-
Posts
695 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by roxi-malina
-
[quote name='Pegaza'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG]-Aga-:evil_lol: Roxi nie skarzyla sie na nic, wiec mniemam ze ma sie dobrze:evil_lol:[/QUOTE] To dobrze:evil_lol:
-
Hej Paulina :bye: Co tam u Kati?
-
[quote name='Skibka']Witamy! Już 90 stron!:multi: Już niebawem 100!:multi:[/QUOTE] Noom:evil_lol: dobrze ci idzie:evil_lol:
-
Galeria Amorka - czyli moj slodziutki kluseczek :*
roxi-malina replied to Orchidea's topic in Galeria
[url]http://img214.imageshack.us/img214/7071/groznabestia.jpg[/url] :evil_lol:Ojejciu ale słodziutko tutaj wyszedł:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Pegaza']Nie nie zawsze czasem sie smieje:evil_lol: nie Roxi narazie nic nie robie..[/QUOTE] Aaa czyli lepiej sie czuje tak:multi:
-
O jakie śliczne foty:loveu: i jakie śliczne yoreczki na nich są:loveu::loveu::loveu: Ewa ale chodzi mi o nazwe tej hodowli:p
-
Oooo fotki:multi: [url]http://i42.tinypic.com/smwuo0.jpg[/url] Soma zawsze taka smutna jest? I jak były jakieś badania czy coś?:-(
-
[quote name='Aga76']Foty kce [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/67.gif[/IMG][/QUOTE] Ja też, ja też:multi:
-
[quote name='dysia-u']ja tam na kolacje skubne... oscypka.:evil_lol: prosto z gór znajomy przywiózł. Ale jaki słoooooony :roll: uuuuu ale mnie będzie suszyło :evil_lol:[/QUOTE] Ooo to ci zazdroszcze bo uwielbiam oscypki (ale tylko takie prosto od górala a nie ze spożywczaka):loveu:
-
[quote name='Pegaza']OO to tez dobra bedzie :loveu:[/QUOTE] No już raczej nie będzie bo już zjadłam:roll: ale była pyyyyszna:loveu:
-
[quote name='***Paulina***']Ja też idę na wiosnę z Kati do fryzjera:loveu: Może nawet w pierwszy dzień:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Zmieniasz fryzurkę czy tylko na małe podcięcie?
-
Ojj Paulina to ci współczuje:roll: bo u nas słonecznie i bez najmniejszego wiatru:loveu::multi:
-
[quote name='Pegaza']Ooo mniamusnie wyglada:loveu:[/QUOTE] Noo ale to z neta bo moja wcale taka piękna nie jest:oops: bo składa sie tylko z pomarańczy, jabka, banana, ananasa i brzoskwini i jeszcze udało mi sie mamie skubnąć troche bitej śmietany (bo robi ciacho):evil_lol:
-
[quote name='dysia-u']Ewcia dopijaj tę kawusie u hodowczyni i wracaj opowiadać jak tam hodowla:loveu: U nas temp w plusie ale słońca zero :shake:[/QUOTE] Zgadzam sie! A co do temperatury to wam współczuje:evil_lol: Ewa, a co to za hodowla?:roll:
-
[quote name='Pegaza']Kto opija z nami 100-tke? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSwinesmiley.gif[/IMG] do zjedzenia tez sie cos znajdzie[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6135.gif[/IMG][/QUOTE] No no no widze że tu sie imprezka zaczyna :p A ja tam wole zjeść coś zdrowszego na kolacyjke: np. sałatke owocową (mniam) [IMG]http://www.wegetarianie.pl/modules/My_eGallery/gallery/vegeswiat/004.jpg[/IMG]
-
No to ja już sama nie wiem dlaczego tak sie dzieje:roll: ale trzymam kciuki za udaną fryzurkę:p
-
[quote name='Skibka']Po kąpieli przeciętnie.. Szampon bardzo fajny ale Viki na straszne kołtuny..:cool1: I podjęliśmy decyzję że do kąpieli będziemy Viki do fryzjera wozić, przynajmniej teraz jak ma dłuższe włoski..:roll:[/QUOTE] A nie lepiej zmienić szampon albo coś dodać do kąpieli (urzyłaś olejku norkowego?)
-
[quote name='Pegaza']Cze Aga[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LScheer.gif[/IMG] u nas slonka nie ma ale jest cieplo mam caly czas okno uchylone.. a teraz ide robic kluski.. do potem..[/QUOTE] Ojj to współczuje. Jak przed chwilą z kościoła wracałam to tak gorąco jest że aż ludzie na ulicy chodzą bez czapek w wiatrówkach :crazyeye: a słońce tak świeci że aż rolety musiałam zasłonić i ogrzewanie wyłączyć :-o
-
[COLOR="Purple"]No to będziemy czekać na foteczi z niecierpliwością:loveu: Smacznego:loveu:[/COLOR]
-
[COLOR="Purple"]Witamy niedzielnie :bye: jeśli chodzi o mnie to ja ich nie pamiętam:roll:[/COLOR] [url]http://img3.imageshack.us/img3/9601/s5004130.jpg[/url] [url]http://img98.imageshack.us/img98/5651/s5003619.jpg[/url] [COLOR="Purple"]Ale słodziutkie cudeńko:loveu::loveu::loveu: I jak tam po kąpieli?:loveu:[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Cze Be Roxi i Sara:loveu: wpadlam na moment bo jestem w trakcie gotowania i sprzatania w kuchni.. musze pozmywac... dziekuje w imieniu Liv:oops: psa leczyc na cukrzyce nie jest latwo,jest bardzo ryzykowne..ale obserwuje ją..[/QUOTE] [COLOR="Purple"]Jejciu gdzie te moje dobre maniery:shake: Witam niedzielnie:loveu: a byłaś z nią już u weta?[/COLOR]
-
[COLOR="Purple"]No Magda gdzie ty sie podziwasz? Zostawiłaś własną galerie?:mad:[/COLOR]
-
No Livi jest piękna ale Pipi i Soma też są cudowne:loveu::loveu::loveu:
-
Witam niedzielnie :bye: No tortu mogło nie być ale chyba jakąś kosteczke Kati dostała co:evil_lol: