAAAABnms/sd6vnVZDUM4/w454-h679-no/_IGP5199.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2bXInJVd93Y/UrdEG8WQ7GI/AAAAAAABnm0/-DYZmHImdcE/w454-h679-no/_IGP5201.JPG[/IMG] [B][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pUmBtNb14FY/UrdEISr-u2I/AAAAAAABnm8/7E2BHGB3z4w/w454-h679-no/_IGP5203.JPG[/IMG] ostatnie spojrzenie na pola... za 4 godziny już miasto![/B] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dtexkYoXbuc/UrdEKBosPeI/AAAAAAABnnE/Y_DrFdYmigE/w454-h679-no/_IGP5204.JPG[/IMG]
  14. Ale było super!!!! Gabi i jej Mąż byli bardzo dzielni, chociaż, troszkę im było smutno... Kuba to ich pierwszy hotelowicz! Przesiedział tam prawie 4 lata! Kuba oczywiście nie zdawał sobie sprawy ze zmian i dopiero jak ruszyliśmy, to wskoczył na tylne okno i patrzył jak Pan i Pani znikają... Ale potem przyszedł się miziać. Wydaje się całkowicie bezproblemowym i wyluzowanym psem!! :) Zdjęcia są tylko z hoteliku, bo popsuła mi się lampa i u pani Ewy było już za ciemno... Ale po kolei. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GT8mYbCKElI/UrdDu-VY9uI/AAAAAAABnpg/TD7hkq5WTCc/w454-h679-no/_IGP5181.JPG[/IMG] Powinno być raczej żegnamy :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jrhEXQcwSo0/UrdDvq59O1I/AAAAAAABnlg/S6SNKHBviws/w454-h679-no/_IGP5182.JPG[/IMG] zdjęcia już rozmazane, bo słońce właściwie się chowało [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MFULchfEiEI/UrdDwOLFbuI/AAAAAAABnlk/cVPqu8dw2nI/w454-h679-no/_IGP5186.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-30fwq63ZONE/UrdDy9SHXWI/AAAAAAABnls/Nfsdc1JLGlA/w454-h679-no/_IGP5187.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2NfHxE8zpB4/UrdD0SsLrBI/AAAAAAABnl0/wk0Q9TxxEPk/w454-h679-no/_IGP5188.JPG[/IMG]
  15. Zaglądam, czy się ktoś ucieszył... muszę iść spać, bo rano wiozę Dżizysa do Kikou, a w niedzielę, w drodze powrotnej........ :) :) :)
  16. Bruno nie jest z Zabrza! :) Ale p.b wspiera naszych zabrzan równie wytrwale i już od tylu lat! :)
  17. Kochani... zrzućcie troszkę kasy do Nikusa, bo Kuba potrzebuje na ... benzynę :eviltong: :lol: (Szczegóły świątecznego cudu poda Mysia).
  18. Demi i Dżoe, Liderek i mój ukochany Fistaszek mają dziś ogł. w świątecznym Dzienniku Zachodnim. Proszę trzymać kciuki!!! Spajder :( :( pamiętam jeszcze jak biegał po boksach. :(
  19. Nie ma problemu! :) Oj Kasiu... tak mi przykro! Saszę i Chojraczka pamiętam najlepiej! Sasza była absolutnie wyjątkowa! A Chojraczek taki słodziak... to bodzenie w brzuch... Majeczka też, e szkoda gadać... :(
  20. No jest! Nie wiem kiedy Wam zeskanuję, ale ogłoszenie jest. Niestety sporo osób wpadło na pomysł promocji psiaka w wydaniu świątecznym i jest spora konkurencja. Oczywiście Liderek jest najpiękniejszy! :)
  21. Dzisiaj Fistaszek był w świątecznym wydaniu Dziennika Zachodniego i miałam pytanie o niego! Pani, młoda, sympatyczna, szuka psa dla rodziców, tylko chyba wiek Fistaszka ją odstraszył... :( Ale może nie? Niecierpliwie czekam... W każdym razie - proszę o trzymanie kciuków! :) A Roxy już w domu! Fistaszek ma zapewne nową panią FIstaszkową!
  22. No bo on ma taką nieoczywistą urodę, że rzeczywiście tak na oko to nie wiadomo ile ma lat.
×
×
  • Create New...