Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. 18. A Czapka "Mikołaja" cena wyw. 4 zł 18.B Mikołaj w śnieżnej kuli cena wyw. 5 zł Licytuje: Aldrumka za wyw. 19. a/ opaska np. na rękę (jak zwijane linijki) cena wyw. 4 zł Licytuje: Aska7 za wyw. b/ pudełeczko/serduszko cena wyw. 3 zł 20. Bieżnik z pomponikami 39 x128 cm cena wyw. 10 zł Licytuje: Nutusia za wyw.
  2. 15. Aniołki z modeliny na choinkę cena wyw. 4 zł/szt a/ b/ 16. Aniołki z modeliny na choinkę cena wyw. 4 zł/szt a/ b/ c/ 17. Aniołki a/ ceramiczny- klejone skrzydło cena wyw. 2 zł b/ szkło cena wyw. 5 zł Licytuje: Nutusia za wyw.
  3. 13. Karneciki do prezentów robione z pasją cena wyw. 5 zł za komplet 1/ Licytuje majowa za wyw 2/ Licytuje Aska7 za wyw 3/ Licytuje majowa za wyw 4/ Licytuje Jo37 za wyw. 5/ Licytuje Aska7 za wyw 6/ 7/ Licytuje majowa za wyw 8/ Licytuje majowa za wyw 14. Aniołki chyba ceramiczne, srebrne cena wyw. 2 zł/szt za komplet cena wyw, 7 zł
  4. 9. Nowa choinka metalowa z połyskiem wysokość ok. 45 cm cena wyw. 8 zł Kupiła: Aska7 KT 12 zł 10. Na niewielkie prezenty cena wyw. 3 złszt a/ woreczek b/ pudełko 11. Złote pudełeczka a/ cena wyw. 2 zł b/ cena wyw. 2 zł c/ cena wyw. 3 zł lub 6 zł za komplet (priorytet) 12. Spora ozdobiona - quilling + różnej wielkości koraliki cena wyw. 7 zł
  5. 6. Mała filiżanka "krzywa" jak wieża cena wyw. 7 zł 7. Nowe zimowe puzderko ceramiczne w przykrywce drobne uszczerbki - były od nowości cena wyw. 8 zł 8. Choinki a/ ceramiczna cena wyw, 4 zł Kupiła: Aska7 KT 6 zł b/ drewniana z drugiej strony czerwona cena wyw. 3 zł Kupiła: Aska7 KT 4,50 zł
  6. 4. Czeska porcelana, chyba nowy komplet ale bez pudełka cena wyw. 10 zł Kupiła: mdk8 KT 15 zł 5. Małe naczynko cena wyw. 6 zł Kupiła: Aska7 KT 9 zł
  7. 1. Nowy komplet 2 filiżanek Vincent van Gogh cena wyw. 40 zł Kupiła: Aska7 KT 60 zł talerzyki zafoliowane więc zdjęcie następne z internetu 2. Nowe małe puzderka ceramiczne cena wyw. 6 zł/szt. a/ owal b/ serce 3. Nowy świecznik choć myślałam, że sól/pieprz cena wyw. 4 zł
  8. pewnie po 5 zł za przesyłkę możemy zapłacić ewentualnie potem uzupełnię
  9. poproszę 5 mniejszych opakowań dla 5 piesków pod choinkę :), odbiór osobisty
  10. O udało Ci się wejść. Paczka uzgodniłyśmy, że paczka warszawsko- mazowiecka idzie do mnie na PW pod adres czyli wspólna z fantami Grazka123, Jo37, Nesiowata, agat21, Aldrumka (moje z poprzednich bazarków, może inne tych osób też u Ciebie czekają?)
  11. Rozumiem kłopot. Obawiam się, że trzeba czekać - może się wkrótce naprawi.
  12. licytacje Grażki nie są zapisane
  13. przepraszam, że tu napiszę ale chyba nie czytasz pw ode mnie bo to zaproszenia na bazarki; od wiosny czekają u mnie kupione wtedy przez Ciebie dżinsy, mogę wysłać już albo po kolejnym bazarku, który zaczyna robić - może akurat coś Ci się przyda
  14. i proszę o dołączenie moich fantów z poprzednich bazarków @Jo37 a do kogo pójdzie bo może jeszcze @agat21 zaproponujemy
  15. Bazarek pomoże w utrzymaniu zadłużonego Wiktora (40%), dzikawej Sabinki (30%) i chorej Jasnej Poli (30%) https://www.dogomania.com/forum/topic/356410-11-letnia-ciapa-8-lat-w-schronie-brakuje-26000-zł-to-już-ostatni-raz-bo-ja-naprawdę-nie-wiem-jak-wyrobię-szóstego-psa-a-on-jak-każdy-zasługuje-na-miłość-proszę/ https://www.dogomania.com/forum/topic/355013-brakuje-270-złmies-pomóżcie-utrzymać-dziką-sabinkę-uratowaną-przez-ewu/ https://www.dogomania.com/forum/topic/361537-jasna-pola-druga-duch-malutka/ Bazarek będzie trwać do 27 listopada do godziny 21:00. Koszt przesyłki (PP, Inpost) pokrywa kupujący. Koszty te podaję szacunkowo, drobne nadpłaty też będą przekazane na konto piesków. Fanty można odebrać osobiście w centrum Warszawy, na Powiślu lub Pradze . Fanty są wystawione do licytacji. Można je kupić natychmiast po zaoferowaniu 150% aktualnej ceny. Na wpłaty czekam 7 dni od wysłania PW (po zakończeniu licytacji) z danymi do przelewu; jeśli po tym czasie nie otrzymam wpłaty lub nie umówimy się inaczej licytacja zostanie anulowana. W ostatniej godzinie bazarku nie przyjmuję licytacji przedmiotów już licytowanych od osób, które wcześniej nie by nimi zainteresowane. Fanty podarowały Anna G-R, Livka, b-b i inka33 dziękujemy PODSUMOWANIE; agat21 nr: 35, 39 ->10+20=30 zł wpłacone odebrane Aska7 nr: 1, 5, 8ab, 9, 13(2,5), 19a, 92b -> 60+9+6+4,50+12+4+2x5+8-> 113,50 +6.50 = 120 zł wpłacone wysłane Gruba Berta nr:55, 57, 58, 89 -> 12+15+7+13,50 ->47,50 + 2,50 = 50 zł wpłacone odebrane Halszka nr 41 ab -> 2x8-> 16 +4 = 20 zł wpłacone Jo37 nr 13(4) -> 5 +5 = 10 zł wpłacone odebrane Koki-99 nr: 36, 68, 69, 94b -> 14+12+7+5 ->38 +5= 43 złotych wpłacone wysłane majowa nr: 13(1, 3, 7, 8), 79b-> 4x5+9=29 zł wpłacone wysłane mariusz pp nr: 28, 97c -> 18+6 ->24 + 1= 25 zł wpłacone mdk8 nr 4 -> 15 +5= 20 zł wpłacone odebrane Nutusia nr: 17b, 20, 74 -> 5+10+8= 23 zł wpłacone przekazane Aldrumka nr: 18b -> 5 zł wpłacone razem zbierzemy 346+ 29 = 375 zł dziękujemy 150 zł dla Wiktora, po 112,50 zł dla Jasnej Poli i Sabinki dodatkowe zakupy: iwna5702 nr: 22, 25 ->12+24-> 36+4 =40 zł Aldrumka - sprzedane sąsiadce puzzle (od Inka33) i bluzeczka (od @Nadziejka 24+6= 30 zł razem 70 zł dodatkowo będzie więc dla Wiktora 28 zł, a dla Jasnej Poli i Sabinki po 21 zł
  16. czy moja wpłata nie doszła, może wpłaciłam na złe konto ?
  17. Sabinka otrzymała 190 zł z tego bazarku, są już na koncie, bardzo dziękuję
  18. podrzucę agat21 licytowała obie paczki nr 25
  19. nie bardzo
  20. poprosze 1, 22 i 30 i najistotniesze, że koszt przesyłki sie rozłoży (nie haczyk)
×
×
  • Create New...